7:3

konec (0:0, 2:1, 5:2)

01.09.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Vojtěch Tůma

Tipsport: 1.35 5.4 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec, Bruslaři poráží Slovan Ústí nad Labem 7:3! Poslední třetina byla na góly nejbohatší, padlo jich celkem sedm! Hrdinou dnešního utkání se stal útočník Dominik Pacovský, který dokázal vsítit hned tři branky. Mladá Boleslav si tak po triumfu na turnaji v Martinu připisuje další vítězství, přípravu Středočeši uzavřou ve čtvrtek na ledě plzeňské Škodovky. Ode mě je to vše, u dalších online přenosů se budu těšit na počtenou! (19:50:25)

59:31

Trška pokazil rozehrávku, ale následně se položil do střely Roubíka a své zaváhání dokázal napravit.

58:38

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
V samotném závěru přidávají domácí již sedmou branku! Celou akci založil Martin Růžička, který rozehrál směrem k Hykovi, jenž našel rozjetého DOMINIKA PACOVSKÉHO a ten svůj samostatný únik dokázal proměnit. Mladoboleslavský útočník s třicítkou na zádech zkompletoval hattrick! Asistence: Tomáš Hyka, Martin Růžička.

58:11

Po Klimentově dravém průniku se o dorážku ještě pokusil Radim Hruška, ale mířil jen do výstroje připraveného Soukupa.

58:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:19

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Ústečtí bleskurychle využívají početní převahu! Jaroslav Roubík vykoumal další famózní přihrávku, ze které mohl v předbrankovém prostoru těžit DAVID TŮMA, jenž se dnes prosazuje už podruhé! Asistence: Jaroslav Roubík, Jiří Kuchler.

57:10

Opět se bude vylučovat na straně Středočechů – Richard Jarůšek si odpyká dvě minuty za hákování.

56:20

Další pohledný gól v podání týmu z města automobilů! Radan Lenc našel úplně volného DOMINIKA PACOVSKÉHO, který prudkou ranou z první trefil šibenici ústecké branky a nedal Soukupovi šanci zasáhnout! Asistence: Radan Lenc, Richard Jarůšek.

55:54

Pacovský z první našel Robara, jemuž se ale puk v ten nejdůležitější okamžik zamotal mezi bruslemi.

54:53

Ze skrumáže před Soukupovou brankou puk vyletěl na hokejku Tomáše Klimenty, který ve stoprocentní šanci nedokázal trefit téměř prázdnou klec!

54:12

Hruška poslal touš na modrou čáru, kde ho Holub přiťukl Trončinskému, proti jehož dělovce se Soukup na poslední chvíli stihl přemístit a zasáhnout.

53:36

Martin Látal rozkmital své rychlé nohy, ale jeho akce postrádala lepší zakončení. Soukup si kvůli dotírajícímu Hruškovi rozmyslel rozehrávku a ponechal kotouč v lapačce.

52:57

Žejdl se s pukem na holi zkusil natlačit mezi dva hráče, ale ukousl si až příliš velké sousto. Z této ztráty se ale dokázal oklepat, posunul kotouč na Stříteského, který přestřelil.

52:12

Domácí se zabydleli v obranné třetině Slovanu, Soukup si připisuje další zákrok proti ráně Petera Tršky.

52:00

Voráček zkusil štěstí od modré, ale Soukup byl proti a vyrazil puk do ochranné sítě.

51:46

51:30

Brožův pas na Kuchlera byl příliš dlouhý a prudký – píská se icing.

51:07

Do Urbanova pokusu vložil v poslední chvíli hůl Vágner a Soukup si tak připisuje jeden zákrok z kategorie těch jednodušších.

50:34

Urban s Hykou teď dobrou půlminutku drželi kotouč v útočném pásmu a získali pro své spoluhráče velmi cenné vteřinky.

50:01

Brožovu rána zastavil Růžička, který se poté i sám rozhodl vyhodit puk přes celé hřiště.

49:46

Domácí půjdou opět do čtyř! Dominik Pacovský je poslán na lavici hříchu, kde si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

49:29

Tak to byla parádní akce v podání Středočechů! Radan Lenc pasem od mantinelu našel MARKA TRONČINSKÉHO, který si sjel mezi kruhy a proti jeho ráně už se Soukup nedokázal přemístit! Asistence: Radan Lenc.

49:07

Z podobné pozice, jako před malou chvílí Stříteský, to zkoušel Holub, ale Soukup byl tentokráte na svém místě.

