7:1

konec (0:0, 5:0, 2:1)

30.10.2015, 18:00 • Ján Csillag sk

Tipsport: 1.3 5.8 5.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Roman Šimíček (tréner Skalice): "Ťažko sa hodnotí takýto zápas. Môže nás mrzieť prvá tretina, kde sme držali krok. Neviem čo sa stalo v druhej časti a už sme sa len báli aby sme nedostali viac gólov."

Andrej Kmeč (asistent trénera Nitry): "Prvú tretinu sme hrali málo agresívne a Valent nás podržal. Druhá tretina bola lepšia a zaslúžene sme v nej päťkrat skórovali. Mrzí nás ten jeden gól v poslednej minúte." (20:26:01)
Máme po zápase. Nitra vpodstate v druhej časti piatimi gólmi rozhodla o zápase. Domáci sa teda môžu tešiť z vysokej výhry 7:1. ĎAKUJEME za pozornosť.

59:17

59:17 LANTOŠ - 7:1

59:17

Skalica dala gól!
Domáci teraz zabudli na obranu a tak hostia už len kozmeticky upravili výsledok. Autor gólu VLADIMÍR LANTOŠ. Asistencie: Daniel Opálek, Jass Koba

59:00

Domáci stále pri chuti a Ďuriš mal plné ruky práce.

58:09

58:09 RUČKAY - 7:0

58:09

Nitra dala gól!
HENRICH RUČKAY dostal dobrú nahrávku v prečíslení a do odkrytej bránky musel skórovať. Asistencie: Tibor Kutálek, Peter Podhradský