08.03.2015, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

Tipsport: 2.2 3.64 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (06:54:26)
Andrej Sekera (LAK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:14
Marián Gáborík (LAK) 0+0, 6 střel, čas na ledě 17:54
1. Marc-Andre Fleury (PIT) 31 zák., 0 gólů, 100%
2. jméno příjmení (LAK) 18 zák., 1 gól, 94,4%
3. Patric Hornqvist (PIT) 1+0
Je dobojováno! V tomto duelu padla jen jedna branka, a to, jak jistě víte, tak v prodloužení. Nedá se říci, že by dnes Pittsburgh byl lepším mužstvem, ale spíše šťastnějším. Domácím Angeles nebyla uznána branka a nakonec na to, bohužel, doplatili.
Střely po konci utkání: 31 – 18.

HÖRNQVIST - 0:1

61:44

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Autorem jediné a rozhodující branky utkání je PATRIC HÖRNQVIST, který využil obrovské chyby v obraně Angeles. Přímo před brankářem Quickem získal puk a střelou k tyči rozhodl dnešní, nervy drásající utkání. Bez asistence.

61:34

Hosté v útočném pásmu.

61:14

Myslím, že dnešní utkání rozhodnou až samostatné nájezdy...

60:45

Crosby se dostával do šance, ale nebyl schopen zakončit.

60:01

Střely po třetí třetině: 31 – 16.
Ani po šedesáti minutách není rozhodnuto! Toto vyrovnané utkání, tak dospělo do prosloužení a v něm uvidíme, jestli se alespoň jednomu mužstvu povede něco vymyslet, nebo utkání dojde až k nájezdům. Nejdůležitějšími postavami na ledě jsou po celé utkání oba brankáři.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48

Teď se ještě zapotil Quick za svou brankou.

59:32

Angeles jsou v útočném pásmu. Utkání ale spěje k prodloužení.

58:52

Teď byly dvě velké šance. Na každe straně po jedné. Skóre se ale neměnilo.

58:04

Angeles se teď nemohou dostat ze svého obranného území.

57:26

Teď bylo dusno před Fluerym, ale hosté se ubránili.

57:05

Puk tak lítá opět z jedné strany na druhou.

56:33

Dnešní utkání sleduje 18487 diváků.

56:15

Obě mužstva svou hru teď zklidnila. Ani jeden z týmů už nechce zbytečně chybovat.

55:49

Angeles se ale osvobozují.

55:27

Tučňáci se te´d pokoušejí vymyslet něco v útočném pásmu.

55:06

Po dalším zásahu Flueryho následuje komerční přestávka.

54:49

Obě mužstva hrají v plném počtu.

54:31

Pomalu ale jistě spěje utkání k prodloužení.

53:44

Crosby se hnal s pukem na bránu, ale překonat ležícího Quicka nedokázal.

52:49

Až teď je přerušeno po menší potyčce Jordana Nolana a Krise Letanga.

52:02

Už se hraje bez přerušení více jak šest minut.

51:21

Další nebezpečí před brankou hostů, ale není to ani teď branka.

50:58

Angeles hrají teď hodně nebezpečně, ale branku se jim vsítit nedaří.

50:30

Už se hraje několik minut bez přerušení.

49:54

Velký závar před Fluerym. Ten vůbec neviděl puk, ale hosté se nakonec ubránili.

48:46

Angeles dostali puk na duhou stranu, ale hra se v zápětí opět otočila na druhou stranu.

48:34

Velká šance hostů, ale skóre se nemění.

47:46

Ale ne na dlouho. Angeles se i nadále snaží svou agresivní hrou strhnout vedení na svou stranu.

47:22

Až teď se hra trochu uklidnila.

46:34

Další šance Angeles, ale Fleury branku nepustil.

45:40

Hraje se opravdu ve vysokém tempu.

44:44

Angeles se teď povedlo vstřelit branku. Jelikož byl ale při střele jeden z domácích hráčů v brankovišti a bránil Fleurymu v zákroku, branka nebyla uznána.

44:38

Doughty přejel ze středního pásma s pukem až do útočného a povedlo se mu i zakončit. Fluery ale chytá.

43:34

Hra se přesouvá z jedné strany na druhou. Je to velmi, velmi vyrovnaný boj.

42:34

Teď se bojuje o kotouč ve středním pásmu.

42:13

Teď se pro změnu snažil něco vymyslet s pukem Malkin, ale ani on nebyl úspěšný.

41:18

Crosby se pokoušel prosadit, ale nepovedlo se mu to.

40:30

Pittsburgh se okamýitě uhnízdil v útočném pásmu.