48:44

Bruslaři využívají přesilovku a vedou 4:2! Na modrou čáru dostal puk MATĚJ STŘÍTESKÝ, který tvrdou dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: David Výborný, Lukáš Žejdl.

48:06

Vladimír Brož (UNL) dostává dvouminutový trest za sekání.

47:39

Jarůšek před brankou hledal Pabišku, ten však v dobré šanci puk nedokázal trefit.

47:00

Urban jel s Klimentou v přečíslení 2 na 1, druhý jmenovaný ale celou akci zakončil jen střelou do boční sítě.

45:58

Vylučovat se bude na obou stranách. Martin Látal (MBL) dostává 2+2 minuty. Hostující brankář Soukup obdrží také dvouminutový trest, který za něj odpyká David Tůma.

45:24

Po Stříteského pokusu se na hranici brankoviště ještě o dorážku mohutně snažil Bárta, ale puk z výstroje brankáře Soukupa vyšťourat nedokázal.

44:42

Po Stříteského nahození se Soukup rozhodl ponechat kotouč ve své lapačce, vhazovat se bude po jeho levé ruce.

43:57

Hosté opět snižují na rozdíl jednoho gólu! JIŘÍ RYS se po chybě v obraně Bruslařů řítil sám na Růžičku, předvedl povedený bekhendový blafák a puk se pomalu došoural až za brankovou čáru. Asistence: Ladislav Gengel

43:17

Na ofenzivní výlet se vydal Trončinský, který poté předložil ideální pas Látaovi, jenž však tváří v tvář Soukupovi branku o chlup přestřelil!

42:55

Po Klimentově nahození a Latálově lehké tyči puk Soukupovi vypadl, ale brankář ho nakonec díky tygřímu skoku dostal zpět do svého držení.

42:33

Domácí to teď vykombinovali až do kuchyně! Lukáš Žejdl unikl svému strážci a před prázdnou branku předložil kotouč DAVIDU VÝBORNÉMU, který už měl jednoduchou práci! Asistence: Lukáš Žejdl, Matěj Stříteský.

41:50

Stříteský a o malou chvilku později i Bárta zkusili své štěstí ranou od modré. Soukup si v obou případech dokázal poradit.

41:30

Ústecká branka je posunuta – vhazovat se bude po Soukupově pravici.

41:22

Domácí už hrají v pěti. Trončinského nahození se snažil tečovat Jarůšek, ale na letící puk nedosáhl.

40:37

Na čtrnáct vteřin se poměr sil na ledě vyrovná. Za zdržování hry je vyloučen David Skočovský (UNL).

40:31

Pacovský přihrál Voráčkovi, který ranou z první těsně přestřelil.

40:01

Hosté začínají třetí dějství přesilovou hrou. Podaří se jim vyrovnat?

40:01

Druhá třetina je za námi a tentokráte jsme měli možnost vidět hned tři branky! Skóre otevřel v osmadvacáté minutě Pacovský, který těžil z pohledné přihrávky od Tomáše Hyky. Povedenou premiéru v dresu celku z města automobilů zažil Lukáš Žejdl, když prostřelil Soukupa ranou mezi betony a zvýšil na 2:0. Domácí však doplatili na svou nedisciplinovanost, v přesilové hře dokázal snížit ústecký Tůma a zdramatizoval vývoj zápasu. Třetí dějství začne přibližně v 19:04.

40:00

39:56

Nedorozumění v rozehrávce hostí – zakázané uvolnění.

39:20

Lenc tak dlouho napadal Ryse, až ho o kotouč obral a nakonec s pomocí Kučného i puk vyhodil do bezpečí.

38:51

Bruslaři nabízejí svému oponentovi další početní převahu – Tomáš Urban je vyloučen za hákování.

38:37

Hosté využívají přesilovku a snižují na rozdíl jediné branky! Roubík zavezl puk do útočné třetiny a našel volného DAVIDA TŮMU, který se štěstím propašíroval puk za Růžičkova záda! Asistence: Jaroslav Roubík, David Skočovský.

38:19

Hosté dlouho kombinovali v Růžičkově blízkosti, ale niko z nich se ke střele neodhodlal. Vše končí nezdarem, Robar vyhazuje puk přes všechny čáry.

37:30

Jan Holub (MBL) je vyloučen na dvě minuty za napadení. Dokáží Ústečtí před druhou sirénou snížit?

