1:3

konec (0:0, 0:1, 1:2)

30.03.2015, 18:30 • Ice Palace, Petrohrad • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.1 3.8 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že již v příštím zápase bude CSKA útočit na postup do finále se s vámi loučím a u dalších onlajn přenosů z KHL na počtenou. (20:55:05)
Československá stopa v utkání
Roman Červenka (PET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:12
Ondřej Němec (MOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:35
Trochu zbytečná rozmíška u Galimovovy brány zakončila dnešní utkání, ve kterém si CSKA Moskva po vítězství 1:3 vybojovalo postupový mečbol. V poslední třetině sice po brance Denisova dokázal snížit Maxim Čudinov, avšak Radulovův gól do prázdné brány znamenal pojištění třetí výhry moskevského celku a stav série 0:3.

60:00

59:53

Icing CSKA sice ještě vrací puk před Galimova, ale na výsledku tohoto utkání se již nic nezmění.

59:28

SKA Petrohrad to přeci jenom ještě jednou zkouší v šesti hráčích v poli, ale jejich kombinace je zatím hodně bezzubá.

Alexander RADULOV - 1:3

58:57

CSKA právě vstřelilo branku!
A je hotovo! Powerplay se domácím vůbec nepodařila, Žarkov s Radulovem šli dva na jednoho a právě ALEXANDER RADULOV poslal puk do prázdné brány. Asistence: Vladimir Žarkov

58:37

Mikko Koskinen míří na střídačku a domácí to zkouší v šesti!

58:12

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, puk mají domácí, ale jsou až u vlastní brány.

57:43

Střelec dosud jediné branky Petrohradu, Maxim Čudinov, se pokusil tvrdou ranou napodobit svůj úspěšný pokus z 52.minuty, ale tentokrát puk skončil na chráničích jednoho z obránců CSKA.

57:10

Puk se nyní nachází daleko od brány Stanislava Galimova, což jednoznačně vyhovuje hostujícímu CSKA.

55:55

Ne! Domácím se nedaří dostat k zakončení a Galimov tak může být zcela v klidu.

55:11

Na druhé straně musel čelit nepříjemnému ataku Koskinen, avšak gólman Petrohradu si i za pomoci obrany domácího týmu poradil a rozehrál puk za bránu.

54:39

Opět je puk u brány CSKA, ale opět se pohybuje spíše jen u mantinelu.

53:48

Domácím se po vyhraném buly podařilo dostat pryč z vlastního pásma, ale ke kýženému ohrožení Galimovovy brány zatím nedošlo.
Dnešní utkání sleduje 12 390 diváků.

53:15

Tak nakonec se vhazovalo přesně na opačné straně, tudíž u Koskinena a icing následně zahrávají domácí.

53:02

Hosté vyhazují puk jen na zakázané uvolnění a vhazovat se bude u Stanislava Galimova.

52:28

Hráči Petrohradu jsou samozřejmě na koni a opět kombinují v útočném pásmu.

Maxim ČUDINOV - 1:2

51:39

Petrohrad právě vstřelil branku!
Ale pozor! Domácí nedají svou kůži jen tak lacino a bleskově snižují! Obrana hostujícího celku byla velmi rozhozená, MAXIM ČUDINOV dostal nabito a tvrdou ranou propálil přesunujícího se Galimova. Asistence: Anton Bělov, Ilja Kovalčuk

Denis DENISOV - 0:2

50:30

S domácími to vypadá hodně bledě! Petrohrad sice je lepší, ale CSKA v přesilovce zvyšuje náskok. DENIS DENISOV si jako obránce sjel až k bráně, dostal perfektní přihrávku skrz brankoviště a z první poslal nemilosrdně puk za záda bezmocného Koskinena. Asistence: Igor Grigorenko, Alexander Radulov

49:57

Jimmie Ericsson (PET) nedovoleně odstavil Korotkova a míří na lavici hanby.

49:13

Opravdu bleskovou akcí se nyní prezentoval Muršak, který dělovkou prověřil Koskinenovu připravenost. Gólman SKA včas zavřel prostor mezi betony a vyrazil puk.

48:36

Další famózní zákrok Stanislava Galimova! Tony Martensson zblízka ohrozil hostujícího brankáře, jenže ten skvěle zasáhl pravým betonem a následně zalehl kotouč!

