ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Olomouc – DRACI PARS ŠUMPERK

3:8

konec (1:2, 1:5, 1:1)

26.11.2015, 14:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Skupina E • Zuzana Spurná

Ve třetí třetině přidal každý z týmů ještě po jednom gólu, když mířil přesně Tomáš Krč a přesilovku pak dokázal využít Petr Mader. To však nic nezměnilo na jasné a zasloužené výhře Šumperka. (16:03:51)

59:22

Za hákování si odsedí dvě minuty i Denis Vohrabal (OLO).

59:20

Poslední vteřiny se dohrávají v útočném pásmu Kohoutů.

57:57

Olomouc právě vstřelila branku!
Hanáci také ukazují, že umí využívat početní výhody. Až za záda šumperského brankáře se trefil obránce Hanáků PETR MADER. Asistence: Matěj Kořenek, Vítězslav Klesla.

57:40

Šumperk se musí znovu bránit. Pavel Vaňous je totiž na dvě minuty oeslán na trestnou lavici.

57:30

Hanáci to znovu zkouší a cpou se před Venouše.

57:06

Hosté spíš už jen šetří čas ve vlastním pásmu a kontrolují puk.

56:10

Hra se přesunula znovu do střední části, Šumperku tak přesilová hra příliš nevychází.

54:22

Petr Mader (OLO) se míří na dvě minuty zchladit. Byl totiž potrestán menším trestem za napadení.

54:21

Kohouti nabrali druhý dech a drží se v útočném pásmu. Šumperk se ale snaží držet domácí hlavně u mantinelu.

53:10

Puk se od Fajgla odrazil pouze před brankoviště, kde se k němu dostal Haluza a mířil do horní části branky. Nakonec však kotouč skončil mimo tři tyče.

52:10

Kořenkova lajna se cpala do branky tak, že jejich snahu musel zastavit rozhodčí.

51:16

Haluza objížděl branku a hledal, kde nechal Fajgl skulinku, puk ale nakonec do branky dostat nedokázal.

50:32

Další trest i pro Draky. I hosté špatně počítali a jsou potrestáni dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Tomáš Krč.

49:59

Po levé straně se vydal do útoku Mácha a zkusil to střelou z vrcholu kruhu, s tou si však Fajgl dokázal poradit.

48:54

Olomouckým se znovu nepovedlo střídání, a tak jsou Kohouti znovu potrestáni dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutovku na trestné odsedí Martin Palinek (OLO).

47:54

Hosté se nehodlají na čísle osm zastavit a dál se tlačí do útoku. Oproti tomu Olomouc se zdá trochu zaskočená.

46:12

Draci právě vstřelili branku!
Šumperk ukazuje, že ani podstata přesilové hry mu není cizí. TOMÁŠ KRČ dokázal prostřelit Fajgla střelou zblízka a připsat si tak už svou druhou branku v utkání. Asistence: Dominik Jureček, Jan Štrbík.

3:8

Branky a nahrávky: 19. Vašenka, 37. Dajčar (P. Mader), 58. Mader (Kořenek, Klesla) – 5. Habrman (Moravec), 14. Vaňous (Dudycha), 22. Dudycha (Žižlavský), 23. Štrbík (Habrman), 34. Moučka (Scheuter, Rutar), 35. Krč, 36. Rutar, 47. Krč (Jureček, Štrbík)

HC Olomouc: Machatý (24. Fajgl) – Dajčar, Klesla, D. Mader, Vohrabal, Vosátko, Tichý, P. Mader – Harabiš, Kořenek, Janíček, Vašenka, Kret (C), Dvořák, Štefka, Smejkal, Palinek, Skřivánek.

DRACI PARS ŠUMPERK: Venouš (Kašpar) – Rutar, Jureček, Habrman, Uhlíř (C), Moučka – Haluza, Vaňous, Krč, Scheuter, Žižlavský, Mácha, Štrbík, Dudycha, Vintr, Moravec.

Rozhodčí: Kohoutek – Štreitová, Čuňočka