Jiří HUDLER (CGY) 0+0 1 střela, čas na ledě 6:59

Calgary Flames: 24

3. třetina:

Anaheim Ducks: 12

Calgary Flames: 8
Je dobojováno! Anaheim vítězí v prvním zápase této série nad Calgary jasně 6:1, když jedinou branku vstřelili hosté až za rozhodnutého stavu 6:0 pro domácí tým. Ducks byli dnes jasně lepší, svého soupeře dokázali přehrát a hlavně dokázali dokonale rozebrat obranu Flames, která to dnes svým dvěma gólmanům rozhodně nezjednodušila.

60:00

59:25

Hosté v útočném pásmu, zablokovaná střela Wotherspoona od modré.

59:00

Poslední minuta tohoto zápasu.

58:08

Divákům se nelíbí, že v závěru již hokejisté Anaheimu nehrají na 100% a pískají. Ovšem za tohoto stavu se již nelze divit.

57:33

Schlemko nepustil soupeře z rohu vlastní třetiny, hostům se poté podařilo dostat puk ze třetiny.

55:52

Andersen vyráží nahozený puk a domácí rozehrávají.

Puk v brance Flames, ale gól neplatí!

55:14

Domácí již zvedali ruce nad hlavu na oslavu gólu, puk se sice dostal do branky, ale to díky tomu, že Silfverberg byl natlačen na Ramö, který tak nemohl zareagovat, sudí okamžitě rozpažil, branka neplatí.

55:09

55:01

Posledních deset vteřin přesilové hry Anaheimu, vhazování po pravici Ramö.

54:10

Perry zaútočil na hattrick, tentokrát však neošálil Ramö, který jeho pokus vyráží.

6:1

Branky a nahrávky: 11. Beleskey (Palmieri, Lindholm), 14. Maroon (Getzlaf, Perry), 23. Perry (Despres, Getzlaf), 31. Etem (Beauchemin, Lindholm), 41. Perry (Getzlaf, Fowler), 43. Getzlaf (Vatanen, Perry) – 50. Bennett (Engelland)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Despres, Stoner, Vatanen – Maroon, Getlaf, Perry – Beleskey, Kesler, Silfverberg – Cogliano, Rakell, Palmieri – Etem, Thompson, Jackman

Calgary Flames: Hiller (23. Ramö) – Russell, Wideman, Brodie, Engelland, Wotherspoon, Schlemko – Gaudreau, Monahan, Hudler – Bennett, Backlund, Colborne – Ferland, Stajan, Jones – Bollig, Jooris, Shore

Rozhodčí: Joannette, Kozari – Cherrey, Heyer

Diváci: 17 174