37:15

Hosté chtěli přispěchat s odpovědí, ale jejich akci zhatilo Gengelovo ofsajdové postavení.

37:09

Po Klimentově projektilu touš jen o vlásek minul horní tyč branky Slovanu!

36:35

Po Voráčkově nahození se kotouč od zadního hrazení odrazil do prostoru brankoviště, ale Soukup si s touto situací poradil.

35:41

Domácí vedou už o dvě branky! Lukáš Pabiška si v útočné třetině počkal na rozjetého LUKÁŠE ŽEJDLA, který našel mezírku mezi betony Jakuba Soukupa! Asistence: Lukáš Pabiška.

34:32

Urban přihrál Pacovskému nepřesně, akce Bruslařů je u konce. Za vlastní brankou vyčkává na čerstvé spoluhráče vyčkává Hes.

33:46

Hra je nyní poměrně rozkouskovaná. Po icingu Ústeckých se bude vhazovat po levici brankáře Soukupa.

33:37

Urban v ofsajdu – hra se postěhuje do středního pásma.

33:23

Soukup je dnes ve formě! Další z arzenálu povedených zákroků předvedl proti nepříjemné dělovce z hole Marka Trončinského.

33:11

32:22

Výborný šikovně našel Pabišku, jehož tvrdý projektil vyrazil Soukup do rohu kluziště. Hosté se následně osvobozují a mohou vystřídat.

31:58

Domácí zaspali v obraně a Ústečtí se hnali 3 na 1 směrem kupředu, ale celou akci zbytečně překombinovali, z čehož mohl na druhé straně těžit Žejdl, ale střelou na vzdálenější tyč těsně minul!

31:11

Hyku, který se proháčkoval až před Soukupa, faulem zabrzdil Jiří Kuchler, za což je odměněn dvěma minutami za hákování.

30:31

A Martin Růžička, oblíbenec boleslavských fanoušků, si proti Gengelově přízemnímu pokusu připisuje první úspěšný zákrok.

30:09

Pohl svou přihrávkou nenašel nikoho ze spoluhráčů – pískáno zakázané uvolnění.

29:49

Bárta přenechal kotouč z druhé vlny najíždějícímu Stříteskému, ten však touš netrefil ideálně a Soukupovi ta příliš práce nenadělal.

29:32

V brance Mladé Boleslavi dochází ke změně, Davida Ritticha nahrazuje Martin Růžička!

29:30

Lenc měl dnes už několikátou tutovou šanci, ale Soukup byl opět na svém místě!

28:45

Rittich se namáčkl k bližší tyči co to šlo, a proto pro něj pokus z hole Ryse nebyl nebezpečný.

27:52

Domácí se ujímají vedení! Mladá Boleslav zamkla svého soka v jeho obranném pásmu a Tomáš Hyka přenechal puk DOMINIKU PACOVSKÉMU, který prostřelil Soukupa! Asistence: Tomáš Hyka, Tomáš Urban.

27:13

Trončinského nahození bylo pro Jakuba Soukupa jen takovým bonbónkem. Unavená čtveřice ústeckých hráčů může jít konečně vystřídat.

26:57

Hyka nabil volnému Pacovskému, který přestřelil. Domácí však stále zůstávají zabydleni v útočné třetině...

26:26

Soukup si připisuje další parádní zákrok. Nyní ukázkovým semaforem lapil ránu z hole Stříteského.

26:09

Žejdl sklepl puk pro dobře postaveného Bártu, ale Soukup se dokázal včas přemístit!

25:44

Hosté půjdou do tří! Bártu zastavil viditelným háčkem David Skočovský, což sudí nemohl ponechat bez povšimnutí.

25:21

Roubíkovu akci zhatilo ofsajdové postavení jednoho ze spoluhráčů, hra se postěhuje do středního pásma.

25:03

První vyloučení na straně hostí. Ondřej Kopta (UNL) je potrestán dvěma minutami za hákování.

25:00

Po závaru v brankovišti je branka Slovanu posunuta, hra však zůstane v obranném pásmu Severočechů.

24:51

Robarova rána vypadla Soukupovi z výstroje, hra je ale, k nevoli domácích, přerušena, jelikož sudí ztratil puk z dohledu.

24:33

Nepřesnosti v kombinaci Ústeckých využil Holub a bez sebemenšího rozmýšlení posílá kus černé pryže přes všechny čáry.

