Ruská Premier Liga

FC Torpedo Moskva – FC Rubin Kazaň

2:2

konec (0:1)

03.05.2015, 17:30 • Stadion Eduarda Strelcova, Moskva. Kapacita: 13,400 diváků. • David Panuška

Tipsport: 4.3 3.1 1.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji krásný zbytek sobotního večera. (19:24:32)
Druhý poločas byl mnohem zajímavější, než ten první. Kazaň šla do dvoubrankového vedení, ale domácím se povedlo vyrovnat, a tak je stále ve hře o udržení.

90+3

90+3

Na druhé straně hlavičkoval Kvěrkvelija, ale jeho pokus byl nyní chycen.

90+1

Přímý kop mířící do vápna hlavičkoval jeden z domácích do rukavic brankáře.

90

Nad rámec řádné hrací doby se nastavují tři minuty. Dočkáme se senzačního obratu?

Arnór SMÁRASON - 2:2

89

Torpedo právě vstřelilo branku!
Nyní se domácím ovšem daří vyrovnat stav utkání na 2:2! ANÓR SMÁRASON dostal míč do vápna, kde skvělou střelou do šibenice vyrovnává!

87

Nyní se odkopává od branky hostů, kteří nikam pochopitelně nespěchají.

86

Georgiev mohl zvýšit vedení hostů, ale jeho rána nebyla příliš tvrdá.

84

Ten se ale hostům ale vůbec nepovedl. U míče ovšem zůstávají.

83

Roh vidíme nyní na druhé straně.

81

Domácí sice branku dali, ale ta nebyla uznána kvůli ofsajdu.

80

Domácí vybojovali roh, po kterém budou chtít skórovat a stav utkání tak vyrovnat.

Kirill KOMBAROV - 1:2

78

Naprosto nádherná branka KIRILLA KOMBAROVA, jenž s pomocí tyčky snižuje stav utkání a dává domácím ještě nějakou naděj.

76

Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Elmir Nabiullin, přichází Ruslan Kambolov.