48:14

Panarinovi se podařilo po pěkném průniku podél mantinelu natlačit před Galimova, ale ten opět odolal.

47:29

Červenka sice dobrým forčekingem dostal jednoho z obránců moskevského celku pod tlak, ale kotouč nakonec končí mezi červenýma čarami.

46:48

Obrana hostujícího CSKA pracuje opravdu na výbornou a nepouští domácí do nebezpečných pozic.

46:12

Hosté se řítili do přečíslení dvou na jednoho, jenže Radulov obdržel velmi špatnou přihrávku za sebe a přišel o kotouč.

45:48

Tony Martensson zakončil rychlý protiútok domácích dobrou střelou, ale Stanislav Galimov zůstává nepřekonán.

45:06

Snad poprvé ve třetí třetině se hostům podařilo výrazněji zatlačit domácí celek a Koskinen musel na led. Gól na 0:2 z toho však nebyl.

44:12

Hodně volného prostoru teď měl před sebou Dmitrij Judin, který si od modré sjel blíže k bráně, ale následně ranou nedonutil Galimova zasáhnout. Puk šel vedle.

43:51

Červenka se prokličkoval do útočného pásma a SKA se tak může pokusit ohrozit Galimova.

43:21

Žarkov důrazně odstavil od puku Rukavišnikova, avšak puk zůstává na holích domácích hráčů.

42:36

Opět se tak stalo a nyní je navíc domácím odpískáno zakázané uvolnění. Nutno říci, že před pár sekundami hráli hosté jednoznačně v šesti a měli být potrestáni.

41:58

Petrohradu se zatím nedaří dostat do střelecké pozice a hosté bez problémů zastavují jejich útoky.

41:14

Chafizullinovo nahození od modré čáry bylo sraženo do rohu kluziště. Puk přebírají borci v bílých dresech, tudíž hráči CSKA Moskva.

40:52

Pokus o rychlý protiútok Petrohradu byl zastaven Hjalmarssonem a následně je hra přerušena neboť sudí jeřábek viděl přihrávku rukou.

40:08

Hosté načali třetí třetinu zakázaným uvolněním, puk se tak okamžitě stěhuje před Galimova.

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:14.
Menší strkanice ve středním pásmu ukončila druhou třetinu a týmy jdou do kabin za stavu 0:1. Domácí sice byli jasně lepším týmem, ale jako jediný se krátce po konci přesilové hry dokázal prosadit Ljubimov a CSKA tak od 37.minuty vede.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:49

Jedenáct sekund před koncem druhé třetiny ještě Mikko Koskinen přerušuje hru a vhazovat se bude v pásmu domácího celku.

39:10

Hosté jsou zpět v útočném pásmu. Tvrdá rána Němce neprošla až ke Koskinenovi.

38:25

Velký tlak CSKA nekončí druhou brankou. Koskinen se několikrát skvěle přemístil a podržel svůj tým. Petrohrad vyhazuje kotouč až ke Galimovovi.

37:47

Přichází další rána pro Petrohrad. Dmitrij Judin (PET) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Roman LJUBIMOV - 0:1

36:28

Přesilová hra CSKA sice neskončila brankou, ale po skvělé práci Alexandera Radulova se dostal k puku Igor Grigorenko, který našel před bránou ROMANA LJUBIMOVA a ten zblízka překonal Koskinena. Asistence: Igor Grigorenko, Alexander Radulov

35:25

Opět je puk ve středním pásmu.Domácí se zatím brání s opravdu velkým přehledem.

35:05

Místo Koskinena nakonec musel zasahovat Galimov, který lapil kotouč a raději přerušil hru.

34:40

Hosté kombinují v útočném pásmu, ale zatím jediná střela byla hodně nepřesná.

34:24

Patrick Thoresen (PET) vyloučen za sekání.

34:24

Patrick Thoresen teď vletěl do Galimova, který se vrhl po kotouči a hned je masírován hostujícími obránci. Bude se vylučovat!

33:40

To se ale nedá říct o Galimovovi. Ten musel čelit další střele velmi aktivního Panarina. Puk však skončil na chráničích jednoho z obránců CSKA.

33:19

CSKA se v posledních minutách příliš nedaří a Koskinen je téměř bez práce.

