08.03.2015, 17:00 • SH Dukla Liberec • Tadeáš Mima (@arsenalfanda)

: 2.2 4.9 2.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek vše. Jsem rád, že jste sledovali dnešní online přenos z play-down AutoCont extraligy, přeji úspěšný vstup do nového pracovního týdne a někdy příště u onlajnů na shledanou! (19:06:46)
STŘELY – CELKEM

Liberec: 29
Otrokovice: 31
Série tak bude po dnešku znovu vyrovnaná. Severočeši se bojovným výkonem dotáhli na Pantery a zajistili dvěma odpovědmi remízový stav, jenž vykvetl dokonce do prodloužení. V něm na půlce zachytili míček hosté a série play-down se bude na Moravu stěhovat při nerozhodném skóre 1:1.

65:00

63:14

Otrokovice právě vstřelily branku!
Trpělivá hra se domácím krutě vymstila. Bránící hráč dlouho držel míček za vlastní kasou a když se konečně odhodlal k rozpohybování, našel pouze čepel protihráče. Karel Ťopek objevil ještě lépe postaveného MATĚJE KOŇAŘÍKA a bylo rozhodnuto. Asistence: Karel Ťopek.

62:28

Šancí ani v prodloužení nijak neubývá. Hráči hrají nahoru-dolů a maskovaní florbalisté mají práce nad hlavu.

61:17

Brankářská opora hostů lapila nepříjemnou dělovku ze strany. Analogické dění zlikvidoval i Vaníček o pár sekund později.

60:01

Domácí florbalisté navázali na předchozí část hry, ještě více přidali ofenzivní snažení se nakonec ve skóre opravdu projevilo. Příležitosti jsou vcelku srovnatelné, uvidíme, jak dopadne prodloužení.

60:00

59:45

Nadějný brejk neproměnil Liberec, maskovaný muž hájící barvy hostujícího týmu nadvakrát odrazil ránu do bezpečí.

59:16

Oddechový čas pro Panthers Otrokovice.

58:27

Domácí zavezli míček na vlastní půlku, z níž nyní plánují projít jako nůž máslem dále. Defenziva Panterů by se zatím dala přirovnat k velmi tuhému kousku másla.

57:32

Liberec i Otrokovice připravují zajímavé šance, jenž rozhodně mají správné parametry, jenomže gólmani pracují na sto procent snaží se podávat co nejlepší výkon.

55:19

Vaníček výborně zapracoval a vyrazil nebezpečnou střelu mimo. Mohle se ovšem ocitnout v potížích, když si příliš vyjel od brankové čáry, ale dorážka plachtila jinam.

54:27

Za svatyní působil nejaktivněji nejblíže stojící obránce a bleskovou přihrávkou rozběhl další z libereckých akcí. Ta však měla jepičí život a záhy skončila.

53:51

Michajlovič měl celou dobu otevřené oči dokořán a zastavil bez větších problémů blížící se ofenzivní severočeskou vlnu. Rána končí na jeho vysunutém těle.

52:06

Pole působnosti Liberce se smrsklo na plochu kolem levé strany hrazení, kde však rozehráli mizerně volný úder a rozruch se nekonal.

2:3

Branky a nahrávky: 24. Ferdan (Marek), 46. Marek (Ferdan) – 9. Kostka (Petřík), 9. Sovják (Graclík), 64. Koňařík (Ťopek)

FBC Liberec: Vaníček (Svoboda) – Klucho, Marek, Láska, Krupička, Strobach, Štěpánek, Valeš, Blažek, Galbavý, Hůza, Studený, Rondoš, Ferdan, Vážný

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Malina) – Kostka, Nagy, Blizňák, Sovják, Uhrinovský, Valčík, Ťopek, Bouška, Graclík, Kováč, Vaněk, Spáčil, Koňařík, Němeček, Petřík, Hrdina

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora