SKLH Žďár nad Sázavou – BK Mladá Boleslav

2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

01.09.2015, 15:15 • ZS Bouchalky • Ondřej Krásný (@krasny_ondrej)

Obrovská radost na domácí straně. Vybojované a obrovsky důležité vítězství pro Žďár. Zápas byl velice atraktivní a vyrovnaný, nicméně ve třetí třetině si domácí bez větších problémů pohlídali vedení a dokázali ho ještě navýšit. Z Bouchalek se s Vámi z mládežnického hokeje loučím. Pro žďárské fanoušky následuje zápas "A" týmu s Havlíčkovým Brodem. Onlajny budou u toho. (17:14:10)

59:50

Kotouč je v pásmu hostů. Je rozhodnuto.

59:23

Domácí trenér si bere oddechový čas. Vhazovat se bude v pásmu Mladé Boleslavi.

58:39

Od modré čáry pálil tvrdě Junek, ale Haas měl přichystanou lapačku.

58:07

Po střele Křehlíka vzal kotouč na hůl Novák a vyhodil ho přes všechny čáry.

57:39

Navíc je vyloučen hostující Theissig za podražení.

57:07

Zakázané uvolnění hostů. Zatím se k závěrečnému tlaku neschyluje, ale v hokeji jsou dva góly málo.

56:10

Poul dojel kotouč, který směřoval k Haasovi a ještě stihl zakončit, ale hostující brankář zasáhl výborně.

54:53

Schulz si udělal mezi kruhy prostor a vypálil, ale branku Mušky netrefil.

54:01

Domácí hosty nepustili absolutně k ničemu během přesilové hry.

53:26

Vzápětí vyhodil Junek kotouč přes všechny čáry.

53:02

Pytlík vystihl úmysl hostů a vyhodil kotouč až za branku Haase.

52:09

Technický přestupek i na straně Žďáru. Za příliš mnoho hráčů na ledě inkasují dvě trestné minuty. Trest odpyká Hromádka.

51:40

Střelec druhé branky teď nahodil kotouč na Haase, který lapačkou zachytil a přerušil hru.

50:52

Žďár právě vstřelil branku!
Mezi kruhy před brankou Haase vznikl zmatek a uvolnil se kotouč, čehož nejlépe využil ONDŘEJ TOBIÁŠ a svižnou rychlou střelou napálil kotouč od břevna do sítě! – 2:0. Asistence: Ondřej Poul.

50:32

Po delší době se hrálo i ve třetině domácích, ale kotouč se dostal ven ze hřiště a bude se vhazovat.

49:19

Šutera a Hromádka teď obklopili Haase střelami, ale hostující gólman podržel svůj tým.