24:04

Rittich má puk ve své moci, hra se přerušuje. Boleslavský brankář dnes zatím působí sebejistě a podává velice dobrý výkon!

23:33

Skočovský dostal až příliš mnoho prostoru, avšak svou střelu namířil jen do výstroj připraveného Ritticha. Domácí se následně osvobozují.

23:19

Unikajícího Nováka podrazil Tomáš Voráček, za což mu sudí uděluje dvě trestné minuty!

22:54

Výborný zachytil puk v útočném pásmu, následně ho od něj ale odstavil důrazný Smetana.

22:16

Mitja Robar si nyní vybral slabší chvilku a zaváhal v rozehře. Tuto minelu boleslavského zadáka mohl využít Novák, ale Rittich byl jistý.

21:58

21:38

Bruslaři už jsou ve čtyřech. Roubík stál v Rittichově brankovišti, za což sudí Wagner vykazuje hosty z útočného pásma.

21:16

Hosté stále kombinují v útočné třetině, k žádné další střele se ale neodhodlali...

20:33

Rys tvrdou ranou mířil pod víko Rittichovy branky, ale gólman ve službách Bruslařů puk dokázal vyrazit!

20:01

Na úvodním buly si lépe počínal Hruška, který ihned posílá kotouč směrem za Soukupovu branku.

20:01

Hráči obou mužstev se vrací na ledovou plochu. Ústečtí mají k dispozici více jak minutu a půl dlouhou přesilovou hru 5 na 3. Dokáží ji využít?
První dějství je za námi! Zatím mají ze hry, podle očekávání, víc Bruslaři, ale Slovan si vytvořil také pár slibně vypadajících šancí. Nejvýraznějšími postavami utkání jsou zatím oba brankáři, především pak hostující Soukup, který musel řešit hned několik nebezpečných situací. Největší příležitost Ústí měl Kuchler, který těžil z parádní přihrávky od Jaroslava Roubíka, ale Rittich si dnes vede stejně dobře, jako jeho kolega na druhé straně kluziště. Na úvod druhé třetiny čeká Severočechy pětadevadesát vteřin trvající přesilovka 5 proti 3. Zpět se přihlásíme zhruba v 18:15.

20:00

19:58

Tomáš Urban vyhodil puk přímo na tribunu – dvě minuty, zdržování hry. Bruslaře tak na začátku druhé periody čekají krušné chvilky ve třech.

19:34

Ke konci třetiny je tu třetí vyloučení na straně domácích. Tentokráte se proti pravidlům provinil Lukáš Pabiška, který si odsedí dvě minuty za podražení.

19:21

Látalův oblouček nepříjemně tečoval ústecký obránce Hes, ale Soukup zareagoval naprosto v klidu a má puk v lapačce.

19:00

Začíná poslední minuta úvodní periody.

18:04

Šance střídá šanci! Na jedné straně jen těsně minul branku Jarůšek, domácí se ale zapomněli vrátit, čehož mohl využít Kopta, ale Rittich byl opět proti.

17:10

Krásným sólem se nyní prezentoval Křivohlávek, který dokázal dobruslit až k Rittichovi, ten se ale ve svém brankovišti roztáhl jak široký, tak dlouhý a předvedl parádní zásah.

16:44

Slovan opět nevyhrál vhazování, čehož využil Jarůšek a poslal puk přes všechny čáry.

16:19

Roubík zpoza branky nádherně našel Kuchlera, ale proti jeho ráně se David Rittich opravdu vytáhl a podržel svůj tým!

15:50

Ústečtí však opět prohráli buly a Trška osvobozuje domácí.

15:45

Radan Lenc (MBL) míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za hákování.

15:38

Robar se hezkým manévrem zbavil svého strážce, následně si ale nerozuměl s Lencem – u puku hosté.

14:52

Lenc dnes promrhal už druhou slibně vypadající příležitost. Nyní pálil zcela osamocen z levé strany kluziště, ale mezi tři tyče nezamířil.

14:11

Brankář Slovanu si nyní musí připadat jako na střelnici! Další pokus z dílny Mladé Boleslavi má na svědomí Holub, jenže Soukup si opět poradil na výbornou.

13:56

Po Trončinského nahození ponechal Soukup touš ve své lapačce – bude se vhazovat po jeho pravici.

13:42

Stříteského nahození lehce tečoval Klimenta, ale ústecký muž v masce byl i na tuto drobnou změnu směru připraven!

