VHK ROBE Vsetín – Mountfield HK

0:7

konec (0:3, 0:1, 0:3)

08.03.2015, 13:15 • Zimní stadion Na Lapači • Filip Bazala (@FilipBazala)

16:0 pro Hradec Králové po dvou zápasech play-off hovoří jasně. Vsetín přehrával svého soupeře hlavně dnes v první třetině, ale přes skvělého Ašenbrennera v bráně se prosadit nedokázal. Naopak obrovskou efektivitu v zakončení prokázal Hradec, který se postupně dostal do tempa a svého soupeře nakonec jasně přehrál. I tak před hráči Vsetína nutno smeknout, jak tento ročník, kdy vypadalo, že nebude juniorka ani hrát zvládli a dostali se až do play-off. Z Lapače, kde se radují z postupu hradečtí hokejisté se s vámi loučím a u onlajnů opět někdy napočtenou! (15:32:58)

60:00

59:45

Nejspíš ne, Vsetín se osvobozuje a zápase spěje ke konci, stejně jako celá série.

59:22

Mountfield kombinuje před brankou Bechného, stihne ještě vsítit osmou branku?

58:55

Dlouho se nehrálo, ránu Herciga totiž raději přikryl pod lapačkou domácí brankář.

58:49

Vsetín bude zápas dohrávat v oslabení. Jakub Vaněk (VSE) totiž odchází na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

58:44

Na druhé straně prověřil pozornost Bechného Miškář, vsetínský brankář pozorný.

58:27

Ještě tvrdou ránu Kuchaříka musel nyní řešit Ašenbrenner ve své bráně, ale ani tentokrát nedovolil Vsetínu skórovat.

57:38

Vsetín přestál další oslabení, avšak hráči Hradce stále okupují intenzivně branku Bechného.

56:28

Tribuny nyní pobavil hit Pavla Bumbála, který se střetl s hlavním rozhodčím, sudí Trombík celou situaci bere s nadhledem a zdviženým palcem a úsměvem na tváři ohodnotil akci domácího forvarda pozitivně.

55:38

Po mele před brankou, kdy už Hradec pomalu střílel osmou branku se krosčeku dopustil Patrik Španko (VSE) a před koncem třetiny ještě tak vyloučení na domácí straně.

54:46

Hradec právě vstřelil branku!
Zklamání na hráčích Vsetína je viditelné, naopak elán a chuť střílet branky je vidět na druhé straně, což nyní potvrdil Hradec dokonalou kombinací. Procházka z pravého křídla našel znovu před obranou Valachů na vzdálenější tyči LUKÁŠE NEDVÍDKA, jenž vložil jen hůl do jeho přihrávky a prostřelil počtvrté Bechného, stav je však už 0:7. Asistence: Michal Procházka, David Gančarčík.

53:07

Kdyby se hrál tenis, tak Vsetín právě obdržel kanára! Hosté zachytili rozehrávku Valachů a dali se do útočné akce, kdy Bartoň velmi dobře přihrávkou za obranu našel ONDŘEJE KOPTU a ten sám vstříc Bechnému chladnokrevně blafákem do bekhendu navýšil jasné vedení svého týmu. Asistence: Martin Bartoň, Vlastimil Šeda.

51:35

Hraje se svižně nahoru dolů, gólmani se střídají v zákrocích s pravidelnou četností na obou stranách. Větší elán do hry je však patrnější právě na vedoucím mužstvu z Hradce Králové.

49:21

I ve třetí třetině se Mountfield prosazuje. Po pravém křídle si do útočného pásma nabruslil LUKÁŠ KASTNER a střelou zápěstím z pravého kruhu propálil Bechného. Asistence: Marek Malinský, Martin Bartoň.

49:05

Bartoň se propracovával před branku Vsetína, ale byl zastaven Svozílkem, vylučovat se nebude.

48:01

Na druhé straně nahození domácích raději přikryl na přerušení hry Ašenbrenner.

47:36

Miškář se dostal k další střele, ale i tentokrát byl Bechný na svém místě.

46:48

Miškář našel před Bechným Gančarčíka, ale jeho střela se do brány Vsetína nevešla.

0:7

Branky a nahrávky: 10. Malinský (Uhlík, Kopta), 12. Kopta (Šeda), 14. Miškář (Krátoška, Kovářů), 23. Procházka (Piegl), 50. Kastner (Malinský, Bartoň), 54. Kopta (Bartoň, Šeda), 55. Nedvídek (Procházka, Gančarčík)

VHK ROBE Vsetín: Stojar (14. Bechný) – J. Weintritt, Hryciow, Svozílek, Červínek, Štědrý, Vaněk – Španko, Surý, Bumbál, Janošek, Mikula, Kuchařík, Kovář, Lainka, Grygar, Bouda, Slováček, Stanislav.

Mountfield HK: Ašenbrenner (Veselý) – Vladyka, Košař, Hercig, Bezděk, Piegl, Suda, Skála, Matějček – Gančarčík, Kastner, Šeda, Miškář, Malinský, Krátoška, Bartoň, Procházka, Uhlík, Kovářů, Kopta, Nedvídek.

Rozhodčí: Trombík – Barteček, Vengřín