EUHL play-off

STU Bratislava – Gladiators Trenčín

1:2

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)

30.03.2015, 17:45 • Zimný Štadión Ondreja Nepelu - Hala B • Info o důležitých událostech (Lukáš Rusňák (@@_liksa_), Lukáš Chovan, Adam Zacharda) sk

Trenčín v dramatickom stretnutí zdolal Sláviu STU Bratislava, keď gólom v predĺžení rozhodol už po 35 sekundách Juraj Bednárik. (20:08:00)

60:35

GLADIATORS Trenčín dali gól!
Tak to je rýchly začiatok a zároveň aj koniec predĺženia! Trenčania si pripisujú na konto víťazstvo, Ďuriš našiel DANIELA BEDNÁRIKA a ten už dopravil puk za chrbát Porubského! Asistencie: Ďuriš

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sa nerozhodlo a tak príde na rad predĺženie na 5 minút. To sa začne už o tri minúty. Ak v ňom gól nepadne, rozhodnú nájazdy.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:39

Hostia v plnom počte.

56:39

Ďalší nedovolený zákrok vysokou hokejkou na strane Trenčína, konkrétne od Chmaru dáva možnosť hráčom STU rozhodnúť.

55:48

55:27

Oddychový čas domácich.

53:48

Trenčín oslabuje v záverečných minútach po faule vysokou hokejkou Jurenka.

52:11

V naplnenej hale panuje búrlivá atmosféra.

51:17

Ďalší faul, vylúčený je hráč Trenčína Patrik Hubek za nedovolené bránenie, čo znamená presilovku pre Bratislavu.

50:07

Ďalšie vylúčenie, tentokrát na oboch stranách za napadnutie, bude sa hrať 4 na 4.

46:10

Po tom, čo hostia presilovku nevyužili si odsedí svoj trest za napadnutie Trenčan Buliš.

41:24

Bratislavu oslabí po faule vysokou hokejkou na dve minúty Boris Goga.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:25.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:12

Ďalšia bitka, rozhodca ale rozdáva iba osobné tresty na 10 minút, pokračuje sa v hre 5 na 5.

1:2

Branky a nahrávky: 30. Galko (Minárik) – 18. Jurenka (Bednárik, Ďuriš), 61. Bednárik (Ďuriš)

STU Bratislava: Porubský (Vystavil) – Černák, Galko, Štefánik, Ketner,Sabaka, Kučera, Rendek, Piroška – Gráčik,Vystavil Štefan, Hubek, Vystavil Šimon, Šatka, Kanda, Dvorštiak, Minárik, Hajduk, Mičúch, Goga, Pernický

Gladiators Trenčín: Gašparovič – Varga, Vavro, Buliš, Porubský, Bednárik, P. Jurenka, Broska, Ďuriš, Feranec, Kuvík, Littva, Okuliar, Chmara, T. Jurenka, Markovič, Zemko, Kuffa, Marousek