UMB Banská Bystrica – UTB Zlín

6:4

konec (1:0, 2:1, 3:3)

30.03.2015, 18:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Radoslava Harvánková sk

Skončilo sa stretnutie medzi UMB Banská Bystrica a UTB Zlín, v ktorom dokázal uspieť domáci tím výsledkom 6:4.
Ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok večera. (20:29:26)

60:00

59:51

Zlín hrá s piatimi hráčmi.

59:15

Hostia sa ešte snažia zdramatizovať zápas, ale domáci si svoj náskok už strážia.

58:35

Banská Bystrica hrá s piatimi hráčmi a začína sa jej skrátená presilová hra.

57:51

Vylúčenie hostí – Strojil dostáva menší trest za seknutie.

57:25

Zlín sa opäť nedokáže dostať pred domácu bránu.

56:51

UMB hrá so štyrmi hráčmi.

56:35

Zlín si berie oddychový čas.

56:35

Po prerušení hry sa strhla mela za domácou bránou, bude sa vylučovať. Z tímu hostí dostáva Ondra dve minúty za hrubosť, z domácich Primus dve minúty za hrubosť plus dve minúty za podrazenie.

56:25

Zlínu sa nedarí prejsť cez stredné pásmo, zdá sa, že túto početnú výhodu už nevyužije.

55:36

Hra je opäť prerušená a vhadzovať sa bude naľavo od Bezeka.

55:04

Zlín sa snažil zblízka pretlačiť puk do brány, ale bez úspechu.

54:51

Vylúčenie domácich – Maliňák dostáva dve minúty za vrazenie na mantinel.

54:25

Bystrica už hrá v plnom počte.

54:03

V oslabení sa do šance rútila Bystrica, ale jej hráči boli čisto odstavení od puku.

53:12

Následnú šancu hostí už Bezek podržal vo výstroji, buly po jeho ľavici.

52:55

Vyrazený puk zachytil jeden z domácich hráčov a okamžite ho poslal cez všetky čiary.