32:38

V útočném pásmu se nyní nepříjemně srazili dva hráči domácího celku, ale vypadá to, že jsou v pořádku a mohou tak spěchat do obrany, neboť útočí hosté.

31:47

Bleskový útok domácích zakončil jedovatou střelou Bělov, ale Galimov dokázal zasáhnout svou maskou. Následně se lehce otřesený brankář hostů ocitl na ledové ploše a hra je proto přerušena.

31:35

Hosté vyhazují a přesilová hra SKA Petrohrad je u konce.

31:13

Opět je puk v lapačce Galimova a k vidění bude další vhazování po levici hostujícího brankáře.

31:02

Tentokrát již Ilja Kovalčuk mohl pálit, ale jeho dělovku nádherným semaforem zastavil Stanislav Galimov.

30:33

Výborná střela nadělala Galimovovi velké problémy, ale obrana CSKA nakonec nepustila Kovalčuka k dorážce. Následný další pokus, který obstaral Dadonov letěl z první nad odkrytou bránu.

29:53

Panarin bleskovým manévrem a přihrávkou zaskočil obranu CSKA, ale naprosto stejně překvapený byl Šipačjov, který tak nedokázal zakončit.

29:35

Hosté špatně střídali a nabízí tak třetí přesilovku domácímu celku. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě jede odpykat Jevgenij Arťuchin (MOS).

28:55

Trochu nečekanou střelou od mantinelu se pokusil Koskinena překvapit Arťuchin, ale vysoký brankář SKA si s touto ranou poradil stejně jako s předešlým nebezpečný průnikem jednoho z hostujících útočníků.

27:48

Tichonov po skvělé práci za bránou Galimova hledal spoluhráče před bránou, avšak kotouč skončil jen na holi jednoho z hostujících obránců.

27:08

Odpověď již víme. Z této akce CSKA byla jen nepřesná střela Muršaka, která skončila v ochranné síti.

26:57

Druhá pětka CSKA dělá domácím velké problémy a nakonec se ji podařilo dostat k puku. Uvidíme, co z toho nakonec bude.

26:13

Ani jednomu týmu se nyní nedaří dostat do střelecké pozice. hraje se převážně ve středním pásmu-

25:32

Další nadějný útok domácích skončil pouze další nepřesnou ranou

24:47

Ilja Kovalčuk zablokoval ránu od modré čáry a hned se vydal do útoku. Rychlou kombinaci mezi ním a Červenkou nakonec tvrdou, leč nepřesnou střelou zakončil Alexandrov.

23:52

Nepříjemně tečovanou střelu dokázal Koskinen pokrýt a na druhé straně likviduje další střelu Galimov.

23:07

22:36

Petrohradu se podařilo sevřít obrannou čtveřici CSKA, ale Šipačjovovu ránu vyrazil nad bránu Stanislav Galimov.

21:57

Z velmi dobré pozice se dostal až ke střele Panarin, avšak jeho rána jen prosvištěla kolem tyče Galimovovy brány.

21:38

Hosté již podruhé vyhazují puk ke Koskinenovi.

21:07

Domácí budou hrát druhou přesilovku. Grigorij Panin (MOS) je vyloučen za podražení.

20:55

Tentokrát se již sice domácím podařilo proniknout do útočného pásma, ale nakonec z toho byl jen protiútok Korotkova, jehož zakončení po objetí brány zlikvidoval Koskinen.

20:23

Nadějně vypadající útok domácího celku zastavil trochu opožděným hvizdem čárový rozhodčí, který viděl ofsajd.

20:01

Další třetina začne přibližně v 19:23.
První třetina třetího semifinále této vypjaté série je za námi a stav utkání je zatím 0:0. Domácí měli velkou šanci na vstřelení první branky, ale Dadonov v 17.minutě nedokázal z dobré pozice trefit bránu a oba brankáři tak drží čisté konto.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:52

Poslední útok první třetiny zakončil po obkroužení brány Dadonov, ale i Galimov předvedl v závěru úvodní periody jistý zákrok a nepustil puk za svá záda.

19:02

Již v poslední minutě první třetiny se před Koskinena výborně natlačil Makarov, ale finský brankář si pohlídal přední tyč a odolal dvěma nepříjemným dorážkám hostujícího útočníka.

