Jiří Hudler (CGY) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:17
1. Frederick Andersen (ANA) 30 zák., 0 gólů, 100,0%
3. Karri Rämö (CGY) 31 zák., 2 góly, 93,9%

Flames vyhazují, ale nic moc tím nezískají.

59:30

Ducks jsou v útočném pásmu.

59:16

Vyloučeni Michael Backlund na dvě minuty za hrubost. Domácí hrají přesilovou hru.

59:10

Poslední minuta hry probíhá, Honda Center slaví druhou výhru domácího týmu.

58:38

Josh Jooris a jeho střela končí na výstroji domácího brankáře.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

Nate THOMPSON - 3:0

57:44

Anaheim právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí vyhrají. Gól do prázdné branky ze středního pásma přidává NATE THOMPSON. Hosté s největší pravděpodobností budou prohrávat 0:2 v sérii. Asistence: Corey Perry, Ryan Gerzlaf.

57:32

Buly v útočném pásmu hostů, kteří mají puk pod kontrolou, ale nemohou ze rozestavět v útočném pásmu. Čas se rychle krátí..

56:48

Hosté to zkouší v šesti, hrají bez brankáře. Není na co čekat.

56:24

Komerční přestávka. S hosty to nevypadá vůbec dobře. Prohrávají o dvě branky, tři a půl minuty do konce základní hrací doby. Že by si vytvářeli nějaké vyloženě gólové šance, to se napsat taky nedá. No, nezávidím pozici trenéru Calgary. Znám i jednoduší náplň práce než nyní čeká lodivoda hostů.

55:14

Johnny Gaureau nedokázal překonat domácího brankáře, který si připsal důležitý zákrok.

54:36

Vedení Anaheimu mohl navýšit Ryan Getzlaf, který v jasné pozici selhal nebo jej parádně vychytal Rämo, jak chcete.

3:0

Branky a nahrávky: 8. Beleskey (Kesler, Lindholm), 52. Lindholm (Perry, Getzlaf), 58. Thompson (Perry, Getzlaf)

Anaheim Ducks: Andersen (Labarbera) – Beauchemin, Lindholm, Despres, Fowler, Vätänen, Stoner – Perry, Getzlaf, Maroon – Silfverberg, Kesler, Beleskey – Palmieri, Rakell, Cogliano – Jackman, Thompson, Etem

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Wideman, Russell, Engelland, Brodie, Diaz, Schlemko – Hudler, Monahan, Gaudreau – Jones Backlund, Colborne – Jooris, Stajan, Bolig – Shore, Granlund, Raymond

Rozhodčí: McCauley, Pollock – Amell, Nansen

Diváci: 17 299