0:0

konec (0:0)

03.05.2015, 17:00 • Jan Novák

Tipsport: 2.95 3.1 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním utkání FC Penafiel – Academica de Coimbra nepadl žádný gól, celkově bylo 13 střel na branku (9:4). Oba týmy dostaly žlutou kartu, z domácích Coelho a z hostujícího celku Esgaio. Z tohoto duelu si oba týmy odnášejí po jednom bodu. Přeji krásný nedělní večer a někdy příště napočtenou! (18:57:14)

90+3

90+3

V nastavení ani jeden z týmů nevystřelil. Rozhodčí píská konec utkání.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89

Nejspíše poslední atak domácích. Kulatý nesmysl končí mimo bránu.

88

Dvě minuty do konce základní hrací doby.

85

Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Seco, přichází Cisse.

82

Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Rabiola, přichází Guedes.

82

Penafielští předvedli dvě povedené akce, ani jedna nekončí v síti.

80

Deset minut do konce základní hrací doby. Uvidíme, zda-li padne gól a nebo duel skončí nerozhodně.

75

Další střídání, tentokrát u hostů. Ze hřiště odchází Paulo a jeho post nahrazuje Obiora.

74

Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Quinones, přichází Mbala.

73

Pěkný atak domácích, opět z toho nic nebylo. Penafiel tento poločas vystřelil pouze dvakrát na branku.

70

Poslední čtyři minuty se na poli neděje nic zajímavého. Hra se odehrává na půlící čáře.

65

Dva rychlé protiútoky hostů končí neúspěšně.

63

Střídání v týmu FC Penafiel: ze hřiště odchází Calvente, přichází Aldair.

62

Rozhodčí tasí žlutou kartu. Druhou kartu utkání získává hráč domácího celku Dani Coelho.

61

Další atak domácích. Zkušený gólman Lee vychytává.

58

Penafielští jsou autory první střely druhého poločasu, střela končí vedle tyče.

55

Větší držení míče se opět přehouplo na stranu domácích. 65% : 35%.

50

První žlutou kartu utkání získává obránce hostujícího celku Esgaio.

49

Začalo to zajímavě, zcela jasně se otočilo držení míče. Většinu času mají míč u nohy hosté.

46

Rozhodčí pískl, je tu druhý poločas!

46

V prvních minutách to vypadalo, že snad nebude jediná střela. Až kolem třicáté minuty Penafiel předvedl pár ataků, které končili mimo bránu a nebo v rukavicích gólmana Leeho. Hned v páté minutě střídal hostující celek, hřiště opustil Pedro a nahradil ho Magique. Celkově se kopalo 15 přímých kopů a nepadla žádná žlutá karta. Uvidíme jak se hra bude vyvíjet v druhé půli.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45

Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

42

Hra se odehrává převážně na půlící čáře.

40

Zbývá pět minut do konce prvního poločasu. ''Otevře'' někdo skóre v tomto poločase?

37

Co se stalo? Za poslední pět minut Penafiel předvedl pár precizních střel, žádná ale nekončí za zády gólmana.

35

Dva rychlé útoky útoky Penafielu, Lee ale hravě vychytává.

32

Domácí jsou u míče viditelně více než hosté, avšak jejich ataky ve většině případů nekončí střelou.

31

Seco fauluje a je tu desátý přímý kop dnešního duelu.

27

V tomto utkání není opravdu jednoduché vymezit si prostor pro střelu. Hostům se to povedlo zatím třikrát, ale ani jednou míč neletěl, tam kam by měl.

24

Dvě minuty a je tu další akce hostů, opět mimo bránu.

22

Konečně! Druhá střela duelu, tentokrát atakovali hosté. Míč ale nemíří mezi tři tyče.

19

Téměř dvacet minut prvního poločasu je za námi, ale stále nebylo k vidění nic extra. Jen jednou vystřelili domácí a to mimo bránu.

14

Kulatý nesmysl je většinu času v moci domácího Penafielu.

10

Již deset minut se hraje a téměř bez ataků. Obrana obou celků je velice dobrá.

8

První gólová šance domácího celku. Pumelice od Nascimenta ale míří mimo bránu.

6

První střídání utkání a hned v páté minutě. Odchází Pedro a jeho post nahrazuje Magique.

5

Pět minut je za námi a zatím bez jediné šance.

3

První faul je tu. Domácí kopu přímý kop.

1

První poločas byl odstartován. Uvidíme kolik gólů či gólových šancí přinese.

1

FC Penafiel: Haghighi – Coelho, Astarloa, Ribeiro, Bruno – Fontes, Ribeiro, Braga – Calvente, Quinones, Rabiola.

Academica de Coimbra: Lee – Qualembo, Nascimento, Real, Esgaio – Alexandre, Paulo – Pedro, Piloto, Seco – Lopes.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Academica de Coimbra
Z třiceti zápasů vyhráli 4x, remízovali 15x a prohráli 11x. V posledním utkání prohráli proti Gil Vicente 1:2.
FC Penafiel
Z třiceti zápasů domácí 4x vyhráli, 6x remízovali a 20x si odnesli prohru. V posledním utkání prohráli proti Nacionalu 0:2.
Zdravím všechny příznivce fotbalu. Dnes máme na programu 31. kolo Primeira Ligy. Proti sobě se utkají Penafiel-Académica. Týmy jsou v tabulce tři místa od sebe a jen těžce se dá určit favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.