0:1

konec (0:0, 0:0, 0:1)

08.12.2015, 17:00 • Ostrava aréna • 8. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.23 4.25 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Osmé kolo je tímto zápasem zkompletováno. Po velkém boji si tři body odvážejí hosté, kteří byli přece jen o něco lepším týmem a vítkovické přestříleli. Mějte příjemný večer, pro dnešek je to z Ostravy vše, budu se těšit zase někdy na počtenou. (19:32:28)
Nejlepší hráči zápasu:
HC Vítkovice Steel – DANIEL DOLEJŠ
BK Mladá Boleslav – DAVID RITTICH
V čase 60:00 jsou ještě uděleny tresty, na čtyři minuty jsou za hrubost vyloučeni hostující Voráček a domácí Vandas, vítkovický Kucsera pak dvě minuty za sekání.

Hokejisté Mladé Boleslavi radující se z vítězství v Ostravě.

59:59

Obrovský závar u hostující branky, vítkovičtí se snaží stůj co stůj dopravit puk za záda gólmana.

59:52

Vítkovice to ještě zkusí.

59:49

Puk míří do bezpečí z pohledu hostujícího celku.

59:40

Domácí se drží před Rittichem a snaží se ze všech sil prosadit.

59:26

Rittich je na zemi, hra je přerušena.

59:05

Jarůškovi se podařilo poslat puk ven z pásma, opuštěnou domácí branku ale minul.