KHL

Traktor Čeljabinsk – Barys Nur-Sultan

2:1

konec (1:0, 1:0, 0:1)

01.09.2015, 16:00 • Yunost Sport Palace, Čeljabinsk • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.4 4.1 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 5150 diváků se s Vámi loučím. U dalších online přenosů nashledanou. (18:27:50)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA

Martin Růžička (CLJ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:39

Ján Laco (AST) 33 zásahů, 2 góly, 94.29%
Zápas je u konce! Hostům se sice podařilo snížit zásluhou Krasnoslobodceva, ale to je také vše, co Barys stihl a prohrává dnes na ledě Čeljabinsku v poměru 2:1.

Statistika zápasu:

Střely na bránu: 35:22
Trestné minuty: 4:6
Vhazování: 28:27

59:48

Šane hostujícího celku jsou definitivně u konce. Kapitán Astany, Brandon Bochenski je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Ján Laco se pochopitelně vrací do brány.

59:26

Čistov zachytil kotouč ve středním pásmu, ale jeho ránu mířící do prázdné svatyně zastavil obránce Barysu!

59:13

Oddechový čas pro domácí.

59:13

Domácím se dvakrát nepodařilo trefit odkrytou bránu a po icingu se hra stěhuje k Demčenkovi.

58:48

Ján Laco spěchá na střídačku, Astana hraje powerplay!

58:26

Mohlo být rozhodnuto! Popov našel přesnou přihrávkou Glinkina, který se ocitl před Lacem, ale zblízka Slováka nepřekonal.

58:08

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté stále ztrácejí jedinou branku.

57:21

Jakucenja zkoušel prostřelit dva obránce Astany, což se sice povedlo, ale kotouč se poté k Lacovi jen pomalu doplazil.

56:43

Jenže hosté si následně nerozuměli a puk je znovu až mezi dvěma modrými čarami.

56:18

Demčenko nezachytil kotouč za svou bránou a Astana tak získává útočné pásmo.

55:48

Přibližně 20 sekund nyní pro svůj tým urval Martin Růžička, který srdnatě bojoval s přesilou v rohu kluziště. Hostům se zkracuje čas na vyrovnání.

54:33

Hokejisté Barysu kombinují až u vlastní brány. Traktor Čeljabinsk je zatím výborně zformovaný a zastavuje ataky soupeře již ve středním pásmu.

54:16

Bleskově spěchal na druhou stranu Růžička, který si sjížděl před Lacovu bránu, avšak přihrávku přes celé útočné pásmo neobdržel.

53:59

Dlouhá přihrávka sice našla Starčenka, ale ten po zpracování ztratil kotouč.

52:10

Savčenko zpracoval kotouč vysokou holí a hra je přerušena. Barys Astana je však po snižující brance aktivnějším týmem.

2:1

Branky a nahrávky: 6. Kokujov (Rybakov), 30. Paré (Davydov, Rybakov) – 52. Krasnoslobodcev

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Francouz) – Davydov, Martynov, Quint, Borodkin, Šinin, Petrov (A), Žuldikov – Popov, Glinkin, Osnovin (A) – Čistov (C), Jakucenja, Kručinin – Pesťunov, Pare, Růžička – Rybakov, Kokujov, Afonasjevskij – Gubarev

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov (A), Savčenko, Litviněnko, Trjasunov, Ryspajev – Dawes, Bochenski (C), Boyd – Starčenko, Krasnoslobodcev, St. Pierre – Žajlauov (A), Kajgorodov, Rymarev – Grents, Puškarjov, Romanov

Rozhodčí: Viktor Gašilov, Alexej Bělov – Alexander Otmachov, Stanislav Raming

Diváci: 5.150