Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Litvínov

4:2

konec (1:2, 1:0, 2:0)

26.11.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 23. kolo • Naďa Krásná (@NadiaKrasna)

Pro dnešek se s Vámi loučím. Přeji příjemný zbytek večera a zase někdy napočtenou! (20:07:27)
O vítězi je rozhodnuto. Tři body dnes zůstávají Karlovým Varům, kterým se ve třetí třetině podařilo stav utkání zvrátit.Ve 43. minutě poslal domácí do vedení Dominik Šála a v 56. minutě navýšil Bečka.

59:49

Domácí mohli zakončit do prázdné, hostující obrana jim střelu naposlední chvíli nasměrovala mimo branku.

59:03

Po střele jednoho z hostů, která zasáhla domácího obránce. Zůstal karlovarský obránce na chvíli ležet na ledě. Nakonec sám s pomocí spoluhráčů odjždí na střídačku.

58:30

57:40

Bečka na modré sebral puk a přihrával Slabýmu, kterému střelu zblokovala domácí obrana, a kotouč se tak jen lehce otřel o Havlíkovy betony.

57:00

Šála vyhodil za modrou, kde kotouč předal Pastyříkovi. Domácím se pokračovat dál nepodařilo, jelikož rozhodčí pískal ofsajd.

56:21

Na trestnou odjíždí Hotěk (KVA) za hákování.

55:35

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Domácí si pojišťují své vítězství další brankou. Opět se prosadila formace JANA BEČKY. Prošek přihrál z levého kruhu Slabýmu, který se rozhodl předat kotouč dál Janu Bečkovi, který úspěšně zakončil pod betony Havlíka. Asistence: Martin Slabý, Radek Prošek.

54:43

Střela Horkýho od modré mířila těsně vedle

54:21

Hosté jsou velmi aktivní a snaží se za každou cenu vyrovnat.

53:48

Útok hostí zastavuje domácí obrana, která puk posílá zpět k Havlíkovi.

53:02

Beran si připisuje další zákrok. Prudkou střelu z pravého kruhu rozjetého Schmidmayera vyráží levým betonem.

52:32

Slabý vyvezl puk za modrou, kde ho o něj obral Macháč.

51:40

Hosté posílají na Berana jednu střelu za druhou, ten zatím odolává.

50:52

Skvělý zákrok Berana, který si pro Bečvářovu střelu ihned po buly vyskočil a včas ji zachytil lapačkou.

50:32

Pavlíčkovu střelu z levého rohu Beran vyráží.

50:25

Hosté se provinili icingem. Vhazuje se po Havlíkově levici.

4:2

Branky a nahrávky: 20. Kurfürst (Hrůša), 38. Bečka (Prošek, Kurfürst), 43. Šála (Pastyřík), 56. Bečka (Slabý, Prošek) – 15. Myšák (Kučera, Schmidmayer), 19. Helt (Vébr)

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (19. Beran) – Kunc, Klejna, Bernáth, Štaif, Vápeník (A), Hrůša, Pátek – Petrov, Hotěk, Kurfürst, Horký (A), Slabý, Bečka, Prošek, Šála, Pastyřík (C), Chodounský, Kaňkovský, Halberštát, Tlačil Trenér: Václav Eismann

HC Litvínov: Havlík Š. (Kovařík) – Urbánek (C), Havlík M., Kučera, Macháč, Havlík D., Cikánek, Hipius – Bečvář (A), Helt, Vébr, Drašar (A), Myšák, Schmidmayer, Vopat, Kumov, Vaněk, Pavlíček, Nídl, Ineman Trenér: Radek Mrázek

Rozhodčí: Filip Malota – Tomáš Brejcha, Libor Suchánek