Přípravný zápas

FK Třinec – Lokomotiva Petrovice

8:0

konec (4:0)

31.01.2015, 11:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

88

Hosté ještě v závěru střídají. Hřiště opustil Valový a nahradil ho Hrachovec.

54

Hosté opět střídají. Dnešní zápas skončil pro Chwastka, kterého nahradil Paduch.

49

Tak i trenér Čopjak sahá ke změně. Hřiště opustil domácí odchovanec Martin Vlachovič a nahradil ho Fukala.

46

Třinečtí udělali o poločase řadu změn. Na trávníku zůstala pouze trojice Hloch, Kubáň a Hupka. Domácí hrají druhou půli v tomto složení: Brych – Velner, Hloch, Kubáň, Sporysz – Tomeček, Hupka, Motyčka, Voves – Smetana, Joukl.

Hostující trenér Miroslav Čopjak o poločase nestřídal.

27

Trenér Čopjak není spokojen s hrou svého týmu a střídá už v prvním poločase. Kolondru nahradil Nowinski.

8:0

konec (4:0)

Branky: 17. Malcharek, 22. Ceplák, 35. Dedič, 37. Dedič, 53. Hupka, 57. Joukl, 70. Sporysz, 71. Joukl

Karty:   59. Nowinski (PTR)

FK Třinec:
I. poločas: Rohel – Matoušek, Hloch, Krejčí, Kubáň – Malíř, Ceplák, Hupka, Gajdošík – Malcharek, Dedič.
II. poločas: Brych – Velner, Hloch, Kubáň, Sporysz – Tomeček, Hupka, Motyčka, Voves – Smetana, Joukl. Trenér: Marek Kalivoda.

Lokomotiva Petrovice: Mrozek – Chwastek (54. Paduch), Gill, Bernatík, Bajzáth – Reichl, Škuta, Hoffmann, Valový (88. Hrachovec) – Vlachovič (49. Fukala), Kolondra (27. Nowinski). Trenér: Miroslav Čopjak.
Náhradníci: Hájek – Fukala, Paduch, Hrachovec, Nowinski.

Rozhodčí: Dresler – Mojžíš, Priesol