08.03.2015, 12:30 • Yunost Sport Palace • Filip Ardon (@FifArdon)

Tipsport: 2.63 3.75 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Jan Bulis (CLJ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:56
Martin Růžička (CLJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:04
Alexander Salák (SIB) 24 střel, 1 gól, 95,8% (14:59:43)
A je to tady! Konec dnešního zápasu i konec této osmifinálové série! Hosté dokázali ve třetí třetině možná trochu šťastnou střelou Koskiranty urvat vedení na svou stranu a následně už si zápas pohlídali! Domácí byli od druhé třetiny lepším týmem, jenže hosty držel skvěle chytající Salák, který připustil jedinou branku. Dnešní utkání tak končí 1:2 z pohledu domácích a celá série končí z pohledu domácích 2:4.

60:00

59:46

Pareho střelu Salák příliš neviděl, ale i přesto vyráží.

59:28

Domácí mají ohromný tlak, ale ještě nevyprodukovali žádnou zajímavější střelu.

59:05

A hráči Sibiru posílají další pomalý puk přes všechny čáry. Tentokráte zamířil na zakázané uvolnění z hole Kopejkina.

58:55

Kotouč zamířil z obranného pásma hostí přes celé kluziště a je pískáno zakázané uvolnění. Hosty dělí od postupu do čtvrtfinále již jen minuta a pět sekund!

58:28

Domácí to zkusí s šesti muži v poli! Garnett zůstává na střídačce.

58:28

Domácí si vyžádali oddechový čas.

58:21

Piganovič se protlačil až před Saláka, který si však připisuje úspěšný zákrok.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42

Jenže puk vyváží Kugryšev, který si dokonce připsal střelu z pravého křídla na Garnetta.

57:36

Nyní už domácí drží pásmo a snaží se něco vymyslet.

56:56

Pare si obhodil obránce a vypálil z pravé strany, jenže jeho střela trefila jen připraveného Saláka.

56:30

Hosté posílají za Garnettovu bránu jeden puk za druhým, ale domácí vždy rychle získávají pásmo.

55:58

Salák si nyní povyjel z branky o pěkný kousek a sráží puk do rohu kuziště.

55:26

Alexander Salák byl nyní pevně namáčknutý na své tyčce. Hostující gólman se musí připravit na nápor ze strany Traktoru.

54:30

Po Enlundově založení útoku střílel od modré čáry Borodkin, ale jeho střela nebyla přesná a hosté ztratili pásmo.

53:55

Hosté se provinili zakázaným uvolněním.

1:2

Branky a nahrávky: 40. Glinkin (Popov, Pestunov) – 12. Ullström (Enlund), 53. Koskiranta

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Quint, Borodkin, Kondratěv, Piganovič "A", Davidov, Martinov, Aťušov "A", Petrov – Čistov "C", Bulis, Kokujov – Pestunov, Popov, Glinkin – Růžička, Osnovin, Pare – Penkovsky, Mokin, Panov

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Ožiganov, Hersley, Alexejev, Bělov, Meňšikov, Vereščagin, Ignatovič, Gimajev – Enlund "A", Ullström, Monja – Kopejkin "C", Koskiranta, Kugryšev – Sannikov, Gubin "A", Vorošilo – Šalunov, Bobrov, Butuzov

Rozhodčí: Zacharov, Olenin – Parfyjonov, Tomilov