06.12.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.3 3.7 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Tuukka Rask (BOS) 17 zák., 0 gólů, 100,0% (06:57:12)
Československá stopa v utkání

David Krejčí (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 17:18
Zdeno Chára (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 25:47
Radim Vrbata (VAN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:20
Boston Bruins ve třetí třetině navýšil své tříbrankové vedení, když se na začátku druhé poloviny poslední části prosadil z dorážky Tyler Randell, který zamířil z blízkosti nad levým ramenem Jacoba Markstroma pod horní tyč. Zac Rinaldo a Derek Dorsett si během utkání nic nedarovali a v závěru zápasu se podruhé porvali, i když Rinaldo tentokrát nebyl aktivní a usedl na trestnou lavici pouze za hrubost. Boston tak dohrál zbytek zápasu v přesilové hře a zakončil svůj třízápasový trip po západní Kanadě vítězstvím. Velký podíl na výhře Bostonu má Tuukka Rask, který vychytal shutout. Konečný výsledek. Vancouver Canucks 0 Boston Bruins 4.

59:58

Patrice Bergeron se ještě dostal ke střele od modré čáry, která byla sražena do ochranné sítě.

59:20

Tuukka Rask se vydal za bránu, aby zastavil vyhození Canucks.

59:00

Do konce zápasu zbývá jedna minuta, kterou Boston dohraje v přesilové hře.

58:35

Tyler Randell (BOS) dostal větší trest, 10 minut nepřiměřené chování.

58:35

Zac Rinaldo (BOS) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

58:35

Derek Dorsett (VAN) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

58:35

Derek Dorsett (VAN) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

58:35

Derek Dorsett (VAN) dostal větší trest, 10 minut nepřiměřené chování.

58:35

Derek Dorsett se podruhé v zápase pustil do rvačky se Zacem Rinaledem a rychle ho poslal zápasnickým chvatem k ledu.

58:07

Brandon Prust (VAN) dostal větší trest, 10 minut nepřiměřené chování.

58:07

Brandon Prust byl tím hráčem, který ho udeřil zřejmě hokejkou do obličeje. Puk byl přitom úplně jinde.

58:07

Brad Marchand zůstal klečet na ledové ploše poté, co utrpěl nepříjemný úder a hra byla přerušena.

57:43

Ben Hutton mířil z levého kruhu pro vhazování mezi betony Tuukka Raska, ten je ale včas sklepl k sobě a jeho pokus vyrazil!

57:32

Patrice Bergeron skvěle vystihl rozehrávku Canucks a mohl se řítit sám na bránu, jenže se ocitl v ofsajdu.

57:15

Canucks se na pravém křídle dostali k další střele, ta ale byla zablokována.

56:54

Bruins se osvobodili a vyhodili puk na zakázané uvolnění.

56:12

Boston Bruins se nyní ocitl pod velkým tlakem, Canucks ale do žádné velké příležitosti nepustil a většinu střel zablokoval.

55:58

Jannik Hansen tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování mezi nohama jednoho z protihráčů a jeho střela skončila vedle vzdálenější pravé tyče.

55:44

Yannick Weber tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována.

55:16

Tuukka Rask podruhé v zápase vyjel daleko ze své brány, aby puk dopravil před jedním z hráčů Vancouveru do bezpečí.

54:53

Bruins tvrdě vypálili z levého kruhu pro vhazování a Jacob Markstrom jejich střelu betonem vyrazil.

Úspěšný trip po západní Kanadě

Boston Bruins dnes ve Vancouveru zakončí třízápasový trip po západní Kanadě a během předchozích dvou utkání vždy bodoval, ačkoliv nakonec prohrál. Dnes to ovšem vypadá na výhru v normální hrací době.

54:15

Rozhodčí bleskově uklidnili vášně a k žádné roztržce či rvačce nedošlo. Následuje poslední reklamní přestávka.

54:15

Boston Bruins přešel do útoku, který zastavilo postavení mimo hru.

53:58

Boston Bruins se ubránil a může v klidu vystřídat.

53:26

Matt Beleskey vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho následná střela zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

53:15

Bruins nahodili puk za bránu Vancouveru.

53:00

Do konce dnešního zápasu zbývá 7 minut.

52:50

Jacob Markstrom si připsal snadný zákrok a přerušil hru.

