1:0

konec (0:0)

31.01.2015, 20:00 • Pavel Škopek

Tipsport: 1.93 3.33 3.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a favorizované domácí Westerlo nakonec vítězí těsně 1:0. Druhý poločas začal pomalu stejně jako první, ale v 52. minutě se krásnou střelou trefil Apau a vstřelil tak vítězný gól. Domácí se potom odvázali a hráli hezčí fotbal, Cercle se snažilo vyrovnat, ale dnes na to nemělo. Westerlo si výsledek ohlídalo a branku nepustilo. Domácí tak zcela zaslouženě vítězí a do tabulky si připisují tři body. Dnes je to ode mě všechno, přeji Vám krásný zbytek večera a na shledanou. (21:58:04)

90+5

90+3

na závěr ještě taktické střídání domácích, Godeau nastupuje na místo Annyse.

90

Muzaqi se dostal do gólové příležitosti, ale trefil pouze hráče před sebou.

87

Annys byl podražen a domácí v klidu rozehrávají.

85

Druhá změna v sestavě Westerla, na závěr utkání přichází Molenberghs, který vystřídal Schouterdena.

84

Z publika se ozývá vybízení Koffiho ke skórování. Povede se mu to?

81

Poslední změna Cercle, Martense střídá Bačelič-Grgič.

80

Domácí poprvé střídají, útok přichází povbudit Koffi na úkor Diagneho.

77

Domácí jsou stále aktivnější a než, aby se druhou brankou se snaží, aby balón neztratili.

74

Werner se teď musí hodně činit, lítá na něj jeden balón za druhým, vždy ale dokázal vyrazit a tak je stav stále pouze 1:0.

73

Annys je za svůj faul také potrestán žlutou kartou.

72

Godee si v souboji s Geudensem pomohl rukama a vidí za to žlutou kartu.

69

Hosté se snaží útočit, ale bohužel musí hlavně bránit.

67

Hosté zkouší změnu v sestavě, trenér týmu stahuje Maertense a D'Haeneho a do hry posílá Caenepeela a Muzaqiho.