konec (0:0, 0:5, 0:0)

02.03.2015, 17:30 • Minsk Ice Palace • Martin Švejkar

Tipsport: 2.52 3.8 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:32

Obrovský závar před brankářem Jokeritu! Po Bailenově střele se za Karlssona snažil procpat puk Sczcechura, ale švédský gólman s vypětím všech sil udržel kotouč před brankovou čárou.

57:27

Domácí se však snaží o čestný zásah! Dinamo si vytvořilo tlak v útočné třetině a nakonec je z toho vyloučení Petteri Wirtanena, který si odsedí menší trest za hákování.

54:26

Tresty padají na obou stranách. Za hrubost si odsedí dvě minuty domácí Matt Ellison a hostující Linus Omark.

53:06

Hra je přerušena a na trestnou lavici odchází Jonathan Cheechoo, který si odsedí dvě minuty za hákování.

47:11

Další přesilovka pro domácí. Za hákování si jde na dvě minuty odpočinout Steve Moses.

41:40

Dlouho však hosté v plném počtu nezůstali! Za držení protihráče dostává menší trest Oskari Korpikari.

39:18

Domácí vyšachovali obranu Jokeritu, ale skvělým zákrok teď předvedl Karlsson, který stále drží čisté konto!

38:54

Daine Todd (JOK) si jde odsedět dvě minuty za hákování a Dinamo bude dohrávat druhou třetinu v početní převaze.

Steve MOSES - 0:5

35:02

Jokerit právě vstřelil branku!
Jokerit vede už 5:0! Omark obral na útočné modré o kotouč Lisovetse a rázem se řítil do šance, kterou vyřešil skvěle, když místo zakončení volil zadovku na STEVEA MOSESE, který zblízka překonává Milčakova. Náhradnímu brankáři Dinama dlouho čisté konto nevydrželo. Asistence: Linus Omark.

32:59

Po čtvrté inkasované brance se domácí rozhodli udělat změnu v brance. Haugen odjíždí na střídačku a místo něj jde chytat Milčakov.

Juhamatti AALTONEN - 0:4

32:59

Tohle už zavání debaklem! Po vhazování v obranném pásmu Dinama se několik hráčů přetahovalo v kruhu o kotouč, jenž se nakonec dostal k JUHAMATTI AALTONENOVI, který se otočil k brance a pohotovou střelou rozvlnil síť za Haugenem. Bez asistence.

Tommi HUHTALA - 0:3

31:48

A je to 0:3! Omark zavezl kotouč do útočné třetiny a po jeho zadovce se dostal k puku TOMMI HUHTALA, který si najel mezi kruhy a střelou pod víko překonal Haugena. Asistence: Linus Omark, Ossi Väänänen.

Linus OMARK - 0:2

29:00

Hosté se opět prosazují v přesilové hře! Petr Koukal přihrál do pravého kruhu na LINUSE OMARKA, který střelou zápěstím překonává Haugena a připisuje si druhý gólový zásah v dnešním zápase. Asistence: Petr Koukal.

28:08

Minsk se po dlouhé době dostal do útoku, ale paradoxně z toho bude přesilovka pro Jokerit. Vysokou holí zahrál nedovoleně Andrej Štěpanov.

23:48

Ke střele se dostal hostující Mäki, jehož pokus rozezněl brankovou konstrukci a stadionem to jen zahučelo!

Linus OMARK - 0:1

21:51

Hosté využívají přesilovou hru a otevírají skóre zápasu! Autorem branky je LINUS OMARK.

20:35

Přesilovku si poprvé vyzkoušejí i hosté. Dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku si odsedí Jonathan Cheechoo, který navíc dostává desetiminutový osobní trest.

17:44

Je tu první vyloučení! Dvě minuty si jde za podražení odsedět hostující Riku Hahl a Minsk bude mít v závěru první třetiny výhodu přesilové hry.

05:13

Velká šance Dinama! Linglet zavezl puk do útočného pásma, kde přihrál do pravého kruhu Matěruchinovi, jehož střelu vyrazil Karlsson jen s potížemi před sebe. Jednomu z domácích hráčů pak chyběl jen kousek k tomu, aby mohl dorážet do prázdné branky.

0:5

Branky a nahrávky: 22. Omark, 29. Omark (Koukal), 32. Huhtala (Omark, Väänänen), 33. Aaltonen, 36. Moses (Omark)

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Krajíče, Goroško – Šinkevič, Bailen – Lisovets, Švarný – Kaznaděj – Kaljužnij, Cheechoo, Szczechura – Linglet, Ellison, Vesce – Kulakov, Meleško, Štěpanov – Drozd, Matěruchin, Pavlovič

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Gunderson – Väänänen, Jaakola – Ohtamaa, Todd – Hagman, Kapanen, Huhtala – Sallinen, Wirtanen, Aaltonen – Omark, Koukal, Moses – Mäki, Hahl, Pöysti

Rozhodčí: Jurij Oskirko, Eduard Odins – Sergej Misjur, Stanislav Raming