6:1

konec (0:1, 3:0, 3:0)

26.11.2015, 17:00 • TatNeft Arena • Pavel Černý

Tipsport: 1.65 4.5 4.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ak Bars Kazaň rozdrtil svého soupeře 6:1, když po první třetině prohrával 0:1. Kazaňští se ale nevzdali a v posledních dvou třetinách naprosto jasně ovládli utkání. Hattrickem se blýskl Vladimir Tkačjov. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:17:18)

Vladimír TKAČJOV - 6:1

59:27

Kazaň vstřelila branku!
Ještě jedna branka, kterou VLADIMIR TKAČJOV dokončuje hattrick. Po skvělé křižné přihrávce zakončoval do odkryté branky. Asistence: Jakov Rylov, Michajl Varnakov.

58:55

Spartak by rád ještě vstřelil čestnou branku, ale už jsou u kotouče opět domácí.

58:13

Ještě velká šance Mollera, ale po přihrávce Azevedo trefil jen břevno Engrenovy branky.

57:59

Domácí už zápas kontrolují a míří ke třem bodům.

56:55

I po skončení přesilovky se drží v útoku hosté a přihrávají si, nicméně kvalitnější zakončení chybí.

56:05

Hosté v plném počtu a zahrají si krátkou přesilovku.

54:58

Při hře 4 na 4 jsou aktivnější hosté a něco se snažil vymyslet i Lukáš Radil, leč nepodařilo se.

54:29

Na dvě minuty si odpočine i domácí Stěpan Zacharčuk.

54:05

Dvě minuty za faul vysokou holí obdržel Aleksander Vasiljev.

53:51

Igor Levickij Garipova nedokázal prostřelit.

53:01

Lukojanov teď pouze zavezl puk do útočného pásma a odjel střídat.

51:58

Pěkný hit v útočné třetině předvedl Nikita Li.

51:27

Do útoku se řítil Leščenko, ale byl zastaven obranou Kazaně.

50:49

Střela Oscara Mollera končí mimo.

50:20

Zacharčuk na poslední chvíli zachytil puk na útočné modré, takže se mohlo pokračovat v útočení, nicméně k ničemu zásadnímu to nevedlo.

6:1

Branky a nahrávky: 23. Obuchov (Moller), 24. Azevedo (Varnakov, Gluchov), 29. Tkačjov (Čibisov, Lukojanov), 45. Varnakov (Jarulin, Azevedo), 47. Tkačjov (Čibisov), 60. Tkačjov (Rylov, Varnakov) – 1. Radil (Šafigulin)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Rynnas) – Zacharčuk, Wilson, Jarulin, Rylov, Kornějev (A), Tokranov – Čibisov, Lukojanov, Tkačjov – Obuchov, Moller, Azevedo – Gluchov, Malychin, Musin – Golubjov, Svitov (C), Archipov

Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Genoway, Jermakov, Gilroy, Sorokin, Bělov, Dyblenko (A), Korobov, Baldajev – Radil, Šafigulin, Glazačev – Potapov (C), Bodrov (A), Klimenko – Leščenko, Vasiljev, Šmeljov – Li, Voronin, Levickyj

Rozhodčí: Gašilov, Gusev – Majtak, Pronskich