2:5

konec (1:2, 0:2, 1:1)

01.09.2015, 18:00 • DRFG Aréna • 1. kolo • Daniel Kinc

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (21:43:12)
Hosté z Liberce vítězí v dnešním utkání v poměru 5:2. Ve třetí třetině se trefily oba celky jednou. V 47. minutě zvyšoval již na 5:1 Kotyza, který se trefil přesně pod břevno. Za domácí snížil o minutu později na konečných 5:2 Kunc. Hosté si tak hned z prvního utkání nové sezony odvážejí cenné vítězství z ledu soupeře.

59:30

Hosté dohrávají konec utkání v útočném pásmu. Dostál musel znovu zasahovat a bude se vhazovat po jeho levici.

58:38

Dobrou střelu do modré čáry vyslal hostující Charvát, Dostál byl připraven.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52

Střelu od modré čáry dokázal Dostál ukrýt v lapačce. Vhazování po jeho levici.

56:31

Domácím už nezbývá příliš času na vyrovnání. Hosté se prezentují skvělou poziční a obrannou hrou.

56:10

Liberec pak znovu hledal cestu před branku domácích, nicméně jejich akce byla zastavena pro hru vysokou holí.

55:26

Hostující obránce Aubrecht se protáhl po levé straně až do střelecké pozice, nicméně brankář Dostál byl připraven a puk ukryl pod sebou.

54:46

Oba celky se nyní střídají v držení kotouče, žádnému z nich se nedaří projít do útočného pásma.

53:37

Brněnští se znovu usadili v útočné třetině, ovšem hosté pečlivým bráněním nepouštějí domácí do sebemenší šance.

52:47

Domácí nyní ostřelují Zajíčka, který již dokázal pokrýt tři nahození obrany Komety.

52:27

51:58

Čajkovič si dobře narazil se spoluhráčem a poté dostal přihrávku mezi kruhy, odkud však branku Liberce přestřelil!

51:24

Na opačnou stranu zamířil s pukem Jeník, přičemž i jeho pokus byl zblokován mimo tři tyče.

50:53

Při přesilové hře napřáhl od modré čáry obránce Zábranský, jehož pokus byl ale sražen mimo branku hostí.

50:27

První přesilová hra pro domácí celek. Vyloučen hostující David Albrecht na 2 minuty za vysokou hůl.

49:49

Z něj vzešli vítězně domácí borci, kteří zakládají další útočnou akci.

2:5

Branky a nahrávky: 2. Čajkovič (Vašíček, Lašák), 48. Kunc (Gajarský) – 6. Jeník (Had), 9. Virág (Jeník), 26. Kotyza (Šafařovský, Dospěl), 36. Jeník (Had), 47. Kotyza

HC Kometa Brno: Dostál (Kašpar) – Vašíček (C), Zábranský, David, Věžník, Vávra, Sedláček, Masár, Holemý – Svoboda, Kunc, Gajarský – Vašíček, Lašák, Čajkovič – Kavický, Novák, Kudrna – Brůžek. Trenér: Jan Konečný

Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Novák) – Aubrecht, Šuráň, Charvát, Had, Ira, Mojžíšek – Liška, Dospěl, Šír (C), Maťátko, Jeník, Vomáčka, Bitman, Hájek, Kotyza, Virág, Šafařovský. Trenér: Milan Plodek

Rozhodčí: Vojtěch Czubaj – Vladislav Bernard, David Otáhal