30.03.2015, 01:30 • MTS Centre, Winnipeg • Jan Prošek

Tipsport: 2.5 3.57 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marián Hossa (CHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 18:31
Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:01

Michael Frolík (WPQ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:27
Jiří Tlustý (WPG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:34
Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 20 zákroků, 4 gólů, 83,3 %
1. Dustin Byfuglien (WPG) 2+0
2. Blake Wheeler (WPG) 1+0
3. Duncan Keith (CHI) 0+1
Parádní zápas jsme viděli. Vyhrávají v základní hrací době hosté, kteří ve třetí třetině dvěma góly otočili skóre zápasu v jejich prospěch.

60:00

59:28

Oddechový čas pro domácí.

Jonathan TOEWS - 3:4

59:28

Chicago právě vstřelilo branku!
Tak to je závěr zápasu jako hrom. JONATHAN TOEWS ukázkově tečuje před brankou střelu od modré, kterou vyslal Nicklas Hjalmarsson. Hostující celek se dostává do vedení o jeden gól. Asistence: Nickals Hjalmarsson, Marián Hossa.

59:00

Poslední minuta hry.

58:30

Devadesát sekund zbývá do konce třetí třetiny.

58:15

57:25

Blake Wheeler ani Tyler Myers branku v dobrých pozicích netrefili. Dvě solidní příležitosti Jets zůstaly nevyužity.

56:52

Johnny Oduya v dobré gólové pozici branku minul. Pavelec zasahovat nemusel.

56:43

Rychlou akci domácího celku kryje Corey Crawford v brance Blackhawsk.

56:15

Michal Rozsíval odchází na trestnou lavici na dvě minuty za podražení. Šance pro domácí.

55:45

Buly před brankou Ondřeje Pavelce, který nakonec zasahovat nemusel, protože jeho spoluhráči získali puk a odvezli ho daleko od vlastní branky.

55:27

Andrew Ladd byl tísněn dvěma hráči hostující obránci, přesto se dostal ke střele, kterou musel betonem vykopnout Crawford.

54:30

Domácí se dostávají do postavení mimo hru. Po přerušení následuje komerční přestávka. Poměr střel na branku je 30:21 ve prospěch Tryskáčů.

3:4

Branky a nahrávky: 25. Byfuglien, 28. Wheeler (Myers, Ladd), 40. Byfuglien (Ladd, Stafford) – 19. Shaw (Saad, Keith), 37. Richards (Oduya, Vermette), 47. Sharp, 60. Toews (Hjalmarsson, Hossa)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Myers,Enstrom, Trouba, Stuart, Byfuglien, Pardy – Frolík, Lowry, Ladd – Wheeler, Scheifele, Stafford – Stempniak, Perreault, Tlustý – Halischuk, Slater, Thorburn

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Seabrook, Timonen, Rozsíval, Keith, Hjalmarsson, Oduya – Hossa, Toews, Vesteeg – Sharp, Richards, Saad – Teravainen, Vermette, Bickell – Shaw, Krüger, Desjardins.

Rozhodčí: Kowal, Meier – Lazarowich, Henderson

Diváci: 15 016