31.01.2015, 20:00 • Stade de la Licorne • Petr Jiříček (@Petric32)

Tipsport: 2.03 3.27 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku: 4 – 1
Rohové kopy: 4 – 2
Fauly: 14 – 12
ŽK: 1 – 2
Rozdíl mezi Bastií a Racingem Lens tak zůstává nadále tříbodový, ale bod z dnešního zápasu ani pro jeden z týmů příliš neřeší. V boji o udržení se počítá každý bod.
Bastia ve druhém poločase značně svůj výkon zlepšila, což ji také vyneslo vybojovanou penaltu a vedení 1:0. Právě z pokutového kopu ale o vedení v závěru zápasu také přišla. Obě "desítky" byly jasné, stejně tak i jejich exekuce, byť blíže k chycení penalty měl gólman hostů Aréola. Remíza 1:1 je relativně zasloužena, v první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté – byť prakticky nevystřelili, nebezpečných šancí měli dostatek, ale padly v ní oba góly. Příznačně z penalty, jelikož až do nějaké šedesáté minuty jsme gólovky prakticky postrádali.

90+3

90+3

Za sílícího pískotu domácích fanoušků zápas míří k definitivnímu konci.

90+2

Rozhodčí nakonec nastavuje tři minuty. Polovina nastavení už uběhla.

90+1

Zblokovanou střelu do náruče ukrývá Aréola.

90+1

Čas už se přechýlil přes pravidly stanovenou devadesátiminutovku. Kolik rozhodčí nastaví?

90

Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Hervin Ongenda, přichází Djibril Cissé.

88

Při snaze dostihnout centrovaný míč si hráč v modrém pole sudího počínal nedovoleně.

88

Pro hosty se tak nabízí ještě jedna solidní šance na uzmutí si vedení zpátky na svou stranu.

87

Žlutou kartu za stažení unikajícího soupeře k brance Racingu dostává Benjamin Bourigeaud (Racing Club De Lens).

86

Pomalu se blíží závěr utkání, lépe naladěni jsou nyní domácí, stihnou zápas ještě otočit?

84

Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Pablo Chavarría, přichází Malick Seck.