HC Vítkovice Ridera – HC Oceláři Třinec

2:3

konec (0:2, 2:1, 0:0)

30.10.2015, 17:00 • Ostrava Aréna • 17. kolo • Patrik Martiník

A je hotovo! Ocelářské derby vítězí hosté z Třince! Třetí třetina byla bez branek.
Třinec byl herně úplně někde jinde než Vítkovice, i když ve druhé a zejména třetí třetině domácí hráli víceméně stejnou notu.
Ve 13. minutě otevřel skóre Jan Kalus, o pár chvilek později Třinec vedl již dva nula díky Radzienciakovi.
Ve druhé třetině vsítil třetí branku hostující Plitko a zdálo se, že Třinec má již tři body v kapse. Omyl, Vítkovice se zvedly, nejen herně, ale i svou produktivitou, když ve 30. minutě vsítil první branku domácích Raška. Za deset minut později se Vítkovice přiblížili Třinci gólem Maxnera, takže po dvou třetinách to bylo 2:3.
Ve třetí třetině, i přesto, že jsme viděli dobrý hokej z obou stran, někdy lepší v podání Vítkovic, někdy v podání Třince, puk nebyl nalezen v síti.
Vítkovice tak prohrávají derby s Třincem 2:3.
Sobotní program ve Vítkovicích je u konce, já se na Vás těším při dalších onlajnech, ale ode mne je to už dnes naprosto všechno. Mějte krásný zbytek dne a někdy příště, napočtenou. (19:07:01)

59:58

Šala prosprintoval půlku hřiště, ale hostujícími obránci byl zahnán do špatného úhlu a vítkovický hráč pálil jen do boční sítě.

59:36

Stuchlík obloukem vyhazuje, puk tak tak minul bránu!

59:17

Akce Vítkovic! Na Gřesíkovu nabídku ale nikdo nezareagoval.

59:04

Vítkovice to zkouší bez brankáře!!

58:36

Buly u Dani, Vochozka našel Rufera, ten ale puk neposunul přesně.

58:24

Kaláb začíná další akci hostů, zastavenou zakázaným uvolněním.

58:20

Nenápadně pálil z mezikruží Mach, Daňa má puk v moci.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36

Vítkovice mají další šanci, pro puk spěchá Baláž, ale ztratil puk.

57:01

Třinci se podařilo vyhodit, ale po chybě Kosiny střílel Vochozka, který byl poté sestřelen.

56:58

Na druhé straně střílel Daňa, Loubal má puk v lapačce.

56:28

Vítkovice neudržely pásmo, Kalus pálí mírnou střelou na Daňu, marně.

56:15

Kvasnica si pohrál s vítkovickým hráčem, ale nic z toho nebylo. Vítkovice se dostaly z pásma, následně hostům pískán ofsajd.

55:48

Z následného protiútoku Vítkovic nic nebylo, ale domácí mají další možnost načít akci u Dani.

55:30

Své štěstí vyzkoušel Hladoník, marně.

55:02

Vítkovicím je naděleno na vyrovnání už jen pět minut, zatím se drží v pásmu.

54:58

Ofsajd domácích, po pískotu domácí i hosté střídají.

54:21

Radzienciak míří pukem k mantinelu, nahazuje, ale u puku domácí.

54:14

Po něm se puk dostává ke Kalábovi, který se napřáhl, ale jeho střela byla zblokována.

54:00

Vítkovice načínají novou akci, Stareček nahazuje na Loubala a vybojoval pro svůj tým buly.

53:31

Střela Kvasnici v pohotovosti Dani.

53:07

Vítkovice jdou opět do útoku, ale ztrácejí puk ve středním pásmu, kde operuje Hladoník. Třinec se ale sám dostává z pásma ven.

52:49

Rufer našel Procházku, ten puk poslal před bránu, kde Hrachovský míjí. Jeden z hostujících hráčů vyslal na Daňu střelu, ten ale lapí.

52:48

Vítkovickým nic nezbývalo, než se vysvobodit zakázaným uvolněním.

52:08

Tentokrát u buly aktivnější hosté, kotouč u Dani. Z bekhendu střílel Plitko, ale jen do betonů domácího brankáře.

51:55

Kosina s Balážem vybojovali kotouč a dostali ho až k Loubalovi, který puk raději kryje.

