08.03.2015, 18:00 • Sportovní hala TJ Tatran Střešovice • Lukáš Jasoněk

: 1.09 11.0 12.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hráči utkání

Tatran Omlux Střešovice – Martin Richter (2+1)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – Kamil Peřka (0+1) (20:03:36)
Je dobojováno! V utkání zejména díky drtivé třetí třetině vítězí Tatran Omlux Střešovice. Utkání bylo po dobu dvou třetin výsledkově takřka vyrovnané, v závěrečném dějství však Pražané svého rivala jednoznačně přestříleli a Ostravší se tak vrátí do Slezska s vysokým debaklem. Čtvrtfinálová série po dnešním utkání hovoří ve prospěch Střešovic 2:0.

60:00

59:47

Tatran právě vstřelil branku!
Devátý hřebíček do ostravské rakve zatloukl JAKUB GRUBER, který míček procedil mezi nohama Láji. Asistence: Jan Řehoř.

59:01

Probíhá poslední minuta utkání.

58:53

Překonat hostujícího brankáře se podruhé v utkání pokusil také Natov, avšak Lája byl tentokrát pozorný.

57:30

Hra se po time-outu Ostravy poněkud uklidnila, hosté dalším inkasovaným brankám zamezují.

56:25

Tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava si vyžádal oddechový čas.

56:25

Kanonáda Tatranu stále nebere konce! Další míček do ostravské sítě poslal JIŘÍ KOLÍSKO, jenž vymetl pavučinku v horním rohu Lájovy svatyně. Asistence: Miroslav Mayer.

55:46

Florbalisté hostujícího celku si z Prahy zřejmě odvezou slušnou nadílku. Přesilovou hru dokázal přetavit v gól JAN ŘEHOŘ, který necelých pět minut před koncem zužitkoval přihrávku Deutsche. Asistence: Marek Deutsch.

53:57

Hosté závěr utkání emočně nezvládají a za hrubost byl za katr poslán Marek Lipový, který vrazil do Mayera.

53:38

Třetí perioda je jednoznačně v režii Střešovic, jejíž náskok je díky brance MARKA BENEŠE, který se prosadil střelou k tyči, už pětibrankový. Asistence: Jiří Kolísko.

51:23

Tatran přidává pátou branku a zdá se, že o vítězi utkání je již rozhodnuto! Svůj druhý gól v zápase vstřelil MARTIN RICHTER, který tak má zaděláno na hattrick. Bez asistence.

50:06

Střešovice navyšují své vedení, když se po Richterově přihrávce zapsal do střelecké listiny JAN NATOV. Asistence: Martin Richter.

49:00

Dnešní zápas sleduje ve střešovické sportovní hale 115 diváků.

47:59

Domácí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek! Výbornou práci odvedl Natov, který vybojoval míček pro MARTINA RICHTERA, který poslal balónek kolem Láji. Asistence: Jan Natov.

47:11

Dobrým obranným zákrokem se prezentoval Kolísko, který zabránil možnému vyrovnání.

45:42

Příznivci Střešovic jsou opravdu hodně slyšet, domácí hráči mají jejich silnou podporu.

44:23

Překonat Láju se pokusil Nushart, brankář Ostravy však zakročil nohou.

9:1

Branky a nahrávky: 5. Gruber (Řehoř), 17. Nushart (Fridrich), 48. Richter (Natov), 51. Natov (Richter), 52. Richter, 54. Beneš (Kolísko), 56. Řehoř (Deutsch), 57. Kolísko (Mayer), 60. Gruber (Řehoř) – 3. Šimíček (Krzyžanek)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Rebro (Kafka) – Heřmanský, Deutsch, Fořt, Řehoř, Holčák – Komárek, Mayer, Jiří Kolísko, Nushart, Riebauer, Richter, Jan Kolíško, Gruber, Fridrich, Zavadil, Beneš, Ullmann, Natov

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Lája (Mazánek) – Krzyžanek, Komačka, Lipový – Svačinka, Šimík, Trulík, Šimíček, Hrabal, Eichner, Kolajta, Kováč, Švajný, Peřka, Vítovec, Ivan, Křiva

Rozhodčí: Furmánek, Šolc