0:5

konec (0:0, 0:5, 0:0)

02.03.2015, 17:30 • Minsk Ice Palace • Martin Švejkar

Tipsport: 2.52 3.8 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jokerit tedy otáčí vývoj osmifinálové série a ujímá se vedení 2:1 na zápasy. To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (19:51:51)
Je dobojováno! O jednoznačném výsledku zápasu rozhodla druhá třetina, kterou jasně ovládl Jokerit a padly v ní všechny branky dnešního zápasu. Na vítězství hostujícího týmu má největší zásluhu Linus Omark, který zaznamenal dvě branky a dvě asistence. Bodoval i český útočník v dresu hostů Petr Koukal.

60:00

59:27

Wirtanen se vrací na led. Jokerit i toto oslabení ustál bez inkasování.

58:32

Obrovský závar před brankářem Jokeritu! Po Bailenově střele se za Karlssona snažil procpat puk Sczcechura, ale švédský gólman s vypětím všech sil udržel kotouč před brankovou čárou.

58:00

Začínají poslední dvě minuty zápasu a hraje se před Karlssonem.

57:27

Domácí se však snaží o čestný zásah! Dinamo si vytvořilo tlak v útočné třetině a nakonec je z toho vyloučení Petteri Wirtanena, který si odsedí menší trest za hákování.

56:21

Zápas už se jen dohrává. O vítězi rozhodla druhá třetina.

55:06

Cheechoo se vrací z trestné lavice. Poměr sil na ledě je vyrovnán.

54:26

Tresty padají na obou stranách. Za hrubost si odsedí dvě minuty domácí Matt Ellison a hostující Linus Omark.

54:26

Hostujícímu Toddovi utekl kotouč do středního pásma a následně byl odpískán ofsajd, po kterém se v obranné třetině domácích strhla šarvátka, do níž se zapojilo hned několik hráčů.

53:31

Domácí se dostali do šance při vlastním oslabení. V brance však skončil jen natlačený brankář Karlsson.

53:06

Hra je přerušena a na trestnou lavici odchází Jonathan Cheechoo, který si odsedí dvě minuty za hákování.

52:17

Jokerit sevřel svého soupeře v útočném pásmu a jeden z hráčů Dinama se dopustil faulu. Hostům je ponechána výhoda.

50:11

Pavlovič dostal v levém kruhu prostor pro střelu, ale trefil jen dobře postaveného Karlssona.

49:11

Domácí sice uzamkli Jokerit před Karlssonovou brankou, ale gól z toho nebyl a Moses se právě teď vrací z trestné lavice.

48:25

Dinamo si vytvořilo tlak v útočné třetině, ale šance z toho zatím nerezultují.

47:11

Další přesilovka pro domácí. Za hákování si jde na dvě minuty odpočinout Steve Moses.

45:36

Sražená střela minula hostující branku. Karlsson opět nemá příliš mnoho práce.

0:5

Branky a nahrávky: 22. Omark, 29. Omark (Koukal), 32. Huhtala (Omark, Väänänen), 33. Aaltonen, 36. Moses (Omark)

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Krajíče, Goroško – Šinkevič, Bailen – Lisovets, Švarný – Kaznaděj – Kaljužnij, Cheechoo, Szczechura – Linglet, Ellison, Vesce – Kulakov, Meleško, Štěpanov – Drozd, Matěruchin, Pavlovič

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Gunderson – Väänänen, Jaakola – Ohtamaa, Todd – Hagman, Kapanen, Huhtala – Sallinen, Wirtanen, Aaltonen – Omark, Koukal, Moses – Mäki, Hahl, Pöysti

Rozhodčí: Jurij Oskirko, Eduard Odins – Sergej Misjur, Stanislav Raming