51:52

Tentokrát Maxner střílel a jeho střela už měla razanci, na Loubala ale byla krátká.

51:27

Opět domácí vyhráli buly, Gřesík pálí, ale střela jde po zemi a ještě mimo.

51:11

Vítkovice vyhrály vhazování, Blaško se ale přes hostující zadáky nikam nedostal, puk opět opustil hrací plochu.

50:57

Hra se teď pár minut nepřerušila, hraje se ve velkém stylu. Až teď, když puk opustil hrací plochu, se píská.

50:29

Hraje se ve středním pásmu, ale teď Třinec jde do útoku.

50:10

Gřesík prošel přes Stuchlíka, ale v pásmu o puk přichází.

49:53

Týmy střídají, hosté načínají novou akci.

49:20

Dopředu jde Kalus, ale nenahrál přesně, tedy na hůl Tauwinkla, ten si ale s ostatními třineckými hráči neporadil.

48:55

Zakázané uvolnění se nepíská, Vítkovice bojují o puk v třineckém pásmu.

48:39

Vítkovice a Třinec se mísí u mantinelu, u puku domácí.

47:55

Veřmiřovský ztrácí puk, ale vzápětí domácí kapitán puk získává zpátky. Střela osamoceného Kaluse končí vyraženým pukem.

47:27

Valíček teď pálil z levého kruhu, mimo.

47:09

Domácí vyhrávají vhazování, a i přesto, že Třinečtí se dostali opět k puku, zatím z šance nic není.

47:07

Hra přerušena, buly před Daňou.

46:58

Kvasnica si poradil s vítkovickými obránci, dostal se až k Daňovi, ale pálí mimo!

46:26

Domácí střídají a toho Třinec chtěl využít, ale skvěle zakročili vítkovičtí zadáci.

46:02

Blaško tečuje jen na Hrachovského, který posílá Kaluse do útku, Třinec opět kombinuje v pásmu.

45:40

Zajímavý souboj teď svedli Blaško s Krzakem, domácí začínají svou akci.

45:29

Skvěle teď zabojoval Raška, který překonal svého soka, ale puk mu příliš poujel, dostal se k Loubalovi, který kryje.

45:05

Kosina ale byl obrán o puk, Ficek máchá s pukem za bránou, málem jej o něj hosté připravili.

44:44

Vhazování pro Třinec, Stuchlík ale nenašel dobře Macha, Vítkovice jdou dopředu.

44:18

Baláž šel sám s Raškou a s jedním obráncem na Loubala, Balážovi ale ujel puk. Vítkovice dále dobývaly třineckou bránu, hosté pálí na zakázané uvolnění.

44:05

I malé dloubnutí Gřesíka do Ruferovy hole pomohlo, hosté ale opět u puku, který končí u Dani.

43:57

Pískán útočící hráč v brankovišti, po písknutí menší potyčka, která je rychle zažehnána.

43:45

Třinečtí chybují, Blaško střílí na Loubala, ale ten puk v pohodě lapí.

43:39

Z modré pálil rychlostně najetý Najsar, Daňa v pohotovosti.

43:04

Vítkovicím se povedlo dostat puk k Loubalovi, ale odtud hrají opět hosté.

42:50

Vítkovicím se na chvíli povedlo dostat z pásma, ale jen na chvíli, poté, když byli hosté opět u Dani, pálil z modré Stuchlík, ale Daňa puk nikomu nepůjčil.

42:18

Hosté u puku, Stuchlík kličkuje s pukem, nahrává na Macha, ten pálí na Daňu, který puk vyráží.

41:56

Třinec stále v pásmu Vítkovic, Rufer nahrává Hrachovskému, jehož střela končí opět u Dani.

41:48

Puk opět u Dani, vhazování po jeho levici.

41:23

Únik Rufera zastínil skvěle Daňa, který třineckého hráče obral o puk.

40:43

Vítkovice bojují o puk u své střídačky a zatím se jim to daří, i když je třinečtí nepustili dál než k domácí svatyni.

40:33

Hrachovský pálil na Daňu, jehož lapačka byla připravena.

40:08

Třetina začla hned výpadem dvou třineckých hráčů, kteří začínají opravdu hbitě.

