06.12.2015, 01:00 • Scottrade Center, St. Louis • Petr Kouba

Tipsport: 1.9 3.83 3.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Potrestána hráčská lavice St. Louis za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpyká Scott Gomez.

Troy Brouwer vyloučen na dvě minuty za faul vysokou holí.

Nazem KADRI - 1:4

46:47

Toronto právě vstřelilo branku!
NAZEM KADRI dovršil únik 2 na 1 a zvyšuje už na 4:1 pro svůj tým. Asistence: Morgan Rielly a Matt Hunwick.

45:58

Steen vyloučen na dvě minuty za hrubost a Peter Holland také na dvě minuty za hrubost

43:32

Matt Hunwick tvrdou střelou od modré trefil břevno Allenovy branky.

28:57

St .Louis střídá gólmany, ze hry odstupuje Allen a do branky se postaví Elliot.

Pierre-Alexandre PARENTEAU - 1:3

28:57

Tyler Bozak vystřelil z mezikruží, ale Allen jeho pokus vyrazil, ovšem jen před PIERRA-ALEXANDRA PARENTEAUTA, který dorazil puk do klece a vyhnal z branky Allena. Asistence: Tyler Bozak.

Roman POLÁK - 1:2

26:10

Shawn Matthias přenechal na modré čáře puk Romanu Polákovi, který vystřelil a BRAD BOYES tečoval puk za záda domácího gólmana. Asistence:Roman Polák a Shawn Matthias.

20:12

Oba aktéři bitky jsou vyloučenina deset minuty.

20:12

David Backes (STL) a Nazem Kadri (TOR) si to rozdali v ručním souboji. Backes po vhození buly strčil zezadu do Kadriho, který si to nenechal líbit, a tak došlo na shození rukavic.

Nazem KADRI - 1:1

18:43

Leo Komarov dovezl puk ze středního pásma až do levého kruhu,odkud vystřelil. Allen dokázal jeho střelu vyrazit pouze před NAZEMA KADRIHO, který vsítil gól. Asistence: Leo Komarov a Roman Polák.

14:41

Tyler Bozak vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

14:15

Steve Ott vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

05:30

Shrumáž hráčů před Sparksem málem přinesla gól, puk poskakoval v brankovišti Toronta, nakonec se objevil za brankou hostů.

Vladimir TARASENKO - 1:0

01:51

St. Louis právě vstřelilo branku!
Paul Stastny a VLADIMIR TARASENKO se dostali do samostatného úniku,druhý zmiňovaný nic nevymýšlel a svižnou střelou mezi betony překonal z mezikruží Sparkse. Asistence: Paul Stastny.

1:4

Branky a nahrávky: 2. Tarasenko (Stastny) – 19. Kadri (Komarov, Polák), 27. Boyes (Polák, Matthias), 29. Parenteau (Bozak), 47. Kadri (Rielly, Hunwick)

St. Louis Blues: Allen (29. – 34. Elliot) – Bouwmeester, Pietrangelo, Shattenkirk, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo – Lehtera, Stastny, Tarasenko – Steen, Backes, Brouwer – Paajarvi, Gomez, Fabbri – Ott, Brodziak, Reaves

Toronto Maple Leafs: Sparks (Bibeau) – Phaneuf, Gardiner, Rielly, Hunwick, Polák, Marinčin – Parenteau, Bozak, Van Riemsdyk – Komarov, Kadri, Holland – Winnik, Spaling, Grabner – Boyes, Froese, Matthias