po s.n. (0:1) (0:3, 2:0, 1:0 - 0:0)

01.09.2015, 18:30 • Lužniki Palace of Sports • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.4 5.3 6.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a někdy zase u KHL napočtenou! (21:13:36)
V samostatných nájezdech už byli šťastnější hráči Admiralu, kteří si, díky zásahu Nikity Filatova ve čtvrté sérii, odvážejí z Moskvy dva body. Domácí se naopak musejí spokojit pouze s jedním. Hosté dnešní zápas výborně začali a po první třetině vedli po gólech Bartulise, Lugina a Denise Osipova už 0:3. Od druhé periody se však Dinamo nadechlo ke stíhací jízdě a dokázalo nepříznivý stav alespoň dorovnat. V prostřední části se prosadili Kokarev a Alexander Osipov a ve 48. minutě srovnal Karsums.

65:00

65:00. Nikita FILATOV - 3:4

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
Autorem vítězné branky je NIKITA FILATOV.

4. série 0:1

Glazačev naopak ani napodruhé na Bobkova nevyzrál. Admiral tedy vítězí!

Nyní ovšem Nikita Filatov dává a přibližuje hosty k vítězství!

3. série 0:0

Třetí sérii uzavřel střelou do Lazušina Filatov.

Neuspěl ani domácí Volkov.

2. série 0:0

Bergfors zkusil bekhendový blafák, Lazušin na místě.

Pestuško těsně minul hostující branku.

1. série 0:0

Lugin svou kličku nedotáhl do úspěšného konce.

Domácí Glazačev trefil jen tyčku.

Samostatné nájezdy začínají.
Úprava ledové plochy už proběhla. Za malou chvíli by měly nájezdy odstartovat.
V prodloužení byli aktivnější hráči Dinama, ale gól ani na jedné straně nepadl. Dočkáme se tedy vyvrcholení v podobě samostatných nájezdů.

Střely na branku v prodloužení – 3:1, celkem – 42:26.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:32

Rozhodnutí nepřinesla ani rána Solovjova, puk končí za brankou.

64:07

Od modré tvrdě vypálil Osipov. Bobkov kotouč viděl a má ho někde ve výstroji.

3:4

Branky a nahrávky: 26. Kokarev (Babenko), 37. A. Osipov (Gorovikov, Galimov), 48. Karsums (Lazušin, Pestuško) – 9. Bartulis (Blum, Bergfors), 12. Lugin (Bergfors, Fisenko), 18. D. Osipov (Fisenko), rozh. náj. Filatov