08.03.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Marie Horáková

Tipsport: 2.5 3.7 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Semjon Varlanov (COL) 44 zák., 0 gólů, 100%
Jan Hejda (COL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:28
Marko Daňo (CBL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 11:36

60:00

58:30

Do konce zápasu hrají hosté přesilovou hru, teda pokud ji neukončí gólem. Domácí už jsou opravdu ztracení.

57:01

Jared Boll (CBJ) vyloučen na čtyři minuty za hrubost.

56:12

Wannberg poslal velkou ránu na bránu, ale ta se odrazila od Varlamova břicha.

56:00

Domácí hrají v plném počtu.

54:38

Colorado se pořád drží v útoku, ale netlačí se do brány. jen si s pukem pohrávají. Je už zřejmě jasné, že je dnes nic neohrozí.

52:59

Letestu (CBJ) vyloučen na dvě minuty za podražení. Další přesilová hra pro hosty.

50:34

Je zajímavé, jak se takový gól může podepsat na psychice hráčů. Domáčí jsou značně pod tlakem a sem tam se dopustí i chybičky.

TANGUAY - 0:4

49:23

Ani položený soupeř nezabránil ALEXOVI TANGUAYMU prostřeli Bobrovskyho. Rána Tanguayma šla do brány odrazem o levou nohu brankáře. Bez asistence.

48:41

Boll si skvěle najel před Varlamova, ale jeho rána skončila mezi betony brankáře.

47:27

Síly jsou zatím vyrovnané. Hosté se nikam nehrnou, protože mají výhru zatím jistou a domácí by se snažili, ale obrana je neústupná.

44:10

Duchene už jen tak tak navýšil náskok, ale Bobrovsky udělal rychlý přesun k druhé tyči a jeho střele zabránil.

43:05

Hosté hrají v plném počtu.

41:00

Landeskog (COL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 03:00.
Do druhé třetiny nastoupili aktivněji domácí, kteří si svojí rychlost a energii drželi celou druhou třetinu. Byli produktivnější i na střeli, ale ne a ne tam ten puk dostat. Uvidíme poslední třetinu, kde se rozhodne!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

37:45

Velká šance pro hosty, ale zatím žádný gól. Nedaří se jim ouk prostrčit až za záda Varlamova.

36:10

35:14

Domácí se snaží využít přesilové hry, ale zatím všechny jejich pokusy Varlamov úspěšně chytá.

34:31

Hosté hrají v plném počtu. Colorado přesilovou hru nevyužívá.

33:18

Tanguay (COL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

33:18

Bobrovsky zatím bránu úspěšně střeží. Nepovedlo se ani Redmontovi ho od modré prostřelit.

32:27

Johnson (CBJ) vyloučen za úder loktem.

31:47

Mitchell zkoušel ranou po zemi prostřelit Bobrovskyho, ale ten jeho ránu vyrazil.

28:14

Domácí jsou skoro pořád u puku, jen kdyby ještě chtěli proměnit a stáhnou náskok.

26:47

Domácí pořád tlačí na bránu. Jejich tlak končí až offsidem.

25:38

Johnson už se natahoval za prvním gólem domácích, ale Varlamov ukazuje skvělé zákroky a nenechává ani špetku prostoru. Vypadalo to tak slibně.

24:30

Domácí se snadno zvládnou dostat s pukem do útočné třetiny, ale tam to pro ně končí. Nedostanou se přes obranu a tím zatím jejich gólové šance končí.

22:58

Síly na ledě jsou vyrovnané. Zatím žádná velká šance ani pro jeden z celků.

22:23

S pomocí ostatních sudích se zvedá a odchází mimo hrací plochu. Bude se pokračovat.

22:22

Jeden z hlavních rozhodčích zůstává po ráně pukem do kolena ležet na ledě.

22:14

Stuart zkouší pozornost Bobrovského, který jeho ránu podrží mezi betony.

21:05

Domácí zatím hrají aktivněji.

20:01

Columbus posílá do brány Sergeje Bobrovského!