52:40

Jsme zpět v Rogers Areně, abychom sledovali závěr třetí třetiny.

52:27

Tuukka Rask si připsal snadný zákrok a hra byla přerušena. Následuje krátká reklamní přestávka.

RANDELL - 0:4

51:32

Bruins právě vstřelili branku!
TYLER RANDELL vstřelil čtvrtý gól v letošní sezóně NHL a Boston Bruins vede 4:0!! Tyler Randell se dostal před bránou k dorážce a nad levým ramenem Jacoba Markstroma puk poslal pod horní tyč. Asistence: Landon Ferraro, Zac Rinaldo.

51:22

Zdeno Chára vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho střela ale zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.

50:41

Torey Krug tvrdě vypálil z kruhu pro vhazování a Jacob Markstrom jeho pokus vyrazil. Dobrý zákrok.

50:32

Canucks se nedaří dostat do útočného pásma a Boston je lepší.

50:00

Matt Beleskey hledal před bránou zpětnou přihrávkou mezi nohama Davida Krejčího, ten se ale ke střele nedostal.

49:35

Boston Bruins dnes podává velice koncentrovaný výkon.

49:10

Puk byl po střele Bruins sražen do ochranné sítě.

48:48

Zac Rinaldo je zpět na ledové ploše a Boston Bruins hraje opět v plném počtu.

48:33

Chris Higgins číhal u pravé tyče, ke střele na bránu se ale nedostal.

48:09

Canucks se snaží využít přesilovou hru, zatím ale marně.

47:39

Alexander Edler vypálil od modré čáry bez přípravy a jeho tvrdá rána zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

47:13

Bruins zvládají přesilovou hru skvěle a vyhazují puk za bránu Vancouveru.

47:09

Všichni hokejisté dávali pozor na střídačce, aby je náhodou puk nepříjemně nezasáhl.

47:09

Brad Marchand dokázal vyhodit puk z obranného pásma a kotouč vzápětí zamířil na střídačku Bostonu Bruins.

46:45

Radim Vrbata tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střelu ale zablokoval Brad Marchand.

46:39

Zac Rinaldo (BOS) dostal menší trest, 2 minuty vražení na hrazení.

46:39

Následuje reklamní přestávka, po které si Vancouver Canucks zahraje přesilovou hru.

46:25

Zac Rinaldo se u pravé tyče dostal ke střele, Jacob Markstrom ji ale dokázal vyrazit a poté si poradil i s dorážkou Tylera Randella!

46:01

Jacob Markstrom ukryl nahození Bruins v lapačce a rychle rozehrál.

45:46

Bruins vypálili z levého křídla, jejich střela ale zamířila mimo.

45:21

Puk skončil na jedné ze střídaček a hra byla přerušena.

44:56

Bo Horvat vypálil z levého kruhu pro vhazování bez přípravy na vzdálenější pravou tyč a Tuukka Rask hrudí jeho střelu zastavil! Skvělý zákrok.

44:34

David Krejčí posílal před bránu z pravého křídla nebezpečnou přihrávku, jeho spoluhráči se ho ale nepodařilo usměrnit na bránu.

44:28

Dlouho se nyní hraje bez přerušení a Boston si začíná vytvářet tlak.

43:55

Brad Marchand bojoval v rohu útočného pásma o puk a málem se poté dostal do šance. Nakonec z ní ale nic nebylo.

42:58

Christopher Tanev napřáhl od modré čáry k prudké střele, která těsně nad ledem směřovala přesně ke vzdálenější levé tyči, Tuukka Rask ji ale pravým betonem dokázal vyrazit!

42:21

Zac Rinaldo se snažil u levé tyče vypálit na bránu, jeho střelu z blízkosti ale dokázal zablokovat Alexandre Burrows.

41:57

Ještě před přerušením hry Torey Krug zahákoval svého protihráče u mantinelu, rozhodčí to ale nepostřehli.

41:57

Puk byl sražen do ochranné sítě po střele Canucks a hra byla přerušena.

41:25

Canucks vstoupili do třetí třetiny aktivně.

40:54

Bo Horvat vypálil od modré čáry a Tuukka Rask jeho střelu u své levé tyče vyrazil.