13:06

Na druhé straně měl slibnou příležitost Látal, ale boleslavský fofrník tváří v tvář Soukupovi nemířil přesně!

12:27

Roubík šikovně našel z druhé vlny si najíždějícího Tůmu, jehož pokus Rittich jen tak tak dokázal zastavit pravým betonem.

11:43

Dobrá rána Ovčačíka, který těžil z pěkné přihrávky od Klimenty, avšak Soukup byl opět připraven.

11:25

Po zásahu pukem zůstal na ledové ploše ležet ústecký Kopta, který je nyní za doprovodu lékařů odveden do kabiny.

11:20

Kuchler se pokusil z úhlu překvapit Ritticha a ten z jeho střelou měl lehké problémy, ale nakonec prekérní situaci přestál.

10:42

Po zaváhání ústecké defenzivy se ke střele a i k dorážce dostal Lukáš Pabiška, ale, bohužel pro Středočechy, ani v jednom z případů nemířil mezi tři tyče.

09:55

Hyka obdržel pas od Klimenty a z úhlu zkusil překvapit Soukupa, ten byl však na svém místě.

09:36

Další pokus dnes zatím aktivního Gengela vyráží Rittich do ochranné sítě. Vhazování po jeho pravici.

08:40

Kučného nabídku na teč jen těsně nedokázal zasáhnout Pacovský a puk tak jen prosvištěl okolo pravé tyče Soukupovy pokladnice.

08:19

Hosté dokázali dostat puk za Rittichova záda, ale gól neplatí, jelikož Navarra stál v brankovišti.

07:29

Jarůšek si vybruslil od pravého mantinelu a štiplavou ranou donutil Soukupa k povedenému reflexivnímu zásahu.

07:19

Zakázané uvolnění ústeckého Slovanu.

06:51

Na druhé straně měl šanci zahrozit Navarra, ale jeho ránu skvěle zablokoval Holub, který následně uklidňuje situaci a čeká na čerstvé spoluhráče.

06:10

Rittich vyčapal další pokus a dlouhým obloučkem poslal na steč Lence, který se řítil sám na Soukupa a trefil tyč!

05:49

A gólman Středočechů si připisuje další úspěšný zákrok, tentokráte lapačkou zachytil ránu z hole Roubíka.

05:24

Ladislav Gengel vyslal vůči Rittichovi jen takový propagační pokus – mladoboleslavský brankář jeho ránu s poklidem pokryl.

04:31

Hosté zaváhali v rozehrávce a Jarůšek společně s Voráčkem získává pro domácí cenné vteřinky v útočné třetině.

04:13

První vyloučení dnešního klání! Na trestnou lavici usedá Michal Bárta (MBL) – dvě minuty, hákování.

03:47

Gengel se vydal kupředu, ale jeho útočné snažení zmařil důrazný Voráček. Ústečtí se dožadují odpískání faulu, ale hlavní sudí zůstává klidný.

03:00

Hes si za vlastní brankou zadělal na pořádné trable, avšak jeho zaváhání nedokázali Urban s Klimentou využít. Ďurač vyhazuje puk a hosté mohou vystřídat.

02:25

Hra se kvůli icingu domácích stěhuje před Ritticha.

02:13

Urban se nepohodl s Ovčačíkem, s pukem na hokejce vyjíždí z vlastního obranného pásma Navarra.

01:18

Tentokráte pálil Jan Holub, ale Soukup si i s jeho pokusem poradil. Hruška se poté ocitl sám před brankou, ale přestřelil!

01:13

Po Trončinského nahození od modré čáry si Soukup připisuje první úspěšný zákrok dnešního utkání.

00:42

Voráček nahodil puk a sám se za ním vydal, o touš ho však obral důrazný Pohl.

00:03

Na úvodním buly byli úspěšnější hosté, kteří zakládají první útočné snažení!

00:01

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička M.) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Robar, Ovčačík, Trška, Kučný – Jarůšek, Výborný, Bárta – Látal, Hruška, Pacovský – Hyka, Urban, Klimenta – Lenc, Žejdl, Pabiška – Kotala

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Smetana, Pohl, Brož, Vágner, Skočovský, Hes, Macek, Pavlíček – Tůma, Roubík, Kuchler – Křivohlávek, Rys, Gengel – Novák, Kopta, Navarra – Řídel, Ďurač

Rozhodčí: Wagner, Horinek – Prokop, Šádek.
HC Slovan Ústí nad Labem

Od sezony 2013/14 zažívá ústecký celek ústup z předních pozic 1. hokejové ligy. Po několika letech strávených na špici naší druhé nejvyšší hokejové soutěže Slovan před dvěma lety ani nepostoupil do vyřazovacích bojů, loni už se to podařilo, ale dlouhého trvání to také nemělo. Po vítězství nad Kadaní v předkole play-off čekal Ústecké silný Chomutov. Parta kolem zkušeného matadora Jaroslava Roubíka natáhla sérii až na šest zápasů, ale přes favorizované Piráty nepostoupila.