18:48

Puk končí na střídače CSKA a z toho vyplývá buly ve středním pásmu.

18:22

Hosté po delší době dokázali sevřít domácí pětici před Koskinenem, avšak ten nakonec dle všeho nezasahoval.

17:25

S koncem přesilové hry se ještě domácí dostali k další střele, ale tu Galimov dokázal vytáhnout betonem a následně skvěle zapracovala obrana CSKA, která nepustila domácí k dorážce.

16:18

Panarin našel mezi kruhy výborně postaveného Dadonova, ale ten ve stoprocentní šanci nedokázal rozvlnit síť za brankářem CSKA Moskva!

15:55

Hostům se podařilo dostat puk pryž z vlastního pásma, ale domácí už zase kombinují před Galimovem.

15:25

Rychlý brejk a dobrá práce Tichonova, který se tlačil k dorážce přináší ovoce v podobě přesilové hry domácích. Denis Denisov (MOS) potrestán za sekání.

15:01

Buly sice přisoudilo kotouč domácím borcům, ale ti následně vyhazují jen na zakázané uvolnění.

14:53

Znovu musel Koskinen na led, ale znovu nebyl donucen k nikterak těžkému zákroku. Následuje komerční přestávka.

14:08

Po pár minutách klidu si zachytal i Koskinen, avšak ten naprosto v pohodě vyrazil střelu ze střední vzdálenosti. Kotouč následně za bránou přebírají domácí.

13:40

Domácím se nyní daří přehrávat CSKA, ale na úvodní branku třetího semifinále zatím stále čekáme.

12:42

Elitní Kovalčukova formace teď řádně zatopila obraně hostujícího celku, avšak Galimov dokázal ve spolupráci s obranou zastavit tak pět šest dobrých střeleckých pokusů domácích.

12:13

Ljubimov vyhrál nad Tichonovem souboj v rohu kluziště, ale hosté následně vyhodili puk na zakázané uvolnění.

11:36

Po rychlém přechodu do útočného pásma se před Koskinena po vlastní střele natlačil Arťuchin, ale ten byl zastaven obranou SKA.

11:07

Vhazování se nakonec konalo v pásmu CSKA, ale domácí z toho vytěžili jen další sraženou bombu Iljy Kovalčuka.

11:07

Ofsajd domácích znamená přerušení hry a buly ve středním pásmu.

10:23

Nakonec z této dobré kombinace Petrohradu nebylo vůbec nic a kotouč už je ve středním pásmu.

09:59

Druhá pětka domácích motá obranu CSKA a snaží se dostat k zakončení.

09:13

Další velmi brzká ztráta Petrohradu vedla ke střele jednoho z hostujících hráčů. Ta byla velmi nepřesná a na druhé straně tak po Červenkově pokusu chytá puk Galimov.

08:39

Dvakrát se Petrohradu nepodařilo projít do útočného pásma a tak musel zasahovat Mikko Koskinen, kterého solidní střelou prověřil Makarov. Od obránců SKA to poté pěkně schytal Volkov, který mával hokejkou před domácím brankářem.

07:47

Kotouč je opět až u Koskinena, tentokrát ho však mají v moci domácí hráči, kteří budou volit rozvážnou rozehrávku.

07:09

Icing domácích zapříčinil vhazování po Koskinenově levici. hosté se však následně pod tlakem nedokázali prosadit ke střele.

06:51

Po vyhraném vhazování domácích se dostal ke střele z výborné pozice Kovalčuk, avšak jeho tvrdý pokus srazil skokem po hlavě proti střele Stas. Nebezpečný, ale odvážný obranný zákrok hostujícího útočníka pomohl Galimovovi k přerušení hry.

06:07

S končící přesilovou hrou CSKA musel zasahovat opět Koskinen, kterého dvěma nepříjemnýmmi střelami prověřila elitní formace hostujícího celku. Finský dvoumetrový brankář je zatím velmi jistý.

05:52

Domácí dokonce ve vlastním oslabení dokázali ohrozit Galimova, ale ten byl pozorný.

05:16

Nahození hostujícího celku skončilo až v ochranné síti, vhazovat se bude ve středním pásmu.

