Play-off KHL

HK Soči – CSKA Moskva

1:2

konec (1:0, 0:1, 0:1)

02.03.2015, 17:30 • Ledový palác Bolšoj (kapacita 12 000 diváků) • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 5.09 4.5 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek ode mne vše a zítra v Bolšoj aréně se hraje čtvrté utkání, které můžete prostřednictvím našeho online přenosu znovu sledovat. (19:56:09)
Zásahy brankařů v dnešním utkání:
Andrej Gavrilov – 35.
Kevin Lalande –21.
CSKA dnes doslova vydřelo třetí bod v sérii! Favorit prohrával od páté minuty po brance Anisina a domácí si dlouho drželi těsné vedení, až v závěru druhé třetiny srovnal Alexander Radulov a rozhodující úder zaznamenal pouhé dvě minuty před koncem utkání Jevgenij Korotkov a Soči již nestačilo na tento gól ani při power play zareagovat a tak se vítěz základní části ujímá vedené v sérii již 3-0.

60:00

59:52

Poslední zmatek před brankou vyřešil Muršak a vyhodil kototuč do střední třetiny.

59:39

Kotouč je mimo hrací plochy a vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:17

Vhazování pro CSKA, ale domácí získali kotouč zpět.

59:16

Time out pro Soči.

59:16

Lalande podržel kotouč po střele Warna. Vhazovat se bude po jeho levici!

59:00

Domácí bez brankáře!

58:29

Ofsajd Soči.

57:46

CSKA drží kotouč v útočné pásmu, uvidíme zda se podaří domácím ještě vynutit tlak.

KOROTKOV - 1:2

57:26

CSKA právě vstřelilo branku!
A CSKA dost možná rozhoduje dnešní střetnutí! Igor Makarov se jako tank vřítil přes tři hráče do útočného pásma a z poza branky našel na brankovišti JEVGENIJE KOROTKOVA a ten trefil přesně do víka! Asistence: Igor Makarov.

57:00

Domácí tahali kotouč v útočném pásmu, ale nevytěžili nic z této akce.

56:34

Arťuchin poslal kotouč pouze na střídačku a vhazovat se bude ve střední třetině.

55:53

Muršak se řítil ze strany sám na branku, ale trefil pouze vyjetého Gavrilova, který teď podržel svůj tým!

55:00

Po icingu Soči se hra přesouvá před Gavrilova. Zřejmě již rozhodne jediná branka dnes.

54:12

1:2

Branky a nahrávky: 5. Anisin (Sčaslivij, Warn) – 40. A. (Žarkov), 58. Korotkov (Makarov)

HK Soči: Gavrilov (Šikin) – Wilson, Derljuk, Whitney, Jarvinen, Pervjišin, Ščitov (C), Koledov – Sčaslivij, Warn, Anisin – Petersson, Emmerton (A), Morozov – Krikunov, Ignatuškyn (A), Kosticyn – Ljudučin, Šiškanov, Radulov I. – Krutov. Trenér: Bucajev.

CSKA Moskva: Lalande (Sorokin) – Děnisov (C), Zajcev, Kiselevič, Jegoršev, Bondarev, Mišarin, Panin – Radulov A. (A) , Da Costa, Mamin – Muršak, Hjalmarsson, Ljubimov – Stas, Volkov, Makarov – Žarkov, Arťuchin (A), Kvartalnov – Korotkov. Trenér: Kvartalnov.

Rozhodčí: Gofman, Naumov – Lazarev, Šichanov