40:40

Bruins vyhodili puk na zakázané uvolnění a vhazovalo se po pravici Tuukka Raska.

40:25

Brad Marchand zavezl puk do útočného pásma, do zakončení se ale nedostal.

40:04

V Rogers Areně začala třetí třetina zápasu, který má Boston pevně pod kontrolou a vede 3:0.

40:01

Jannik Hansen mohl v čase 27:47 vrátit Vancouver Canucks zpět do hry, když nebezpečně vypálil z levého kruhu pro vhazování, Tuukka Rask ale jeho střelu směřující přesně do pravého horního rohu levým ramenem vyrazil a na opačné straně skóroval po rychlém protiútoku Boston. Zdeno Chára poslal do úniku Landona Ferrera, který na pravém křídle nabral rychlost a z úhlu zamířil přesně ke vzdálenější levé tyči. V závěru prostřední části mohl vstřelit gól Matt Bartkowski, který si z levého křídla sjel před bránu a na vzdálenější pravé tyči se snažil puk bekhendem zasunout za Tuukka Raska, ten ale předvedl skvělý zákrok a levým betonem jeho střelu vyrazil do rohu ledové plochy. Skóre po 40 minutách. Vancouver Canucks 0 Boston Bruins 3.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:42

Rozhodčí nevylučovali a ve druhé třetině už se nic nestane.

39:24

Hra byla přerušena a Dan Hamhuis se pustil do menší strkanice s protihráčem.

38:51

Matt Bartkowski nabral na levém křídle rychlost a poté si vybruslil před bránu, kde se snažil bekhendem zasunout puk za záda Tuukka Raska, ten se ale nenechal překonat a jeho střelu levým betonem vyrazil! Skvělý zákrok.

38:39

Tuukka Rask se vydal za bránu, aby zastavil nahození Radima Vrbaty.

38:07

Kevin Miller vypálil z levého kruhu pro vhazování a Jacob Markstrom chvíli nevěděl, kde má puk. Nakonec ho ale ukryl ve své výstroji a hra byla přerušena.

37:43

Canucks se ale ani v jednom případě k ničemu nedostali a jejich střela byla zablokována.

37:14

Tuukka Rask opět za bránou kvůli nahození Vancouveru.

37:01

Tuukka Rask vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Canucks.

36:44

David Krejčí byl v útočném pásmu příliš rychle. Ofsajd.

36:18

Canucks vypálili z levého kruhu pro vhazování a Tuukka Rask si připsal další dobrý zákrok, když jejich střelu vyrazil do rohu ledové plochy.

36:05

STŘELY

Vancouver Canucks 11 Boston Bruins 11

35:37

Chris Higgins nahodil puk z levé strany na bránu a Tuukka Rask přerušil hru.

35:22

Ryan Spooner se snažil v rohu obranného pásma vybojovat puk, ale nepodařilo se mu to.

34:56

Po reklamní přestávce jsme zpět, abychom sledovali závěr prostřední části dnešního zápasu.

Zdeno Chára

Zdeno Chára hraje jako vždy hodně do těla a před brankou Tuukka Raska skvěle čistí prostor. Navíc dokáže být nebezpečný i směrem dopředu a během dnešního utkání si připsal jednu asistenci, když přihrál na gól Landonovi Ferrarovi.

34:49

Boston Bruins se ocitl v ofsajdu a po přerušení hry následuje ve druhé třetině poslední reklamní přestávka.

34:24

Daniel Sedin vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho střelu zablokoval dobře postavený Zdeno Chára.

34:13

Tuukka Rask usměrnil puk za svou bránu.

33:43

Útok Vancouveru zastavilo postavení mimo hru a hra byla vykázána do středního pásma.

33:27

Tuukka Rask vyjel daleko ze své brány, aby puk dopravil před Alexandrem Burrowsem do bezpečí.

32:54

Ben Hutton odvedl v obraně skvělou práci a zastavil jednoho z hráčů Bostonu Bruins.

32:14

David Krejčí na levém křídle zavezl puk do útočné třetiny, vybruslil si mezi kruhy pro vhazování a poté napřáhl ke střele, která skončila na výstroji připraveného Jacoba Markstroma.

31:40

Derek Dorsett a Zac Rinaldo se opět strkali ve středovém kruhu a rozhodčí je raději rovnou poslal zchladit na trestnou lavici.

