2:6

konec (0:1, 0:4, 2:1)

21.11.2014, 18:15 • David Mencl (@davidmencl)

Tipsport: 2.0 4.25 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Spokojenějším týmem je Mladá Boleslav, která zejména díky povedené druhé třetině porazila sešívané jasně 6:2. V poslední dvacetiminutovce se o slávistické trefy postarali Bednář a Sklenář, jediný zásah hostů zaznamenal v dvojnásobné přesilovce Stříteský. (20:52:36)

60:00

59:40

Je rozhodnuto! Mladá Boleslav kráčí k jasnému vítězství.

58:41

Kučného ránu od modré Svoboda moc dobře viděl a puk schoval do lapačky.

57:42

Poslední minuty zápasu se odehrávají v poklidném tempu bez šancí a střeleckých příležitostí.

56:36

Z blízka dorážel Vas, skulinku ve výstroji Ritticha však nenašel.

55:12

Sešívaní se ještě snaží o zdramatizování zápasu.

Jakub SKLENÁŘ - 2:6

53:31

Slavia právě vstřelila branku!
Stránský od mantinelu našel Holuba jehož střelu dokázal se štěstím dorazit do hostující klece JAKUB SKLENÁŘ! Asistence: Jan Holub a Jan Stránský.

53:29

53:00

Divíšek se snažil dorážet volný kotouč na brankovišti, Rittich ale byl úspěšnější a schoval puk někam do výstroje.

51:57

Pražané hrají v plném počtu.

51:29

Hosté jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Martin Látal (MBL).

51:24

Slávisté hrají ve čtyřech.

50:49

Broš křižně našel Vrbatu, jehož střelu z první dokázal Svoboda zázračně vytěsnit do rohu!

50:10

Blízko hattricku byl Broš, z úhlu ale branku přestřelil!

49:24

Ve stejném čase jsou vyloučeni Tomáš Divíšek (SLA) a Adam Svoboda (SLA), za kterého trest odpyká Ronald Knot.

Matěj STŘÍTESKÝ - 1:6

2:6

Branky a nahrávky: 48. Bednář (Tomica), 54. Sklenář (Holub, Stránský) – 20. Broš (Mikulík), 22. Klimenta (Mikulík), 23. Musil (Kučný, Jarůšek), 28. Broš, 40. Jarůšek (Lenc, Trška), 49. Stříteský (Výborný, Klimenta)

HC Slavia Praha: Furch (28. Svoboda) – Kolařík, Krejčí, Holub, Valach, Novák, Knot – Bednář, Vlasák, Tomica – Micka, Vas, J. Doležal – Stránský, Divíšek, Sklenář – Veselý, T. Doležal, Poletín

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Stříteský, Vidmar, Hruška, Kučný, Robar, Trška, Čermák – Mikulík, Broš, Klimenta – Hyka, Výborný, Lenc – Látal, Vrbata, Pacovský – Jarůšek, Musil, Kubica

Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Komárek, Ondráček