NHL

Dallas Stars – Anaheim Ducks

1:3

konec (0:1, 1:0, 0:2)

02.03.2015, 02:00 • American Airlines Center, Dallas (kapacita 19323 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 2.64 3.75 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového týdne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:52:44)
Československá stopa v dnešním zápase:

Aleš HEMSKÝ (DAL) – 0+0, 5 střel, čas na ledě 17:49

Jiří SEKÁČ (ANA) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:18
Hvězdy utkání:
1. John GIBSON (ANA) – 39 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 97,5%

Největší čas na ledě: Goligoski 23:43 – Fowler 23:40

Branky a nahrávky: 38. Eaves (Daley, Klingberg) – 18. Perry (Sekáč, Getzlaf), 45. Stoner, 55. Getzlaf (Perry). Diváci: 17657. Rozhodčí: L'Ecuyer, O'Halloran – Gibbs, Sharrers.
Domácí Dallas byl v dnešním utkání jasně lepším týmem, ani to ale na vítězství proti silnému Anaheimu nestačilo. Skóre dnešního duelu otevřel v 18. minutě po Sekáčově přihrávce Corey Perry.

Hvězdám se podařilo srovnat až v závěru druhé části hry, když se v přesilové hře prosadil Patrick Eaves. Druhá třetina vyloženě patřila Dallasu, který ji vyhrál na střely 17:3!

Ve třetí třetině se ale povedlo Anaheimu vstřelil dva góly a rozhodnout tak o cenném vítězství. Nejdříve se ve 45. minutě prosadil poprvé v sezóně Clayton Stoner.

Pět minut před koncem se pak do samostatného úniku dostal kapitán Ducks Ryan Getzlaf a střelou do šibenice nedal Enrothovi vůbec žádnou šanci a stanovil tak konečné skóre na 3:1 pro Anaheim.

60:00

59:47

Cogliano minul prázdnou branku, mrzet ho to už ale nemusí.

59:30

Trevor Daley ještě zaváží kotouč do útočného pásma, Dallas si z dnešního zápasu ale neodnese žádný bod.

59:08

Dva rychlé icingy v podání Anaheimu, domácím hokejistům už ale moc času nezbývá.

58:55

Alex Goligoski z levé strany střílel pod horní tyčku, branku ale přestřelil.

58:23

Anaheim dokázal vybojovat vhazování ve středním pásmu, Enroth zůstává na střídačce, do branky se postavil Alex Goligoski.

57:59

Enroth míří na střídačku, Dallas zkusí štěstí v šesti hráčích v poli!

56:48

John Gibson zastavuje další střelecký pokus Aleše Hemského z pravé strany.

56:18

Jokipakka je na ledě, Dallas hraje v plném počtu a může rozjet závěrečný tlak.

55:53

Dallas opět vyhazuje a už to vypadá, že se přesilové hře Ducks ubrání.

55:27

Anaheim hraje početní výhodu zatím velmi laxně, Kačeři se ještě nedokázali ani usadit v útočném pásmu, natož třeba vystřelit.

55:06

Cody Eakin teď dokonce vyslal nebezpečnou střelu, branku ale netrefil.

54:40

Dallas se zatím brání v oslabení skvěle, Goligoski už podruhé vyhazuje puk přes všechny čáry.

54:18

Dallas navíc půjde do oslabení, Jyrki Jokipakka totiž vyhodil kotouč z obranného pásma až do hlediště a je tak vyloučen za zdržování hry.

1:3

Branky a nahrávky: 38. Eaves (Daley, Klingberg) – 18. Perry (Sekáč, Getzlaf), 45. Stoner, 55. Getzlaf (Perry)

Dallas Stars: Enroth (Lehtonen) – Goligoski, Klingberg, Jokipakka, Daley, Jo. Benn, Demers – Ja. Benn (C), Spezza, Ritchie – Roussel, Eakin, Garbutt – McKenzie, Fiddler, Hemský – Sceviour, Horcoff, Eaves. Trenér: Lindy Ruff.

Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Lovejoy, Stoner, Manson – Palmieri, Getzlaf (C), Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Sekáč, Rakell, Etem – Maroon, Thompson, Jackman. Trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: L'Ecuyer, O'Halloran – Gibbs, Sharrers

Diváci: 17657