31:01

Hra pokračuje po reklamní přestávce ve čtyřech hráčích na obou stranách.

30:31

30:31

30:31

Útok Bostonu zastavilo postavení mimo hru a na řadu přichází reklamní přestávka.

30:22

Zápas se nám přehoupl do své druhé poloviny a Boston Bruins ho má pevně ve svých rukou.

29:59

Radim Vrbata se rychle vrátil zpět do obranné třetiny, aby na pravém křídle zastavil útočnou snahu Bruins.

29:28

Radim Vrbata si z levého křídla sjel před bránu a zkoušel se uvolnit, nakonec se mu to ale nepodařilo.

28:49

Canucks se vzápětí dostali ke střele, Tuukka Rask ji ale dokázal vyrazit.

28:24

Boston vyhodil puk na zakázané uvolnění.

FERRARO - 0:3

28:02

LANDON FERRARO střílí svůj druhý gól v letošní sezóně NHL a zvyšuje na 3:0!! Landon Ferraro na pravém křídle po přihrávce Zdena Cháry nabral rychlost a z úhlu zamířil přesně ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Zdeno Chára.

27:47

Jannik Hansen nebezpečně vypálil z levého kruhu pro vhazování a Tuukka Rask jeho střelu levým ramenem vyrazil mimo! Skvělý zákrok.

27:31

Henrik Sedin vyhrál vhazování v útočném pásmu Bruins.

27:31

Po přerušení hry přichází na řadu reklamní přestávka.

27:31

Tuukka Rask u pravé tyče přikryl puk lapačkou a poté chtěl rozehrát, nakonec ho ale raději přidržel.

27:01

Jacob Markstrom se vydal za bránu, aby zastavil nahození Bruins.

26:56

Oba týmy se nyní nemohou usadit v útočném pásmu a hra se přelévá ze strany na stranu.

26:32

Boston Bruins dnes skvěle brání a nepouští Vancouver do žádné vyložené brankové příležitosti.

26:01

Jeden z bratrů Sedinových posílal puk před bránu, Canucks se ale ke střele nedostali.

25:33

25:21

Joe Morrow vypálil bez přípravy po přihrávce Patrice Bergerona z rohu útočného pásma, jeho tvrdá rána ale zamířila vedle pravé tyče.

25:07

Brad Marchand napřáhl z levého kruhu pro vhazování ke střele, která skončila na hrudi připraveného Jacoba Markstroma.

24:43

Ben Hutton vypálil od modré čáry a jeho střela byla sražena do rohu kluziště.

24:37

Canucks dlouho bojovali za bránou o puk a podařilo se jim ho získat.

23:51

Radim Vrbata nahodil puk z levého kruhu pro vhazování na bránu a Tuukka Rask si připsal úspěšný zákrok.

23:24

Patrice Bergeron dokázal, že je platné také směrem dozadu a po zisku puku vyhodil kotouč k bráně Canucks.

23:19

Vanucks mají k dispozici druhou přesilovou hru, tu první nevyužili a dostali se během ní pouze k jedné střele.

22:56

Boston uspěl na vhazování a podařilo se mu rychle vyhodit.

22:51

Zac Rinaldo (BOS) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

22:44

Dobré střídání Canucks, kteří se usadili v útočném pásmu.

22:12

Radim Vrbata dal o sobě poprvé vědět, jeho střela z levého kruhu pro vhazování ale byla sražena vedle vzdálenější pravé tyče.

21:42

Yannick Weber skvěle pronikl mezi dvěma protihráči do útočného pásma a poté z pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která zamířila doprostřed brány a Tuukka Rask si s ní bez větších potíží poradil.

21:01

David Krejčí nedokázal u levé tyče poslat puk před bránu a jeho přihrávka byla zablokována.

20:26

Brad Marchand vypálil z pravého křídla od modré čáry a jeho střela byla zablokována.

20:14

V Rogers Aréně před pár sekundami začala druhá třetina, v jejíž úvodu se snaží Boston Bruins navýšit své dvoubrankové vedení.