Přes letní pauzu se podařilo kádr udržet takřka pohromadě, citelnou ztrátou určitě bude odchod brankářské jedničky Michaela Petráska, který zamířil do litvínovské VERVY. V rámci zúžení kádru Mladé Boleslavi zamířilo pět mladých hráčů právě do Slovanu, konkrétně se jedná o Jiřího Kurku, Davida Skočovského, Patrika Podsedníčka, Jiřího Ryse a Davida Bernada. Ústí nad Labem prozatím odehrálo devět přípravných duelů, ve většině z nich změřilo své síly s prvoligovými celky. Dvakrát se svěřenci kouče Mareše střetli s Chomutovem. Doma si Ústí připsalo cenný skalp, ale na ledě Pirátů muselo zkousnout debakl 1:9. Vrcholem přípravy byl zcela jistě duel s Chabarovskem, týmem hrajícím KHL. Severočeši bojovali do poslední chvíle, ale nakonec prohráli 2:4, poslední prověrkou před novým ročníkem bude pražská Slavia.
BK Mladá Boleslav

Bruslaři za sebou mají pět přípravných utkání a také Mountfield Cup, což je turnaj pro čtyři účastníky ve slovenském Martinu. Ve čtyřech z pěti přátelských mačů se svěřenci kouče Výborného střetli s extraligovými týmy – dvakrát s Pardubicemi a dvakrát se severočeským Libercem. Ani jednou však nedokázali zvítězit, na stadionu soupeře v obou případech prohráli na samostatné nájezdy, naopak před domácím publikem vždy doplatili na vysoký počet inkasovaných branek. Zajímavým testem byla vzájemná konfrontace s německým Wolfsburgem, kterou Středočeši po boji ovládli poměrem 3:2.

Na turnaji v Martinu se Bruslaři postupně střetli s domácím týmem (5:3), Hradcem Králové (4:3), a Banskou Bystricí (4:1) a bez ztráty jediného bodu tak obhájili loňské prvenství! Velkou zásluhu na tomto triumfu měl Dominik Pacovský, který ve třech duelech posbíral sedm kanadských bodů (4+3). Mladoboleslavští měli na konec předsezónního období naplánovaný dvojzápas s Plzní, ovšem první střetnutí muselo být kvůli střevní chřipce, která řádila v kabině Středočechů, zrušeno. Jako náhrada byl domluven právě dnešní zápas. Ve čtvrtek tým z města automobilů uzavře přípravu proti plzeňské Škodovce, ovšem s jedním rozdílem, protože utkání se místo v Mladé Boleslavi odehraje na západě Čech.
Hezký podvečer přeji všem fanouškům českého hokeje! Start sezony 2015/16 se kvapíkovým tempem blíží, všechny týmy už čeká pouze pár přípravných mačů. Dnes se v tomto textovém online přenosu zaměříme na souboj extraligového celku s prvoligovým – BK Mladá Boleslav přivítá HC Slovan Ústí nad Labem. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

7:3

Branky a nahrávky: 28. Pacovský (Hyka, Urban), 36. Žejdl (Pabiška), 43. Výborný (Žejdl, Stříteský), 49. Stříteský (Výborný, Žejdl), 50. Trončinský (Lenc), 57. Pacovský (Lenc, Jarůšek), 59. Pacovský (Hyka, Růžička) – 39. Tůma (Roubík, Skočovský), 44. Rys (Gengel), 58. Tůma (Roubík, Kuchler)

BK Mladá Boleslav: Rittich (30. Růžička M.) – Stříteský, Voráček, Trončinský, Holub, Robar, Ovčačík, Trška, Kučný – Jarůšek, Výborný, Bárta – Látal, Hruška, Pacovský – Hyka, Urban, Klimenta – Lenc, Žejdl, Pabiška – Kotala

Rozhodčí: Wagner, Horinek – Prokop, Šádek