40:01

Střely po druhé třetině: 22 – 11.
Po čtyřiceti minutách je stav tohoto nesmírně vyrovnaného utkání stále 0:0. Ani jednomu mužstvu však nelze upřít snahu, nicméně dnes utkání vládnou oba brankáři, kteří podle mého názoru dnes budou figurovat ve hvězdách utkání. Jak Quick, tak i na druhé straně Fleury drží svým mužstvům naději na bodový zisk.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:33

Teď jsou v útočném písmu Penguins, ale vypadá to, že už se do konce třetiny skóre měnit nebude....

39:01

Nebezpečí před hostující bránou Fleury vyřešil a hra pokračuje.

38:55

Nick Shore se tlačil do zakončení, ale nakonec byl odstaven od puku.

38:37

Teď byl před Fleuryho brankou docela zmatek, ale Pittsburgh se nakonec ubránil. Bude se vhazovat v útočném pásmu Angeles.

37:52

Doughty střílel ze středu útočného pásma. Fleury měl dobrý výhled a střelu bez problémů vyrazil.

37:14

Malkin se pokoušel ohrozit domácí branku a tak Quick puk raději schovává pod svou výstroj.

36:11

Angeles po vhazování okamžitě přemísťují těžiště hry před Fleuryho bránu.

36:00

Quick si připisuje další úspěšný zákrok po akci Pittsburghu a následuje další komerční přestávka.

35:42

35:34

Angeles se znovu osvobozují a jdou dopředu.

35:19

Crosby se dostával do šance, ale nakonec byl odstrčen od puku, který si raději pros sebe nechává Quick.

34:47

Domácí se ale osvobozují a dokonce jdou dopředu. Hosté ale situaci ubránili.

34:34

Tučňáci teď sevřeli Kings na jejich území a hledají vhodnou střeleckou pozici.

33:42

Sekera (LAK) – 2 minuty, vysoká hůl.

33:35

V posledních minutách se hraje více v útočném pásmu domácích.

33:00

Fleury si připisuje další zákrok.

32:57

Po další útočné snaze domácích hokejistů ve žlutých dresech následuje komerční přestávka.

32:31

Angeles, kteří jsou v posledních minutách aktivnější, jdou ale zase do útoku.

31:59

Hostům se povedlo dostat puk do středního pásma.

31:30

Pittsburgh se ale ubránil a nyní obě mužstva teď střídají.

30:59

Domácí jsou v útočném pásmu a chtějí ohrozit bránu hostů.

30:23

29:48

Přesilovka se domácím ale moc nedaří.

28:23

Cole (PIT) – 2 minuty, nedovolené bránění.

28:23

Winnik neunesl hit Lewise a oplácel mu. Půjde si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

28:12

Gáborík teď pálil z levého kruhu. Fleury pozorný.

27:15

Teď se strhla menší potyčka před Quickovou bránou. Rozhodčí ale vylučovat nebudou.

27:10

Angeles si koledují o branku. Pittsburgh je teď jasně lepší.

26:40

Tlak hostů ukončuje Quick. Následuje komerční přestávka.

25:33

Tučňáci ale pokračují v tlaku.

24:43

Obrovská šance Pittsburghu! Jeden z hráčů hostujícího celku se teď ocitl zcela sám před levou stranou Quckovy brány, ale Green se pohotově položil i s hokejkou do jeho střely a Angeles se tak povedlo přesilovku přežít.

23:47

Angeles vyhazují a rychle střídají.

22:45

McNabb (LAK) – 2 minuty, držení protihráče.

22:45

Na druhé straně šli teď McNabb a Downie do souboje tak tvrdě, že posunuli branku brankáře Quicka i s brankářem. Tučňáci si zahrají přesilovku.

21:45

Velká šance domácích hokejistů. Fleury teď po střele jednoho d domácích hráčů a dorážce Toffoliho hodně podržel hostující hokejisty.

20:33

Pittsburgh se ale osvobodil a jde dopředu.

20:20

Angeles jsou v útočném pásmu.

20:01

Střely na bránu: 12 – 5.
V první třetině nepadla žádná branka. O hezké momenty ale nebyla nouze a obě mužstva zatím drží nad vodou brankáři. Myslím, že toto utkání rozhodne jeden, dva góly. Ten, komu se podaří vstřelit první gól, tak podle mého názoru dnes bude slavit vítězství. Ale nepředbíhejme, ještě nás čeká zajímavých čtyřicet minut.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50

Tučňáci se pokoušejí dostat ze středního pásma do útoku, ale domácí se zuby nehty drží a vyhlížejí už konec třetiny.

