ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dukla Jihlava – SKLH Žďár nad Sázavou

4:3

po s.n. (1:0) (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)

26.11.2015, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 19. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Lysý (@tomaslysy86))

S konstatováním, že duel krajských soupeřů vyhrála Dukla Jihlava nad Žďárem nad Sázavou 4:3 na nájezdy, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (18:13:26)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
Autorem rozhodujícího nájezdu je ADAM NAJMAN (9+9).

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení se o vítězi zápasu nerozhodlo. Extra bod navíc bude určen v nájezdech.

65:00

Prodloužení skončilo.

60:02

Hosté jsou v plném počtu.

60:01

Prodloužení začne v 17:53.
Třetí třetina je u konce. Když hosté na začátku třetiny zvýšili na 3:1 po tom, co se podruhé v zápase trefil Tomáš Křehlík, vypadalo to s Duklou špatně. Jenže v 52. minutě snížil druhým gólem v utkání Jaroslav Musil a v čase 56:12 srovnal Tomáš Vala.

60:00

58:02

Jihlava má možnost rozhodnout zápas. Na dvě minuty jde ven Zdeněk Pachl.

Na vyloučení: 4-3.

56:12

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava tři a tři čtvrtě minuty před koncem srovnává zápas. Vyrovnání zařídil TOMÁŠ VALA (8+10), nejproduktivnější hráč týmu. Asistence: Ondřej Najman (8+9).

51:54

Jihlava dramatizuje dnešní zápas. Osm minut před koncem snižuje druhým gólem v zápase JAROSLAV MUSIL (7+3). Asistence: Tomáš Vala (7+10), Adam Najman (8+8).

41:12

Jindřich Kardoš (JIH) jde na trestnou lavici, provinil se nedovoleným bráněním.

Na vyloučení: 4-2.

40:45

Žďár právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají opět o něco blíže ke třem bodům. TOMÁŠ KŘEHLÍK dává svůj druhý gól v zápase a Žďár vede již o dvě branky. Asistence: Jaromír Pytlík, Ondřej Tobiáš.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:15.
Druhá třetina je za námi. Jihlavě se v ní podařilo srovnat, když se v osmadvacáté mnutě trefil Jaroslav Musil, jenže o minutu a půl poté poslal hosty znovu do vedení Adam Soukup.

4:3

Branky a nahrávky: 28. Musil (Úlovec), 52. Musil (Vala, Najman), 57. Vala (Najman), rozh. náj. Najman – 3. Křehlík (Pachl), 29. Soukup (Junek), 41. Křehlík (Pytlík, Tobiáš)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Juřička) – Piskač, Zadina, Juda, Mareček, Marek, Barák, Rašín – Brož, Vala, Zadražil, Úlovec, Musil, Kardoš, Najman, Filip, Svoboda. Trenér: Petr Svoboda

SKLH Žďár nad Sázavou: Vacek (Nedvěd) – Melichar, Junek, Pachl, Myška, Kukla – Trejbal, Soukup, Křehlík, Jindra, Šutera, Pytlik, Brejcha, Hladík, Tobiáš. Trenér: Martin Sobotka

Rozhodčí: Pilný – Kotlík, Kuřítko