40:01

Druhá třetina byla ještě zajímavější, než ta druhá – a to nejen z toho důvodu, že padlo více branek. Ve 29. minutě zvýšil již na 3:0 třinecký Plitko, ale Vítkovice začaly hrát pořádný hokej a dvěma góly Rašky a Maxnera jsou opět ve hře o výhru v ocelářském derby, jehož třetí třetina začne v 18:19.

40:00

39:55

Vítkovice po buly v obranném pásmu vyhazují a v téhle třetině už se nic nestane.

39:29

Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice se dotahují!! Hned po buly střílel Veřmiřovský, jehož puk našel nejlépe JAKUBA MAXNERA, který překonává Loubala – 2:3. Asistence: David Gřesík, Jaroslav Veřmiřovský.

39:19

Skvěle zabojoval Cháňa, obral o puk hostujícího zadáka a pokusil se zakončit, ale Loubal byl připraven.

39:05

Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:45

Vítkovice ztrácí puk a u něj jsou teď hostující hráči.

38:25

Vítkovice vyhrávají vhazování, Chaňa ale nenašel přesně Tauwinkla.

38:05

S pukem pádí do třetiny Mach, Třinec opět v obložení, střílel Rufer, Daňa radši kryje puk.

37:39

Vítkovice si špatně nahrávají a nedostávají se přes třinecké hráče dál než do středního pásma.

37:31

36:50

Šala si s protivníky nedělá servítky a jde do nich ze všech sil, což se také vyplácí – domácí vyhazují.

36:31

Skvělou práci teď udělali domácí, ti hned z buly vyhazují.

36:30

Hladoník vystřelil z kruhu, ale nakonec je z úst rozhodčího slyšet pískot – útočící hráč v brankovišti.

36:20

Haman střílí, vedle.

35:26

Buly vítězí Vítkovice, ale Třinec je u puku. Vochozka nachází Hamana, který nahrává – hosté se teď dostali až k bráně a ve skrumáži z toho gol není – ale oceláři jsou stále u puku.

35:18

Po nahrávkách pálil Kalus, do Dani, následně se puk objevil na třinecké střídačce.

35:06

Jonáš Franz (VIT) – 2 minuty, hrubost.

34:39

Hrachovský nahrál Ruferovi, ten ale vystřelil do obránce a tak se o výpad snažili domácí, neúspěšně.

34:15

Střela Gřesíka skončila u Loubala, ale hosté jdou teď dopředu a před Daňou to vře.

34:07

Boj u mantinelu byl až moc dlouho, rozhodčí ztratili puk z dohledu a tak pískají.

33:45

Stareček neterfil puk ideálně, ale Vítkovice teď Třinec tlačí.

33:24

33:01

Vítkovice se drží v pásmu, Raška pálí těsně mimo.

32:29

Hosté vyhazují, Vítkovice musí dopředu. Zatím to Raškovi jde, ale Třinečtí jej nakonec o puk obrali.

32:11

Šala ve skrumáži si všiml nejlépe puku, chtěl jej procpat za Loubala, ten se ale nenechal vyvést z míru, vhazování u jeho levici.

32:10

Vítkovice se pokusily o rychlý útok, ale ten uhasil Loubal.

31:41

Třinec si odpyká dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou jde Imrich.

31:41

Rozhodčí píská, bude se vylučovat.

31:14

Akci dva na jednoho nedokončil Mach zrovna nejlépe, protože jeho střela skončila na betonu Matyáše Dani.

30:04

Kaláb ztratil puk v pásmu, ale i tak jdou domácí opět dopředu. Papaj zastavil čistě jednoho z vítkovických hráčů, který se vrací do hry až po pár sekundách.

29:42

Jedovatou ránu vypustil hned z buly Papaj, ale vedle. Vítkovice jdou do útoku.

29:15

Vítkovice okamžitě odpovídají! DOMINIK RAŠKA je autorem gólu na 1:3, takže domácí jsou možná opět ve hře. Asistence: Zack Malík.

28:33

Třinec právě vstřelil branku!
Třinečtí při střídaní skórují! K puku se ideálně dostal DANIEL PLITKO, který překonává Daňu – 3:0. Asistence: Dan Przybyla, René Najsar.

28:20

Vítkovice posunuly jen do středního pásma, Třinec střídá.

27:32

Kalus kličkoval s pukem, ale byl nakonec obrán, Blaško bojuje o puk, který se náhodně odrazil k Maxnerovi, ale ten nepřekonává Loubala!

