FbŠ pipni.cz Bohemians – Crazy girls FBC Liberec

5:6

konec (0:0, 2:2, 3:4)

08.03.2015, 19:00 • SH Děkanka

Hostující celek to ustál a podařilo se mu celkově ustát neskutečné drama ve třetí třetině. Tu nakonec ovládla divoká děvčata v přestřelce 4:3. Celkově pak ovládly Severočešky utkání 6:5. I druhá dnešní série z haly Děkanky je tak po dvou zápasech vyrovnaná. Příští víkend čekají obě družstva dvě utkání v Liberci, kam pojedou za stavu 1:1. (20:57:24)

60:00

59:46

Bohemka zahrála vysokou holí. Tohle vypadá pro Liberec nadějně.

59:32

Mlejnková navíc udržela cenné vteřiny.

59:07

Vokatá ale posílá míček výhozem přes celé hřiště.

58:42

Bohemka hraje bez brankářky!

58:27

Bohemka si bere oddechový čas a pokusí se ještě něco vymyslet. Musí ale získat nejprve balón.

58:27

Střelu Mlejnkové musela vytáhnout až prsty Kreisingerová.

57:50

Liberec drží míček a nepouští Bohemku do případné hry v šesti.

57:20

Tep se zase všem přítomným o něco zvýšil, protože Veselá z první trefila tyčku!

57:00

Bohemce zbývají na vyrovnaní tři minuty.

55:52

Liberec právě vstřelil branku!
Liberecká střelkyně KLÁRA LEIEROVÁ se ale zdá, že se nejprve zastřelovala. Poněvadž nyní si vyběhla od mantinelu a střelou pod břevno opět posílá svůj tým do vedení jako správná kapitánka. Asistence: Markéta Kosová.

55:31

Z otočky netrefuje branku Leierová.

54:57

Mlejnková ale ze střední vzdálenosti posílá míček do zámezí.

54:30

Rozuzlení může přijít v následujících dvou minutách, poněvadž dvě minuty za blokování hole si nyní bude muset odsedět Nguyenová (BOH).

53:16

Oba celky se teď soustřeďují zejména na obranu a je to logické. Případný gól na jedné či druhé straně už by totiž mohl znamenat rozhodnutí zápasu.

52:00

Tak tohle není pro slabé povahy. Napětí v hale stoupá a to je před námi ještě minimálně osm minut.

50:31

Bohemians právě vstřelilo branku!
I nyní ale vedení netrvalo dlouho. Domácí tým podruhé v krátké době zachraňuje z potíží díky standardní situaci dou Chelstowská – Hyršlová. Kdy prvně jmenovaná KATARZYNA CHELSTOWSKÁ využila opět přihrávky Hyršlové a znovu srovnává skóre. Tentokrát na 5:5. Asistence: Iveta Hyršlová.

49:47

Nyní už se to hostujícímu celku povedlo. KRISTÝNA BEDNÁŘOVÁ sice napoprvé z bezprostřední blízkosti trefila tyč, ale odražený míček bleskovou rychlostí ihned poslala do branky. Asistence: Klára Leierová.

5:6

Branky a nahrávky: 25. Bočanová (Hyršlová), 33. Hyršlová (Bočanová), 42. Veselá, 48. Chelstowská (Hyršlová), 51. Chelstowská (Hyršlová) – 25. Mlejnková (Leierová), 38. Dostalíková (Koníčková), 43. Koníčková (Dostalíková), 45. Moťková (Koníčková), 50. Bednářová (Leierová), 56. Leierová (Kosová)

FbŠ pipni.cz Bohemians: Kreisingerová (Zelená) – Chelstowská, Burdová, Hyršlová (C), E. Loudová, Nguyenová, Svobodová, Šindelářová, Šmídová, Reischlová, Divišová, Benešová, Ludvíková, Veselá, Dobisiková, Hnátová, Bočanová.

Crazy girls FBC Liberec: Vokatá (Štěpánová) – Moťková, Dostalíková, Červová, Havlíková, Bursová, Kosová, Leierová (C), Koníčková, Kultová, Marková, Kroftová, V. Loudová, Bednářová, Urbanová, Mlejnková.

Rozhodčí: Jan Drška, Jiří Meisner