30.10.2015, 02:00 • Rexall Place, Edmonton • Jan Prošek

Tipsport: 3.2 3.64 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Plekanec (MTL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:16
Tomáš Fleischmann (MTL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:11
Andrej Sekera (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:08
1. Leon Draisaitl (EDM) 2+0
2. Connor McDavid (EDM) 0+2
3. P.K. Subban (MLT) 0+1
Edmonton vyhrává 4:3. V první třetině inkasoval tři branky a nevypadalo to s ním vůbec dobře, ale pak zabral a hlavně díky třetí třetině se zrodila výhra domácí party.

59:55

Už se nic nestane.

59:40

Icing domácích. Buly před brankou Oilers.

59:34

Oddechový čas pro hosty.

59:34

Přihrávka rukou je pískána Montrealu.

59:00

Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

Leon DRAISAITL - 4:3

58:58

Edmonton právě vstřelil branku!
Domácí hrdina má jméno LEON DRAISAITL! Edmonton otáčí z 0:3 na 4:3 a fanoušci McDavida a spol jsou v sedmém nebi. Po nádherné kombinaci se prosazují Oilers. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins, Taylor Hall.

58:30

Necelé dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny. Zatím vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.

57:10

Šmankote, to byl nádherný zákrok Price! Taylor Hall se dostal do brejku a vystřelil z dobré pozice. Price proti jeho střele natáhl lapačku. Američtí kolegové tomuto říkají "Game breaking save", tedy zákrok, který může výrazně ovlivnit zápas.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30

Pouliot to byl, kdo dobře vystřelil, ale Price byl pozorný.

56:00

Šance střídá šanci, utkání se blíží ke svému konci, skóre je nerozhodné.

55:15

Souboj o puk ve středním pásmu vyhráli domácí, následně pálil Connor McDavid, jehož rána přesná nebyla.

54:40

Montreal kombinuje v útočném pásmu, snaží se vstřelit gól, ale Talbot nyní chytá dobře.

4:3

Branky a nahrávky: 40. Draisaitl (Hall, Klefbom), 46. Davidson (Nurse, McDavid), 51. Pouliot (McDavid, Jakupov), 59. Draisaitl (Nugent-Hopkins, Hall) – 10. Gallagher (Subban, Markov), 17. Mitchell, 18. Galchenyuk (Markov, Flynn)

Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Sekera, Nurse, Klefbom, Davidson, Gryba, Ference – Jakupov, McDavid, Pouliot – Draisaitl, Nugent-Hopkins, Hall – Purcell, Lander, Pakarinen – Slepyšev, Letestu, Fayne

Montreal Canadiens: Price (Condon) – Subban, Markov, Petry, Jemelin,Gilbert, Beaulieu – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Flynn, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais , Fleischmann – Smith-Pelly, Mitchell, Byron

Rozhodčí: Hebert, Luxmore – Galloway, Miller