04:53

Po výborném zákroku Koskinena se domácím podařilo vyvézt kotouč z vlastního pásma a Petrohrad tak může v klidu vystřídat.

04:36

Alexander Radulov si to ze středního pásma namířil přímo před Koskinena, ale jeho bekhendové zakončení snad ani nemohlo uspět.

04:07

Až nyní se opět přerušuje a bude se vylučovat. Za hrubost míří na trestnou lavici domácí Jevgenij Ketov (PET).

03:15

Hraje se ve strhujícím tempu, Chochrjakov se tlačil před Galimova, avšak ten nakonec zasahovat nemusel.

02:43

Oba celky nyní hodně rychle přejely do útočného pásma, avšak zakončení SKA i hostujícího celku skončilo na pozorném brankáři soupeře.

01:58

Radulov je za Koskinenovou bránou zpracováván hned dvěma hráči SKA a nemůže se dostat k zakončení.

01:13

První zákrok zápasu má na svém kontě Stanislav Galimov, který betonem vyrazil Thoresenovu dobrou ránu.

01:06

Nyní už ale Koskinen musel na led. Jedovaté střela Korotkova však minula bránu.

00:32

Hosté se jako první ujali kotouče a kombinují v útočném pásmu. K ohrožení Koskinenovy brány však zatím nedošlo.

00:01

Právě dozněla hymna Ruské federace, zápas začne za pár chvil.
Po úvodním představení se již na led Ledového palác pomalu trousí hráči obou celků.

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Chafizullin, Rukavišnikov, Alexandrov, Kutějkin, Čudinov, Bělov, Judin – Kovalčuk, Ericsson, Červenka – Dadonov, Šipačjov, Panarin – Tichonov, Martensson, Thoresen – Ketov, Kablukov, Chochrjakov

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Denisov, Zajcev, Bondarev, Němec, Panin, Jegoršev, Naumenkov – Grigorenko, Ljubimov, Radulov – Hjalmarsson, Muršak, Arťuchin – Žafjarov, Korotkov, Žarkov – Volkov, Stas, Mamin – Makarov

Rozhodčí: Alexej Anisimov, Antonín Jeřábek – Gleb Lazarev, Roman Šichanov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Roman Červenka (PET) 77 záp., 42 (14+28)
Semifinálové série
26.3.2015 CSKA Moskva-SKA Petrohrad 3:0 (7' Radulov, 24' Ljubimov, 49' Muršak)

28.3.2015 CSKA Moskva-SKA Petrohrad 3:2 pp. (22' Zajcev, 53' a 102' Ljubimov – 13' Dadonov, 46' Panarin)
CSKA Moskva
Armádní klub z Moskvy zatím zažívá fantastickou sezónu. Tabulku Západní konference CSKA vyhrálo a v 60-ti zápasech navíc inkasovalo jen 98 branek! I díky tomuto CSKA zvítězilo ve 49 z 60-ti zápasů a Západní konferenci ovládlo o celých 16 bodů před druhým Petrohradem! V playoff pak CSKA Moskva vyhrálo 10 z jedenácti zápasů a vyřadilo Soči i silný Jokerit.
Největším tahounem moskevského celku je bezpochyby Alexander Radulov. Tento ruský rebel v základní části nasbíral 71 bodů za 24 gólů a 47 asistencí.
SKA Petrohrad
Základní část dokončil Petrohrad na druhém místě Západní konference a do playoff tak šel z pozice velkého favorita. Zatím se SKA tuto pozici docela daří potvrzovat, když vyřadilo Nižnij Novgorod a Dynamo Moskva, avšak v této sérii narazilo na velmi silné CSKA, kterému v prvním zápase nedokázalo vstřelit ani jedinou branku a v prodloužení nevyhrálo ani zápas číslo dvě.
Nejproduktivnějším hráčem Petrohradu v základní části byl Artěmij Panarin, který vstřelil 26 branek a na dalších 36 zásahů přihrál.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1:3

Branky a nahrávky: 52. Čudinov (Bělov, Kovalčuk) – 37. Ljubimov (Grigorenko, Radulov), 51. Denisov (Grigorenko, Radulov), 59. Radulov (Žarkov)

Rozhodčí: Alexej Anisimov, Antonín Jeřábek – Gleb Lazarev, Roman Šichanov

Diváci: 12 390