19:18

Další útok hostů přerušili domácí obránci už na modré.

18:01

A další velká šance Pittsburghu. Quick dal ale oba betony k sobě a opět neumožnil Letangovi skórovat.

17:07

Obrovská šance hostů! Crosby se dostal do úniku, ale Quick skvělým zákrokem podržel domácí hokejisty.

16:32

Hra je dnes ale velmi neurovnaná. Puk často střídá svou pozici a lítá z jedné části ledu do druhé. Je to zatím velmi vyrovnaná bitva.

16:02

Nyní se hraje opět před brankou domácích.

15:32

Nolan šel dopředu, ale nakonec z toho nic nebylo.

15:18

Další šanci Pittsburghu likviduje Quick a následuje komerční přestávka.

15:11

14:22

Dobrá střela jednoho z hráčů hostí z modré. Quick se štěstím vyrazil. "Tučňáci" měli smůlu, že nikdo nestál na pravé straně před brankou domácích, protože by měl před sebou odkrytou bránu. To byla velká šance hostů.

13:42

Angeles se povedlo vyhodit puk z obranného území a může rychle vystřídat.

13:11

Green (LAK) – 2 minuty, hrubost.

12:23

Teď se brankáři předhánějí v tom, kdo se předvede lepším zákrokem. Quick na druhé straně ledu totiž pro změnu podržel domácí Angeles.

11:41

Na druhé straně podržel Fleury hosty po střele Cartera zápěstím.

11:18

Downie posílal puk před bránu Comeaovi, ale Quick dobrým zákrokem podržel domácí hokejisty.

10:56

Zatím je to velmi vyrovnané utkání. Obě mužstva se hodně snaží.

10:18

Fleury si připisuje dobrý zákrok po nebezpečné střele Lewise na druhé straně.

09:46

Crosby se obtočil kolem Doughtyho a z levého kruhu vypálil k bližší tyči. Quick chytá.

09:30

Na druhé straně teď musel zasahovat Quick.

09:14

Nolan přihrával zpoza brány před bránu Nicku Shoreovi, který vystřelil a následně se snažil i hokejkou došťouchat kotouč za Fleuryho záda, ale to se mu nakonec nepovedlo. Následuje komerční přestávka.

07:56

07:54

Pittsburghu se podařilo vyhodit puk a je jisté, že toto oslabení zvládne.

07:12

Nutno přiznat, že Angeles zatím hrají přesilovku pohledněji než ji před nimi sehráli hosté.

06:40

Doughty si sjel pod modrou čáru a zkoušel vystřelit. Po něm ještě dorážel Carter, ale skóre se zatím nemění.

05:56

Kunitz (PIT) – 2 minuty, držení hokejky.

05:24

Po zákroku Quicka se teď bude vhazovat před brankou domácích.

04:30

Teď se bojuje o puk ve středním pásmu.

03:57

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění a poslední kdo se puku dotkne před vhazováním bude slovenský obránce Sekera.

03:19

03:18

Crosby se dostával do šance, ale nakonec se mu nepovedlo zakončit.

02:44

Zatím se hostům přesilovka moc nedaří.

01:48

Angeles šli dopředu, ale "Tučňáci" se dobře ubránili.

01:19

Green (LAK) – 2 minuty, držení protihráče.

01:06

Nyní sebojuje v obranném území Los Angeles.

00:24

Gáborík se hnal s pukem na bránu, ale Fleury si připisuje první dnešní dobrý zákrok.

00:01

Utkání za malou chvíli vypukne.

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Regehr, Doughty, Muzzin, Sekera, McNabb, Greene – Gáborík, Kopitar, Lewis – King, Carter, Toffoli – Brown, Stoll, Williams – Clifford, Shone, Nolan.

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Martin, Letang, Pouliot, Lovejoy, Scuderi, Cole – Perron, Crosby, Hornqvist – Kunitz, Malkin, Comeau – Winnik, Sutter, Bennett – Spaling, Lapierre, Downie..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Pittsburgh Penguins

Pittsburgh se momentálně nachází na páté příčce východní konference a dnešní utkání tak pro něj bude důležité pro lepší postavení v bojích pro nadcházející play-off. V posledním utkání zdolali "tučňáci" Anaheim 5:2.
Los Angeles Kings

Angeles jsou v tabulce západní konference na devátém místě se čtyřiasedmdesáti body. V posledním utkání zvítězili na nájezdy 4:3 nad Montrealem.
Dobrý den, vítám Vás u on-line přenosu dalšího utkání zámořské NHL. V tomto duelu se střetnou mužstva Los Angeles Kings a Pittsburghu Penguins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.