0:0

konec (0:0)

03.05.2015, 17:00 • Jan Novák

Tipsport: 2.95 3.1 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním utkání FC Penafiel – Academica de Coimbra nepadl žádný gól, celkově bylo 13 střel na branku (9:4). Oba týmy dostaly žlutou kartu, z domácích Coelho a z hostujícího celku Esgaio. Z tohoto duelu si oba týmy odnášejí po jednom bodu. Přeji krásný nedělní večer a někdy příště napočtenou! (18:57:14)

90+3

90+3

V nastavení ani jeden z týmů nevystřelil. Rozhodčí píská konec utkání.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89

Nejspíše poslední atak domácích. Kulatý nesmysl končí mimo bránu.

88

Dvě minuty do konce základní hrací doby.

85

Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Seco, přichází Cisse.

82

Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Rabiola, přichází Guedes.

82

Penafielští předvedli dvě povedené akce, ani jedna nekončí v síti.

80

Deset minut do konce základní hrací doby. Uvidíme, zda-li padne gól a nebo duel skončí nerozhodně.

75

Další střídání, tentokrát u hostů. Ze hřiště odchází Paulo a jeho post nahrazuje Obiora.

74

Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Quinones, přichází Mbala.

73

Pěkný atak domácích, opět z toho nic nebylo. Penafiel tento poločas vystřelil pouze dvakrát na branku.

70

Poslední čtyři minuty se na poli neděje nic zajímavého. Hra se odehrává na půlící čáře.

65

Dva rychlé protiútoky hostů končí neúspěšně.

63

Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Calvente, přichází Aldair.

62

Rozhodčí tasí žlutou kartu. Druhou kartu utkání získává hráč domácího celku Dani Coelho.