20:01

Boston Bruins vstoupil do zápasu s velkou touhou po vítězství a již po necelých třech minutách se ujal vedení, když Brad Marchand napřáhl po přihrávce Patrice Bergerona z pravého kruhu pro vhazování ke střele bez přípravy a zamířil přesně do pravého horního rohu. Brad Marchand oslavil své jubilejní 400. utkání v NHL gólem a vzápětí mohl přidat další, když se přihrávku z pravého křídla snažil těsně před bránou usměrnit mezi betony Jacoba Markstroma, ten ale dokázal včas zavřít vrátka a připsal si skvělý zákrok. Jenže po necelých třinácti minutách napřáhl v blízkosti pravého kruhu pro vhazování k další jedovaté střele Torey Krug a stejně jako před ním Brad Marchand zamířil přesně do pravého horního rohu. Vancouver Canucks si během úvodní části vytvořil pouze dvě šance, Ronalds Kenins pálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování přesně do pravého horního rohu, Tuukka Rask ale jeho střelu ze sedmé minuty vyrazil lapačkou mimo. Vzápětí to zkoušel po vyjetí z brány Daniel Sedin, také s jeho střelou bekhendem si ale brankář Bostonu poradil. Skóre po první třetině. Vancouver Canucks 0 Boston Bruins 2.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:58

Patrice Bergeron si u modré čáry puk bruslí přikopl na střelu, která zamířila vedle levé tyče.

19:44

Do konce první třetiny zbývá nyní pouze 16 sekund.

19:20

STŘELY

Vancouver Canucks 5 Boston Bruins 5

19:00

Do konce první třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

18:47

Na rozdíl do zápasu v Edmontonu je na Bruins vidět velká touha po vítězství.

18:14

Tyler Randell posílal před bránu z levého křídla dobrou přihrávku, žádný z jeho spoluhráčů ji ale nedokázal usměrnit na bránu Canucks.

17:45

Patrice Bergeron se před bránou ocitl v obrovské šanci a snažil se zamířit střelou po ledě přesně k pravé tyči, Jacob Markstrom ale vytáhl fantastický zákrok a puk lapačkou vyrazil mimo!

17:27

Bo Horvat nahazoval puk na bránu Bostonu, jeho střela ale byla sražena mimo.

17:06

Vancouver se dostal do útočného pásma a vypálil, jeho střela od modré čáry ale zamířila mimo.

16:33

Akci Vancouveru zastavilo postavení mimo hru a hra byla vykázána do středního pásma.

16:33

Ryan Spooner si sjížděl na pravém křídle na zadovku svého spoluhráče, jenže puk nechal za sebou.

16:12

Brett Connolly je zpět na ledové ploše a Boston Bruins hraje opět v plném počtu.

15:54

Yannick Weber vypálil od modré čáry doprostřed brány, kde byl připravený Tuukka Rask.

15:26

Chris Higgins se ocitl u levé tyče v dobré šanci, jeho střela ale zamířila pouze do ochranného skla.

15:07

Canucks se nedaří dostat do útočného pásma. Boston skvěle brání.

14:46

Další vyhození Bruins, tentokrát v podání Louie Erikssona.

14:31

Bostonu Bruins se podařilo vyhodit. Zdeno Chára odvedl v obraně skvělou práci.

14:17

Canucks mají po reklamní přestávce k dispozici přesilovou hru a šanci vrátit se zpět do utkání.

14:02

Brett Connolly (BOS) dostal menší trest, 2 minuty krosček.

13:35

David Krejčí poslal před bránu nebezpečnou přihrávku, jeho spoluhráči se ho ale nepodařilo usměrnit mezi betony Jacoba Markstroma!

13:10

Kevin Miller tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela zamířila vedle pravého horního rohu.

12:51

Boston Bruins se ocitl v postavení mimo hru a po přerušení hry následuje reklamní přestávka, ve které se můžeme věnovat Bradu Marchandovi.

12:42

Tuukka Rask se vydal za bránu, aby zastavil nahození Canucks.

12:14

Zdeno Chára vypálil z pravého křídla, jeho střela ale na bránu Jacoba Markstroma neprošla.

11:45

Brad Marchand dnes hraje velké utkání a při druhé komerční přestávce Vám povím proč.

10:50

Brad Marchand si skvěle sjel před bránu a přihrávku z pravého křídla se snažil usměrnit tečí mezi betony Jacoba Markstroma, ten ale včas zavřel vrátka a předvedl skvělý zákrok!