26:55

Slíž posílá puk Bernátovi, Vítkovicím se povedlo dostat se z pásma, ale zdá se, že ne na dlouho.

26:40

Jeden vítkovický a čtyři třinečtí hráči bojují o puk u mantinelu, hosté vyhrávají a pádí k bráně, kde pálil Mach, Daňa ale má puk ve své moci.

26:13

Stuchlík neposunul ideálně po mantinelu a Vítkovice se pokouší dostat z pásma, což se jim daří.

26:06

Střela Plitka skončila v ochranné síti.

25:39

Třinečtí ztrácejí pásmu, ale jsou stále při puku. Valíček jej však ztrácí, ale domácí toho nevyužili.

25:37

A další zakázané uvolnění Vítkovic.

25:25

Hladoník našel skvěle Vochozku, ale ten si s pukem neporadil pořádně. Vítkovice ale zatím nemohou, vyhazují na další zakázané uvolnění.

25:03

Už se zdálo, že domácí jdou s pukem z pásma pryč, ale skvěle zabojoval Hladoník, který teď drží puk.

24:33

Třinec má puk, Haman vystřelil na Daňu, ten svou lapačkou tečoval mimo, ale i tak by střela šla nad bránu. Třinec se drží v pásmu.

24:32

Puk u Dani, ten kryje.

24:07

Vítkovice opět z akce nic nemají, ale o další akci se pokouší Raška, tomu ujel puk, takže přihrávka na svého spoluhráče nebyla ideální.

23:43

Šala zachránil puk, který se plížil od Loubala, ale to bylo od Vítkovic vše.

23:27

Mach si vybojoval puk a vystřelil, ale mimo.

23:21

Rozhodčí píská a vhazuje se v prostředním pásmu.

23:11

Puk v moci Dani, vhazování po jeho pravici.

23:01

Milimetrovou přihrávkou teď našel Stareček Franze, ten ale nestačil na svého třineckého kolegu.

22:42

Vítkovice kombinují v pásmu hostů, ale Třinec je puk obírá.

22:05

Ficek špatně nahrál Balážovi, ten sprintoval k puku, takže se nepískalo zakázané uvolnění. Hra je tedy u Loubala a Ficek také dokázal vystřelit, ale velice mimo.

21:53

Plitko se prodírá Fickem, úspěšně, ale nakonec se dostali k puku domácí, ti vyhazují, zakázané uvolnění.

21:50

Tentokrát třineckou akci zastavil ofsajd.

21:10

Baláž nahazuje, ale puk mají hosté. Vochozka našel jednoho ze svých spoluhráčů, ale ten minul. Třinec je opět na koni, Vítkovice nestačí.

20:44

Opět Vítkovice vyhrály buly, ale do pásma se nedostaly – ofsajd.

20:32

Mach našel úplně volného Rufera, Daňa připraven.

20:06

Vítkovice sice vyhrály vhazování, ale nyní je puk v moc třineckých.

20:01

Máme za sebou první třetinu ocelářského derby starších dorostenců. Třinec zatím hraje lépe, jde vidět, že hráči mají v sobě jistotu a zatím zaslouženě a po právu vedou. První gól vsítil ve třinácté minutě Kalus, na kterého navázal o čtyři minuty později Radzienciak. Třinec tedy vede po první třetině 2:0. Další třetina začne přibližně v 17:44.

20:00

19:53

Vypadá to, že se třetina již dohraje v klidu.

19:42

Vítkovice se snaží, ale jejich snaha končí ofsajdem.

19:25

Richtár opět na výletě, ale opět nezvládl svého soka překonat.

19:05

Ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.

18:46

Richtár skvěle oloupil jednoho z třineckých, prodíral se obranou, ale neúspěšně.

18:22

Rufer nahodil na Daňu, tentokrát jsou to ale Vítkovice, které jdou dopředu.

18:07

Stuchlík našel skvěle Kvasnicu, Daňa ale zakročil skvěle, poté se strhla menší potyčka, ale vypadá to, že se vylučovat nebude.

17:51

Obrázek po gólu Třince se opakuje, hosté opět aktivnější, Vítkovice se osvobodily jen lehkým pukem na Loubala, ten ale raději kryje.

