03.05.2015, 17:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Michal Kunc

85

Žlutou kartu dostává Pavlík (FK TJ Štěchovice). (19:02:44)

90+2

Dnešní zápas je u svého konce a plný počet si připisují hosté z Převýšova. O své výhře rozhodli hosté ve druhém poločase, nejprve se prosadil Urbanec a výhru pojistil Schwarz. Posily z Hradce Králové hostujícímu celku pomohly. Z mé strany je to pro dnešek ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a budu se opět těšit za 14 dní u dalšího domácího zápasu.

90+2

Hřebeček ze standardky mířil k tyči, Ottmar se dostavil včas a vyrazil.

90+1

Žlutou kartu dostává Dvořák (SK Převýšov).

90+1

Nastaveny jsou ještě dvě minuty, Převýšov si zřejmě odveze tři body.

90

Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Schwarz, přichází Novák.

87

Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Urbanec, přichází Bodlák.

85

Domácí tým to ještě nevzdal a riskuje, nyní se ale hráči nedomluvili a nevystřelili.

84

Útok Tamoua zastavil ofsajd.

84

Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Mareš, přichází Labík.

Petr SCHWARZ - 0:2

82

Převýšov právě vstřelil branku!

Převýšovský PETR SCHWARZ přečetl domácí hru, dostal se k balonu a přesnou střelou pojistil vedení svého týmu – 0:2!

80

Po pěkné akci se prosadil Sedláček, jeho radost ale nebyla dlouhá protože byl pískán ofsajd.

79

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Baubín, přichází Novák.

78

Tamou se dostal k přihrávce od Jelínka, dokázal i vystřelit, jenže Ottmar byl na svém místě a vyrazil.

76

Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Korba, přichází Dvořák.

75

Busta mířil hlavou mimo bránu.

Jakub URBANEC - 0:1

72

K balonu se dostal JAKUB URBANEC a nájezdem ze strany našel skulinu za Sňozíkem – 0:1!

70

Tempo hry pomalu uvadlo.

67

Čerstvý Doležal se hned ocitl na zemi, bude v pořádku.

66

Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Shejbal, přichází Doležal.

65

Drobílek připravil další střeleckou možnost pro Tamoua, mladý útočník zakončil mimo bránu.

64

Převýšov se dostal do vápna po rohovém kopu, Sňozík nemusel zasahovat.

63

Po centru Shejbala se ke střele přes Pavlíka nezvládl dostat Schwarz.

60

Sedláček při snaze o přihrávku upadl, poté zvládl rychle přihrát Urbancovi, ale i ten upadl, jeho střela tak neměla parametry.

59

Po rohovém kopu nepřišlo žádné zakončení domácího celku.

56

Útočný faul Shejbala, druhý poločas je zatím vyrovnaný.

55

Hřebeček hledal centrem Bustu, ale domácí stoper se k hlavičce nedostal.

52

Žlutou kartu dostává Müller (FK TJ Štěchovice).

50

Drobílek dobře přihrál Tamouovi, ten střílel slabě do rukavic gólmana.

49

Jelínek mohl málem zakončit do prázdné brány, Ottmar reklamuje nemožnost rozehrání.

48

Poměrně nebezpečná akce před Ottmarem, hosté se dokázali ubránit.

46

První poločas je ve Štěchovicích minulostí a skóre zůstává stále bez gólů. Více u balonu a více střel měli hosté. Velký moment nastal ve 26. minutě když na hřišti zůstal ležet z úst krvácející Hudec. Zda druhý poločas přinese góly, budeme sledovat od cca 18:03.

45+1

45

Běží poslední minuta první půle, u balonu hosté. Nastavena bude jedna minuta.

44

Žlutou kartu dostává Pavlík (FK TJ Štěchovice).

43

Velká šance domácího celku, Drobílek po přihrávce Říhy mířil do brány, ale jeho rána byla sražena. Poté ještě zakončoval Jelínek a balon skákal poblíž prázdné brány.

40

Centr na Drobílka byl moc přetažený a domácí záložník se k balonu nedostal.

39

Korba atakoval rozehrávku Sňozíka, ve skluzu dokázal balon odrazit do zámezí.

39

Hřebeček se odhodlal ke střele z otočky, neměl střeleckou mušku a mířil mimo bránu.