10:28

Na opačné straně pálili z levého křídla Canucks, jejich střela ale byla zablokována.

10:09

Boston se dostal ke střele, kterou zřejmě zastavila tyč. Nejsem si ovšem úplně jistý.

09:19

Věděli jste, že?

Boston Bruins vyhrál v letošní sezóně NHL 11 z 16 zápasů, pokud vstřelil první gól.

08:58

Vancouver se k ničemu nedostal a Bostonu se podařilo vyhodit puk do středního pásma.

08:38

Boston Bruins vyhodil puk na zakázané uvolnění a hra se vrátí zpět před bránu Tuukka Raska.

07:46

Daniel Sedin vyjel zpoza brány a poté se bekhendem snažil puk usměrnit k levé tyči, Tuukka Rask se ale stačil přesunout a připsal si další dobrý zákrok!

07:34

Bruins pouze nahodili puk do útočného pásma a odjeli střídat.

07:11

Hra byla přerušena a na řadu přichází reklamní přestávka.

KRUG - 0:2

07:03

TOREY KRUG střílí gól a posílá Boston Bruins do dvoubrankového vedení!! Torey Krug napřáhl z pravého křídla v blízkosti kruhu pro vhazování po přihrávce Kevina Millera k jedovaté střele a vymetl přesně pravý horní roh brány. Asistence: Kevin Miller, David Krejčí.

06:49

Ronalds Kenins se dostal mezi kruhy pro vhazování ke střele, která směřovala přesně do pravého horního rohu, Tuukka Rask ji ale dokázal lapačkou vyrazit! Fantastický zákrok.

06:13

Canucks zamkli Boston v jeho vlastní třetině a dostali se ke dvěma střelám, ani jedna z nich ale na Tuukka Raska neprošla.

05:38

Brad Marchand se pokusil přidat druhý gól, jeho střelu z pravého kruhu pro vhazování ale tentokrát pozorný Jacob Markstrom ukryl ve výstroji.

05:28

Jonas Markstrom zastavil nahození Bostonu z levého křídla a hra byla přerušena.

05:20

Joonas Kemppainen si z pravého křídla vybruslil před bránu, do zakončení se ale nedostal.

04:59

Jacob Markstrom se na dnešní zápas velice těšil.

04:18

Boston Bruins vypálil ihned po vhazování od modré čáry, jenže pouze doprostřed brány, kde byl připravený Jacob Markstrom.

04:15

Vancouver se ubránil a vyhodil puk na zakázané uvolnění.

03:56

Boston to vzápětí znovu zkusil od modré čáry a jeho střela tentokrát zamířila vedle pravé tyče.

03:44

Bruins se dostali k další střele, rána od modré čáry ale byla zablokována.

MARCHAND - 0:1

02:54

BRAD MARCHAND napřáhl k parádní střele a posílá Boston Bruins do vedení!! Brad Marchand dostal krásnou přihrávku od Patrice Bergerona a z pravého kruhu pro vhazování zamířil nádhernou střelou bez přípravy přesně do pravého horní rohu. Asistence: Patrice Bergeron, Joe Morrow.

02:07

Zac Rinaldo (BOS) dostal větší trest, 2 minuty rvačka.

02:07

Derek Dorsett (VAN) dostal větší trest, 2 minuty rvačka.

02:07

Derek Dorsett se porval ve středu hrací plochy se Zacem Rinaldem a oba si půjdou sednou na pět minut na trestnou lavici.

01:56

Canucks vzápětí vystřelili na levém křídle z ostrého úhlu a Tuukka Rask pravým betonem vyrazil puk za bránu.

01:42

Vancouver vypálil z levého křídla, jeho střela ale byla zablokována.

01:37

Další zakázané uvolnění, tentokrát na straně Bostonu Bruins v podání Adama McQuaida.

01:03

Je tu první zakázané uvolnění, kterého se dopustili hokejisté Vancouveru.

00:57

David Krejčí nahodil puk za bránu Canucks, kde si na něj najížděl Loui Eriksson, do zakončení se ale nedostal.

00:37

První akce Vancouveru žádné nebezpečí nepřinesla a Boston může otočit hru.

00:05

Bo Horvat vyhrál úvodní vhazování proti Bradu Marchandovi a utkání mezi Vancouverem Canucks a Bostonem Bruins právě začalo.