16:35

Přesilovka hostů využita! Střela Hladoníka ještě neměla takovou razanci, ale hlavně byla zblokována, k puku se dostal GRZEGORZ RADZIENCIAK, který zvyšuje na 2:0.
Asistence: Jan Hladoník, Ondřej Hrachovský.

16:19

Třinec u puku, Hrachovský tak tak má puk v pásmu.

15:57

Dominik Raška (VIT) – 2 minuty, sekání.

15:22

Domácí jdou dopředu, střílí Raška, ale vedle. Teď byl podraýen Baláž, ale rozhodčí na tuto situaci nereagují.

14:43

Vítkovice vyhrály vhazování, ale opět se nedostávají k bráně, naopak udělaly velkou chybu, puk se dostal na hůl Stuchlíka, ten ale pálil do tyče!

14:30

Ani to se vítkovickým nedaří. Mach kroužil u brány, puk má ale Daňa, rozhodčí píská.

13:57

Papaj neprošel přes vítkovické hráče, skvěle pak zabojoval Molin, ale i ten neuspěl. Vítkovice jdou vstříc Loubalovy brány.

13:28

Vítkovičtí zatím nemají na víc než na vyhození puku z třetiny, takže třinečtí jdou dopředu.

13:15

Bernát nenahrál nejlépe, zakázané uvolnění Vítkovic.

12:46

Třinečtí stále chtějí další branku, Daňa radši ukryl puk v lapačce.

12:18

Přesilovka nevyšla, ale hra pět na pět momentálně třineckému týmu sedla! Úvodní branku vstítil JAN KALUS – 0:1. Asistence: Jan Hladoník.

12:12

11:34

Radzienciak střílí na Daňu, mimo, následně se dostal puk k Hrachovskému, kapitán ale zlomil hůl.

11:03

Vítkovičtí po mantinelu vyhodili přímo na hůl Baláže, ale ten proti třem třineckým hráčům neměl moc velkou šanci.

10:53

Bojuje se u mantinelu, hráči si nedarují ani centimetr ledu, ale nakonec rozhodčí přerušuje hru, vhazování u Daňovy svatyně.

10:12

Třinec je v pásmu, po pěkné kombinací střílel Plitko, ale do Dani, další střela třineckého hráče byla až moc razantní a skončila mimo vítkovické pásmo.

09:56

Ondřej Kosina (VIT) – 2 minuty, sekání.

09:48

Třinec působí čerstvějším dojmem, svou aktivitou si vyvodili faul, bude se vylučovat.

09:13

Raška se pokoušel dostat před Hladoníka, ale nestalo se a tak hosté jdou opět vstříc Daňovy svatyně.

09:00

Vítkovice prohrály vhazování a hosté se dostali k bráně, střílel Kalus z kruhu, Daňa připraven.

08:58

08:37

Tauwinkl pálil od modré, Loubal si se střelou poradil a jeho spoluhráči puk vyhodili.

07:48

Teď to u Loubala vřelo! Baláž a ještě jeden vítkovický hráč si všimli volného puku u hostující brány, ale ani jeden hráč netrefil puk zrovna nejlépe!

07:13

Třinec hlídá puk, hned po buly vyhodil a stále jsou u puku, dokonce to hrozilo i únikem dvou hostujících hráčů.

06:58

Matěj Mach (TRI) – 2 minuty, sekání.

06:52

Bernát zabojoval v obranném pásmu, ale kotouč ztratil.

06:03

Imrich kličkuje mezi domácími zadáky, hosté jsou v pásmu, Mach zatím jede podél mantinelu a poté nahrál Kvasnicovi, ten byl ale odstaven jedním z vítkovických obránců.

05:33

Od Veřmiřovského začíná nová akce Vítkovic, která byla zažehnuta již ve středním pásmu.

05:22

Papaj vystřelil ne příliš razantní střelu na Daňu, ten puk kryje.

04:53

Plitko vjel do pásma a pohrál si s pár obránci, vystřelil také na Daňu, ale mimo.

04:04

Hosté drží vítkovické v pásmu, ale vítkovičtí nakonec získali puk, Gřesík zavezl puk do obranného pásma Třince, ze kterého jdou domácí do útoku.

02:56

Rufer neprošel přes Franze, ale vítkovičtí nic z puku, který získali, nemají, naopak jsou to domácí, kteří hrozí.

02:04

Malík přihrává po mantinelu Blaškovi, tomu ale puk uniká, takže Třinec může začít s akcí, tuto šanci jim chtěl zkazit Cháňa, což se mu částečně povedlo.

