Tipsport extraliga

HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice

4:2

konec (2:0, 0:1, 2:1)

30.10.2015, 17:30 • Home Monitoring Aréna • 15. kolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.7 4.7 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:57

Dvouminutový trest za podražení inkasuje Tomáš Marcinko (PCE). Domácí tak dostávají šanci přidat pátý gól v přesilové hře.

43:20

Dominik Kubalík (PLZ) se dostal do dobré šance, pomohl si při tom ale sekáním a místo střely se mu tak do statistik započítají jen dvě trestné minuty.

31:25

A další vyločuení za hákování. Tentokráte na trestnou míří kapitán Petr Čáslava (PCE), kterému se dnes jeho jubilejní 500. utkání v extralize zatím moc nedaří.

28:55

Přesilovka pro domácí. Tomáš Kaut (PCE) je vyloučen na dvě minuty za hákování a jeho celek se tak nyní bude muset bránit početní výhodě Plzeňanů.

18:30

Tomáš Marcinko (PCE) zahákoval Jaroslava Kracíka a hosté budou hrát 22 vteřin ve třech!

16:52

Tomáš Bokroš (PCE) chyboval při napadání Jakuba Lva a dostává tak dvě minuty za hákování. Poměr sil na ledě se vyrovná, poté uvidíme 44 sekund dlouhou přesilovku indiánů.

16:08

Lukáš Pulpán (PLZ) dostává dvouminutový trest za faul kolenem. Pardubice tak dostávají druhou možnost početní výhody v dnešním utkání.

11:48

A uvidíme první přesilovou hru. Dvě minuty za hákování inkasuje Dominik Kubalík (PLZ).

11:31

Petr Čáslava (PCE) obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

4:2

Branky a nahrávky: 1. Indrák (Kubalík, Kracík), 18. Preisinger (Lev), 41. Bližňák (Johnson, Lev), 49. Johnson (Lev, Kadlec) – 37. Starý, 59. Tomášek (Kaut)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Moravčík, Jeřábek "A", Sklenička, Kadlec "A", Pulpán, Kubka, Chalupa – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Bližňák, Kratěna "C" – Schleiss, Preisinger, Sýkora – Poletín, Lev, Hollweg

HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kristan) – L. Havlík, Štajnoch, Čáslava "C", Nedbal, Ščotka, Bokroš, Šeda – Svoboda, Marcinko "A", Tybor – Rolinek "A", Redenbach, Poulíček – Starý, Nahodil, Moučka – Tomáše, Kaut, Kolář – Voženílek

Rozhodčí: Fraňo, Lacina – Brejcha, Suchánek

Diváci: 5 120