37

Tamou kličkoval vápnem, o balon nakonec přišel.

36

Do zakončení se dostal opět Sedláček, jeho hlavička byla nepřesná.

33

Následný rohový kop hosté nezakončili.

32

Další střela hostí, Sňozík vyrazil ránu Shejbala.

31

Kopáčova střela neměla nárok, šla vysoko nad bránu.

30

Tamou nachytán v ofsajdu.

28

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Hudec, přichází Říha.

27

Na zemi se svíjí dokonce krvácející Hudec, jsou připravena nosítka a bude se zřejmě střídat.

25

Po rohovém kopu zakončoval Schwarz, Sňozík chytá.

22

Centr Korby proletěl vápnem, naštěstí pro domácí nebyl žádný spoluhráč přítomen.

21

Střela Schwarze byla sražena mimo dosah brány.

20

Urbancovi se nepovedl centr a místo střely či přihrávky zamířil do zámezí.

17

Hřebeček s rohovým kopem neuspěl, poté centroval do zámezí Baubín.

16

Sedláček se pokusil vyslat tvrdou střelu z úhlu, pochopitelně doletěl balon do sítě za bránou.

15

Střela Drobílka mířila jen mimo bránu.

14

Jelínkova přihrávka na Tamoua nemířila, u balonu opět hosté.

12

Baubín nezpracoval balon a ten doletěl až k Urbancovi, ten si ale s možností neporadil a ukopl si balon do zámezí.

10

Sedláček nestihl balon na hrací ploše, domácí vhazují na vlastní polovině.

9

Centr Hřebečka usměrnil Busta jen lehce na bránu, hosté se ubránili.

8

Nyní střílel Schwarz, jeho ránu Sňozík chytil.

6

Útočný faul aktivního Sedláčka ve vápně Sňozíka.

5

Tamou si přišlápl balon a ukončil akci domácího celku.

4

Sedláček vzal situaci na sebe a odhodlal se k nepřesné střele.

3

Po přiťuknutí Sedláčka mířil Kopáč těsně mimo bránu.

2

Hosté se do zápasu pustili velmi tvrdě, na kontě mají již dva fauly.

1

FK TJ Štěchovice:

Sňozík – Baubín, Busta, Müller ''K'', Pavlík – Hudec, Jakobovský, Hřebeček, Drobílek – Jelínek, Tamou.

Náhradníci: Soukup – Cienciala, Říha, Novák M., Hájek, Pátek.

SK Převýšov:

Ottmar – Mareš, Shejbal, Petrášek, Plašil, Korba, Schwarz, Kopáč, Sedláček ''K'', Špidlen, Urbanec.

Náhradníci: Petr – Labík, Doležal, Novák P., Bodlák, Kučera, Dvořák.

Rozhodčí: Hocek – Myška, Štefan. DS: Sádovský.
Domácí tým pro dnešek doplnili dva hráči z béčka, konkrétně se jedná o Hájka a Pátka.
Dnešní utkání odřídí jako hlavní rozhodčí pan Hocek, asistovat mu na lajnách budou pan Myška a pan Štěfan. Delegátem dnešního zápasu bude pan Sádovský.
FK TJ Štěchovice // 9. místo – 39 bodů

Domácí celek si v poklidu jistí své postavení v půlce tabulky a do bojů o záchranu zřejmě ani tento rok nezasáhne. V minulém zápase Štěchovice doslova vyválčily tři body, přes velkou nepřízeň Benedikta dokázaly vyhrát v Novém Bydžově 3:2. Po dvou inkasovaných gólech klokanů se domácí celek opět namočil do souboje o nejlepší defenzivu soutěže, ale na domácím hřišti paradoxně inkasovali o jeden gól více než venku.
SK Převýšov // 10. místo – 38 bodů

Do Štěchovic dnes míří nevyzpytatelný Převýšov. Stejně jako v předešlých zápasech nečeká hosty lehký soupeř, těch již ostatně v ČFL moc není. V nedávných zápasech dokázal Převýšov srazit jarně obrozený Písek (2:1), padnout s Bohemkou (0:2) či roznést Chomutov (6:0). Ze stadionů soupeřů si hosté odvezli 12 bodů.
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 26. kola ČFL, dnes budeme sledovat zápas Štěchovice – Převýšov. Zápas začíná v 17:00.