01:15

Veřmiřovský nenašel správně Baláže a tak hosté mají puk a jdou k domácí bráně.

00:37

Rufer nahodil puk podél mantinelu a teď jsou to hosté, kteří se snaží o gól. Oba týmy poté střídají.
Úvodní buly se neslo v bojovném stylu, do pásma míří domácí.

00:01

HC Vítkovice Steel: Daňa (Kardinál) – Kaláb, Veřmiřovský "A", Ficek, Slíž, Stareček, Malík, Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Bernát, Maxner, Šala "C", Baláž "A", Richtár, Cháňa, Blaško, Franz, Kosina, Raška. Trenér: Roman Ryšánek.

HC Oceláři Třinec: Ovčaří (Loubal) – Hrachovský "C", Krzak, Valíček, Radzienciak, Rufer, Brabec, Marguš, Haman, Imrich – Stuchlík, Plitko "A", Vochozka, Mach, Przybyla, Kvasnica, Hladoník "A", Kalus, Papaj, Najser, Molin. Trenér: René Mucha.

Rozhodčí: Šutara – Tošenovjan – Garčarčík.
Tyto týmy vévodí NOEN Extralize staršího dorostu, oceláři z TŘINCE, mají zatím suverénní útok a i díky tomu vedou ligu s 42 body (skóre 121:24). VÍTKOVICE jsou jen o dva body pozadu, tedy druhé, skóre 84:42.
Povinné jsou také statistiky před zápasem.
HC VÍTKOVICE STEEL
Nejproduktivnější hrář vítkovického celku je JOZEF BALÁŽ, který nastřádal za šestnáct utkání 28 bodů za 14 gólů a stejný počet asistencí. DOMINIK RAŠKA mu dýchá za záda s 26-ti body, za dvanáct branek a čtrnáct asistencí. O jeden bod méně má RADIM TOMAN, který má také čtrnáct asistencí, ale jedenáct gólů.
Vítkovice jsou také trestány, nejvíce minut na trestné lavici si odseděl MATĚJ ŠALA (43 minut).
Devět zápasů chytal vítkovický MATYÁŠ DAŇA s procentuální úspěšností 91,76 procent, o jeden zápas méně má TOMÁŠ KARDINÁL a je na tom lépe, 93,53 procent.

HC OCELÁŘI TŘINEC
Oceláři přijedou z nedalekého Třince se svým nejproduktivnějším hráčem JAKUBEM LACKOU, který má 14 gólů a 16 asistencí, tudíž rovných 30 bodů na kontě. Za ním jest TOMÁŠ VOCHOZKA s 24-mi body za šest branek a osmnáct asistencí, třetí je PATRIK HREHORČÁK s dvacetijedna body (12+9).
Nejtrestanějším hráčem třineckého týmu je MARTIN VALÍČEK (10 trestných minut).
Bránu bude pravděpodobně hájit JAKUB OVČAŘÍ, který již odchytal devět zápasů s procentuální úspěšností 91,80 procent, MATĚJ LOUBAL má o jeden zápas méně a také horší bilanci, 91,36.
Třicátý den měsíce října je ve znamení ocelářského derby. Od sedmnácté hodiny se na ledě Ostrava Arény utkají týmy VÍTKOVIC a TŘINCE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:3

Branky a nahrávky: 30. Raška (Malík), 40. Maxner (Gřesík, Veřmiřovský) – 13. Kalus (Hladoník), 17. Radzienciak (Hladoník, Hrachovský), 29. Plitko (Przybyla, Najsar)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Kaláb, Veřmiřovský "A", Ficek, Slíž, Stareček, Malík, Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Bernát, Maxner, Šala "C", Baláž "A", Richtár, Cháňa, Blaško, Franz, Kosina, Raška. Trenér: Roman Ryšánek.

HC Oceláři Třinec: Loubal (Ovčaří) – Hrachovský "C", Krzak, Valíček, Radzienciak, Rufer, Brabec, Marguš, Haman, Imrich – Stuchlík, Plitko "A", Vochozka, Mach, Przybyla, Kvasnica, Hladoník "A", Kalus, Papaj, Najser, Molin. Trenér: René Mucha.

Rozhodčí: Šutara – Tošenovjan – Garčarčík