Přípravný zápas

FK Třinec – Lokomotiva Petrovice

8:0

konec (4:0)

31.01.2015, 11:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

71

Třinec právě vstřelil branku!
Záhy přichází osmý gól Třince. Velner vybídl přesným centrem PETRA JOUKLA a ten si ve skluzu vychutnal svůj druhý gólový moment zápasu – 8:0.

70

Jenže Tomeček znovu vybojoval balón, krásnou individuální akcí obešel tři protihráče a naservíroval míč před prázdnou bránu MARTINU SPORYSZOVI, který už měl snadnou úlohu – 7:0.

57

PETR JOUKL je za svou snahu odměněn gólem. Sporysz přihrál Smetanovi, který prošel po levém křídle a předložil míč před bránu volnému Jouklovi, pro kterého nebyl problém doklepnout balón do odkryté brány – 6:0.

53

Joukl rozehrál rohový kop a našel na malém vápně MICHAELA HUPKU, na jehož hlavičku do horní poloviny brány neměl Mrozek nárok – 5:0.

37

Za další dvě minuty přidává RENÉ DEDIČ svou druhou branku, tentokrát to bylo zakončení hlavou pod břevno po milimetrově přesném centru Malíře – 4:0.

35

Nehlídaný Gajdošík dostal na levé straně prostor k centru a poslal míč na RENÉHO DEDIČE, ten si v nelehké situaci poradil a skluzem se trefil přesně k tyči – 3:0.

22

Matoušek poslal na pravé straně do úniku MIROSLAVA CEPLÁKA, který postupoval sám na bránu a dobře umístěnou střelou procedil míč mezi nohama brankáře Mrozka – 2:0.

17

PAVEL MALCHAREK si zpracoval nákop od obránců a prodral se do vápna, kde ho skluzem přibrzdil Bernatík, jenže gólové střele na zadní tyč už nezabránil – 1:0.

8:0

konec (4:0)

Branky: 17. Malcharek, 22. Ceplák, 35. Dedič, 37. Dedič, 53. Hupka, 57. Joukl, 70. Sporysz, 71. Joukl

Karty:   59. Nowinski (PTR)

FK Třinec:
I. poločas: Rohel – Matoušek, Hloch, Krejčí, Kubáň – Malíř, Ceplák, Hupka, Gajdošík – Malcharek, Dedič.
II. poločas: Brych – Velner, Hloch, Kubáň, Sporysz – Tomeček, Hupka, Motyčka, Voves – Smetana, Joukl. Trenér: Marek Kalivoda.

Lokomotiva Petrovice: Mrozek – Chwastek (54. Paduch), Gill, Bernatík, Bajzáth – Reichl, Škuta, Hoffmann, Valový (88. Hrachovec) – Vlachovič (49. Fukala), Kolondra (27. Nowinski). Trenér: Miroslav Čopjak.
Náhradníci: Hájek – Fukala, Paduch, Hrachovec, Nowinski.

Rozhodčí: Dresler – Mojžíš, Priesol