00:01

Na obou stranách před začátkem utkání došlo k jedné změně. Místo Svena Baertschiho nastoupí na levém křídle třetího útoku Vancouveru Canucks Chris Higgins, zatímco na straně hostujícího Bostonu Bruins v obraně nemůže nastoupit kvůli zranění Dennis Seidenberg, a ani Colin Miller, po boku Kevina Millera tak bude hrát nakonec Joe Morrow, který se vydal na led.

Vancouver Canucks: Markstrom (R. Miller) – Hutton, Bartkowski – Hamhuis (C), Weber – Edler, Tanev – Prust, McCann, Dorsett – Higgins, Cracknell, Burrows – Kenins, Horvat, Vrbata – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Hansen.

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Krug, McQuaid – K. Miller, Morrow – Chára (C), Trotman – Rinaldo, Ferraro, Randell – Vatrano, Kemppainen, Spooner – Beleskey, Krejčí (A), Eriksson – Marchand, Bergeron (A), Connolly.

Rozhodčí: Dave Lewis, Tom Kowal – Ryan Gibbons, Michel Cormier.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

David Krejčí (BOS) 9+16, +/- +3
Zdeno Chára (BOS) 5+9, +/- +7
Radim Vrbata (VAN) 6+6, +/- -15

(David Pastrňák do zápasu nezasáhne kvůli zranění.)
Vzájemné zápasy

25.02.15 Boston Bruins – Vancouver Canucks 1:2
14.02.15 Vancouver Canucks – Boston Bruins 5:2
05.02.14 Boston Bruins – Vancouver Canucks 3:1

(Výsledky z loňské sezóny NHL 2014/15.)

Krásné video zve na poslední utkání Bostonu v Kanadě.

Boston Bruins

Boston Bruins vyhrál pět z posledních sedmi zápasů a proti Vancouveru Canucks zakončí svůj třízápasový trip po západní Kanadě, kde se mu zatím vůbec nedaří. Boston ve čtvrtek prohrál po samostatných nájezdech s Edmontonem Oilers 3:2 a v sobotu v noci poté podlehl po prodloužení 5:4 Calgary Flames. Bruins vedli těsně před koncem 4:3 a pouhé dvě sekundy je dělily od vítězství, jenže Jiří Hudler dokázal těsně před třetí sirénou vyrovnat a Calgary poté v prodloužení svůj comeback dokončilo. Pokud by Boston Bruins dokázal zvítězit alespoň na ledě Vancouveru, mohl by sérii tří zápasů v západní Kanadě považovat za úspěšný.
Vancouver Canucks

Obránce Ben Hutton od 18. listopadu nehrál kvůli zranění v dolní polovině těla a proti Bostonu by se mohl vrátit zpět do sestavy, stejně jako útočník Chris Higgins, který se zapojil do tréninku kvůli utajenému zranění a podle vlastních slov doufá, že do zápasu proti Bruins naskočí. Vancouver během posledních čtyř zápasů dvakrát vyhrál v prodloužení nebo samostatných nájezdech a stejný počet duelů také prohrál. V posledním zápase Canucks nestačili na Dallas, kterému v pátek podlehli 4:2. Brankář Ryan Miller odchytal proti Stars celý zápas a v duelu proti Bostonu by mohl dostat příležitost Jacob Markstrom.
Vancouver Canucks se v loňské sezóně střetl s Bostonem Bruins během února hned třikrát a z toho dvakrát během 11 dnů dokázal vyhrát. Vancouver Canucks zvítězil v domácí Rogers Areně 5:2, když Shawn Matthias vstřelil tři góly. Patrice Bergeron, Chris Kelly a Daniel Paille skórovali v součtu obou zápasů proti Canucks shodně jednou. První vzájemným střetnutím v letošní sezóně NHL mezi Vancouverem a Bostonem z Rogers Areny Vás provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

0:4

Branky a nahrávky: 3. Marchand (Bergeron, Morrow), 8. Krug (Miller, Krejčí), 29. Ferraro (Chára), 52. Randell (Ferraro, Rinaldo)

Rozhodčí: Dave Lewis, Tom Kowal – Ryan Gibbons, Michel Cormier

Diváci: 18570