1:3

konec (0:0, 0:1, 1:2)

30.03.2015, 18:30 • Ice Palace, Petrohrad • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.1 3.8 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že již v příštím zápase bude CSKA útočit na postup do finále se s vámi loučím a u dalších onlajn přenosů z KHL na počtenou. (20:55:05)
Československá stopa v utkání
Roman Červenka (PET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:12
Ondřej Němec (MOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:35
Trochu zbytečná rozmíška u Galimovovy brány zakončila dnešní utkání, ve kterém si CSKA Moskva po vítězství 1:3 vybojovalo postupový mečbol. V poslední třetině sice po brance Denisova dokázal snížit Maxim Čudinov, avšak Radulovův gól do prázdné brány znamenal pojištění třetí výhry moskevského celku a stav série 0:3.

60:00

59:53

Icing CSKA sice ještě vrací puk před Galimova, ale na výsledku tohoto utkání se již nic nezmění.

59:28

SKA Petrohrad to přeci jenom ještě jednou zkouší v šesti hráčích v poli, ale jejich kombinace je zatím hodně bezzubá.

Alexander RADULOV - 1:3

58:57

CSKA právě vstřelilo branku!
A je hotovo! Powerplay se domácím vůbec nepodařila, Žarkov s Radulovem šli dva na jednoho a právě ALEXANDER RADULOV poslal puk do prázdné brány. Asistence: Vladimir Žarkov

58:37

Mikko Koskinen míří na střídačku a domácí to zkouší v šesti!

58:12

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, puk mají domácí, ale jsou až u vlastní brány.

57:43

Střelec dosud jediné branky Petrohradu, Maxim Čudinov, se pokusil tvrdou ranou napodobit svůj úspěšný pokus z 52.minuty, ale tentokrát puk skončil na chráničích jednoho z obránců CSKA.

57:10

Puk se nyní nachází daleko od brány Stanislava Galimova, což jednoznačně vyhovuje hostujícímu CSKA.

55:55

Ne! Domácím se nedaří dostat k zakončení a Galimov tak může být zcela v klidu.

55:11

Na druhé straně musel čelit nepříjemnému ataku Koskinen, avšak gólman Petrohradu si i za pomoci obrany domácího týmu poradil a rozehrál puk za bránu.

54:39

Opět je puk u brány CSKA, ale opět se pohybuje spíše jen u mantinelu.

53:48

Domácím se po vyhraném buly podařilo dostat pryč z vlastního pásma, ale ke kýženému ohrožení Galimovovy brány zatím nedošlo.
Dnešní utkání sleduje 12 390 diváků.

53:15

Tak nakonec se vhazovalo přesně na opačné straně, tudíž u Koskinena a icing následně zahrávají domácí.

53:02

Hosté vyhazují puk jen na zakázané uvolnění a vhazovat se bude u Stanislava Galimova.

1:3

Branky a nahrávky: 52. Čudinov (Bělov, Kovalčuk) – 37. Ljubimov (Grigorenko, Radulov), 51. Denisov (Grigorenko, Radulov), 59. Radulov (Žarkov)

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Chafizullin, Rukavišnikov, Alexandrov, Kutějkin, Čudinov, Bělov, Judin – Kovalčuk, Ericsson, Červenka – Dadonov, Šipačjov, Panarin – Tichonov, Martensson, Thoresen – Ketov, Kablukov, Chochrjakov

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Denisov, Zajcev, Bondarev, Němec, Panin, Jegoršev, Naumenkov – Grigorenko, Ljubimov, Radulov – Hjalmarsson, Muršak, Arťuchin – Žafjarov, Korotkov, Žarkov – Volkov, Stas, Mamin – Makarov

Rozhodčí: Alexej Anisimov, Antonín Jeřábek – Gleb Lazarev, Roman Šichanov

Diváci: 12 390