po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 4:1

11.05.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.67 4.2 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to bude všechno.S přáním dobrého rána a úspěšného týdne se s vámi loučím a děkuji za pozornost, někdy příště na počtenou! (07:16:11)
Jiří Hudler (CGY) 1+1, 2 střely, čas na ledě 14:22
Tomáš Fleischmann (ANA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 8:52
1. Corey Perry (ANA) 1+0
2. Ryan Kesler (ANA) 1+0
3. Karri Rämö (CGY) 44 zák., 3 góly, 93,6%
Do zápasu lépe vstoupil hostující celek. V 11. minutě totiž přesilovou hru dokázal využít Jiří Hudler, který tak tímto gólem zaznamenal první bod v sérii.

Vyrovnat se Kačerům podařilo až ve druhé třetině, a to ve 25. minutě, kdy skóroval Ryan Kesler. V následující minutě si ovšem Calgary své ztracené vedení vzalo zpět, když se po přihrávce od Hudlera prosadil parádní střelou z mezikruží Johnny Gaudreau.

Na začátku třetí třetiny dokázali Ducks srovnat na 2:2. Beaucheminovu střelu tečoval Matt Beleskey, který dal zatím gól v každém zápase této série! Základní hrací doba rozhodnutí nepřinesla a zápas tak došel do prodloužení.

V něm přišlo poměrně brzké rozhodnutí. V čase 62:26 se po Fowlerově střele v předbrankovém prostoru dokázal prosadit Corey Perry, který tak poslal Anaheim do finále Západní konference.

Střely: 47:19 (12:9, 14:5, 14:5 – 7:0)
Dnešní utkání sledovalo 17284 diváků.
Pochopitelně následují klasické "handshakes". Oba celky se mezi sebou zdraví a přejí si hodně štěstí do dalších bojů. Calgary je ovšem bude mít až v další sezoně, neboť po dnešní prohře končí.

Corey PERRY - 3:2

62:26

Anaheim právě vstřelil branku!
A je hotovo, Ducks postupují do finále Západní konference, kde se utkají s Chicagem!!! K puku se v útočném pásmu dostal obránce Cam Fowler, jenž vystřelil. Karri Rämö kotouč dokázal jen vyrazit, po několika dorážkách ho do branky soupeře dopravil COREY PERRY! Asistence: Patrick Maroon a Cam Fowler.

61:51

A další obrovská šance domácího celku! Matt Beleskey z levé strany pádil sám na brankáře, kterého ale bekhendovou kličkou nedokázal překonat!

61:34

Po zakázaném uvolnění si Calgary vzalo timeout.

61:27

Po akci Silfverberga měl rozhodnutí na holi Ryan Kesler, na kterého zívala poloodkrytá branka. Jenže útočník Anaheimu trefil tyčku!

61:06

Kotouč na střídačce, hra je přerušena.

60:55

K volnému puku se dostal Kyle Palmieri, který ho napálil na soupeřovu branku a trefil přímo Rämöho vyrážečku.

60:47

A pozorný Karri Rämö pokryl kotouč.

60:25

Anaheim se pouští do útočné akce.

60:01

Základní hrací doba nám rozhodnutí nepřinesla, utkání tak bude muset rozhodnout prodloužení. Padne gól již v tom prvním?

Střely: 40:19

3:2

Branky a nahrávky: 25. Kesler (Silfverberg, Fowler), 41. Beleskey (Beauchemin, Silfverberg), 63. Perry (Maroon, Fowler) – 11. Hudler (Wideman, Russell), 26. Gaudreau (Hudler, Wideman)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Beauchemin (A), Fowler, Despres, Vatanen, Stoner – Maroon, Getzlaf (C), Perry (A) – Beleskey, Kesler, Silfverberg – Fleischmann, Rakell, Cogliano – Palmieri, Thompson, Jackman

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Russell (A), Wideman (A), Brodie, Engelland, Schlemko, Diaz – Gaudreau, Monahan, Hudler (A) – Bennett, Backlund, Colborne – Ferland, Stajan, Jones – Bollig, Bouma, Raymond

Rozhodčí: Watson, Lee – Pancich, Kovachik

Diváci: 17284