20:01

Druhá třetina začne přibližně ve 02:05.
Celou první třetinu byli aktivnější hosté, které hned po dvou minutách poslal do vedení Iginla, poté krásnou otočkou před bránou Landeskop a třetí gól tam poslal Duchene, který si s obranou za zády vyrazil sám na bránu. Ke konci první třetiny byly oba týmy na střely vyrovnané, jen s tím rozdílem, že Colorado z toho tři střely proměnilo. Ještě zdaleka není konec. Vše se může ještě otočit.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:01

Domácí se snaží snížit náskok Colorada, ale nedaří se jim. Varlamov je nepustí. Svou bránu si pevně střeží.

17:20

Jan Hejda zkoušel přispět gólem, ale jeho rána letěla mimo bránu.

14:24

Domácí už začínají být více produktivní. Na střely mají navrch, zatím ale žádná neskončila za zády Varlamova.

DUCHENE - 0:3

09:52

MATT DUCHENE vyráží sám na McElhinneyho s domácí obranou za zády, která není tak rychlá, aby mu v gólu zabránila a on skvělou ránou mezi betony ještě navyšuje náskok Colorada. Bez asistence.

07:55

Konečně se do útoku dostali i hosté, ale domácí obrana je na ně pravdu tvrdá. Někdy až na hranici trestu.

06:10

u puku se pořád drží domácí. Zkoušejí nepozornost colorádské obrany, ale ta si teď zatím soupeře hlídá.

LANDESKOG - 0:2

03:51

Colorado nenechává nic náhodě a opět využívají přesilovou hru. Tentokrát skóroval GABRIEL LANDESKOG, který před bránou zpracoval přihrávku, hbitě se otočil a než stihl domácí brankář roztáhnout betony, byl puk už dávno za jeho zády. Asistence: Ryan O'Rielly, Tyson Barrie.

IGINLA - 0:1

02:24

Colorado jde na to chytře. Hned na začátku první třetiny využívá přesilovou hru. Do vedení je posílá JAROME IGINLA svým gólem z mezikruží. Puk prosvištěl McElhineymu nad levým ramenem a skončil v bráně. Asistence: Tyson Barrie a Alex Tanguay.

02:05

Prout (CLB) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

02:01

Zatím žádná velká šance pro hosty. Puk skončil v lapačce McElhinneyho.

00:58

Foligno (CLB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

00:57

U puku jsou domácí a ihned zkouší pozornost Varlamova, který je připraven a ránu vyráží.

00:01

Hráči už jsou na ledě. Utkání každou chvíli začne.

Columbus Blue Jackets: McElhinney – Johnson, Savard, Tyutin, Goloubef, Falk, Prout – Foligno, Johansen, Atkinson – Hartnell, Dubinsky, Wennberg – Gibbons, Anisimov, Daňo – Tropp, Letestu, Boll

Colorado Avalanche: Varlamov – Barrie, Guenin, Redmond, Hejda, Holden, Stuart – McLeod, O'Reilly, Landeskog, Iginla, Duchene, Caron – Everberg, Mitchell, Tanguay, Briere, Hishon, Cliche.
Vítejte u dnešního utkání mezi Columbus Blue Jackets a Colorado Avalanche. Zápas začne za patnáct minut!

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Poslední vzájemné utkání

Naposledy se oba celky utkali 5.ledna 2015. Vítězně z něho odešel tým Blue Jackets a to výhrou 4:3!
COLORADO AVALANCHE

Colorado vyhrálo posledních šest z devíti zápasů. Proti Columbusu zvítězili pouze v jedno a dnes by si mohli přidat i druhý, ale to je zatím ve hvězdách. Dnes nenastoupí Nathan MacKinnon, Erik Johnson, Borna Rendulic, Patrick Bordeleau, Jamie McGinn, Ryan Wilson a Jesse Winchester.
COLUMBUS BLUE JACKETS

Columbus dnes ráno dohrál zápas s New Jersey, který vyhrála také tím prolomili sérii sedmi proher. Proti Coloradu vyhráli pět z posledních šesti vzájemných utkání. Dnes nenastoupí David Clarkson, Matt Calvert, Jack Skille, Ryan Murray, Jeremy Morin a Boone Jenner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

0:4

Branky a nahrávky: 3. Iginla (Barrie, Tanguay), 4. Landeskog (Barrie, O'Rielly), 10. Duchene, 50. Tanguay

Rozhodčí: Rooney, Sutherland – Alphonso, Amell