5:1
konec (2:1, 2:0, 1:0)
01.09.2015, 18:30 • Tipsport arena • Robin Mana (@robin_mana)
Tipsport: 1.3 5.8 5.9 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.3 - 5.8 - 5.9
HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
5:1
konec (2:1, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Netík (Přibyl), 18. Sabolič (Forman), 22. Netík (Přibyl), 33. Mikuš (Polášek, Hlinka), 60. Réway – 14. Robinson (Markovič, Tomek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Lukáš (Langer) – Barinka, Švrček, Polášek, Čajkovský, Mikuš, Hrbas, Kalina – Kumstát, Hlinka, Réway – Buchtele, Přibyl, Netík – Kudrna, Pech, Sabolič – Forman, Cingel, Procházka – Dvořáček, Dragoun. Trenér: Josef Jandač.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha:
Hylák (Frodl) – Hraško, Punčochář, Hruška, Růžička, Kolařík, Pavlin, Adam, Knot – Robinson, Vas, Markovič – J. Doležal, Kašpařík, Čermák – Micka, Tomek, Jiránek – T. Doležal, Andres, Veselý. Trenér: Pavel Hynek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Nečas, Battěk – Frodl, Špůr
Diváci: 5523
1. třetina | ||||
02:46 | ||||
04:47 | ||||
06:42 | ||||
13:16 | ||||
17:46 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:20 | ||||
28:38 | ||||
31:19 | ||||
32:32 | ||||
35:55 | ||||
36:54 | ||||
37:47 | ||||
38:30 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
49:34 | ||||
50:38 | ||||
54:37 | ||||
57:08 | ||||
59:28 | ||||
59:48 | ||||
Konec |
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 16:00 6:2
Čeljabinsk – Barys 16:00 2:1
Ufa – Jekatěrinburg 16:00 4:5
HC Slovan – Novosibirsk 17:00 2:3
CSKA Moskva – Riga 18:30 5:0
Dynamo Moskva – Vladivostok • po s.n. (0:1) 18:30 3:4
Nižněkamsk – Omsk 18:30 1:4
Viťaz – Chabarovsk 18:30 2:1
Záhřeb – Novokuzněck • po s.n. (3:2) 19:30 4:3
Olomouc – Havířov • po prodl. 14:30 2:3
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 15:00 4:0
Kladno – Písek 15:10 4:0
Žďár n/S – Mladá Boleslav 15:15 2:0
K. Vary – HC Litvínov 15:25 5:3
Pardubice – Sparta 16:00 7:10
HC Plzeň – Ústí n/L 17:00 12:1
Třinec – Vsetín 17:05 7:1
Chomutov – Letňany 17:30 0:7
Kometa Brno – Liberec 18:00 2:5
Slavia – PZ Kladno 18:00 6:1
Č. Budějovice – Jihlava 18:00 3:0
Poruba 2011 – Opava • zrušeno 17:00 0:0
Žilina – Poprad 17:30 5:1
Mladá Boleslav – Ústí n/L 17:30 7:3
Olomouc – Trenčín 18:00 5:1
K. Vary – Chomutov 18:00 1:7
Zlín – Znojmo 18:00 5:6
Benátky n/J – Most • po s.n. (1:0) 18:00 3:2
Ústí n/L – Děčín • zrušeno 18:00 0:0
Litoměřice – Kadaň 18:00 1:7
Šumperk – Prostějov 18:00 4:3
SHK Hodonín – Technika Brno 18:00 4:3
Vrchlabí – Mountfield HK 18:00 7:5
Kolín – Kobra 18:00 4:3
Skalica – Senica • zrušeno 18:00 0:0
Klášterec nO – Řisuty • po s.n. (2:1) 18:00 2:1
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 18:00 6:1
Nymburk – Jablonec n/N 18:00 2:1
Sparta – Slavia 18:30 5:1
59:48
57:08
54:37
50:38
49:34
38:30
37:47
36:54
35:55
31:19
28:38
06:42
02:46