HC Dukla Jihlava – HC Sparta Praha

0:6

konec (0:2, 0:2, 0:2)

21.11.2014, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že Sparta vyhrála na ledě Jihlavy poměrem 6:0 a oplatila tak Jihlavě nedávnou porážku na svém ledě 7:1 se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou u utkání staršího dorostu se bude těšit Tomáš Lysý. (17:20:33)
Konec utkání je zde. Sparta vyhrála zaslouženě poměrem 6:0, když své góly rovnoměrně rozdělila do všech tří třetin. Z Horáckého zimního stadionu si tak odváží tři body a zvyšuje před Jihlavou náskok v tabulce na sedm bodů.

60:00

59:55

A Brízgala asi již čisté konto udrží, protože likviduje velký závar před svojí brankou.

59:34

Skákavý kotouč se dorazil na hokejku Sedliského, který znovu vyhazuje puk.

59:06

Hosté se osvobozují a jsou zase o něco blíže čistému kontu.

58:20

Před brankou Sparty neměl daleko k dorážce Berka, ranou z pravého kruhu se poté neprosadil ani Klofáč.

58:05

Nicolas Bureš (SPA) je vyloučení na dvě minuty za hrubost.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:45

Sparta právě vstřelila branku!
Dvougólová norma Pražanů v dnešním záapse v každé třetině je naplněna. Pšeničkovu ránu tečoval za záda bezmocného Brože TOMÁŠ JANDUS. Sparta tak vede již 6:0.

57:33

Kousal se na útočné modré k puku nedostal, má jej opět Sparta a jde dopředu.

56:27

Jihlava hraje v plném počtu.

56:03

Sparta se znovu neusadila před brankou Dukly, naopak domácí nastřádali cenné vteřiny v soubojích o puk v rohu za sparťanskou klecí.

55:16

Domácí se osvobozují a posílají kotouč do středního pásma.

54:39

Obrovský závar před brankou Jihlavy gólem nekončí! Brož uzamkl svojí klec a z chumlu hráčů nakonec vypadl puk mezi kruhy, kde si jej domácí pohlídali.

54:27

Jihlava se tak jako tak bude bránit. Petr Berka (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

54:23

Pětka je tady. Maršoun našel mezi kruhy VOJTĚCHA KULDU, který v signalizovaném trestu Dukly vystřelil a vymetl přesně levý horní roh branky Sparty. Asistence: Petr Maršoun.

53:42

V dobré příležitosti byla také Sparta. Komárkovu střelu výborně zneškodnil Brož a poté zlikvidoval i dorážku dalšího z hostujících hráčů.

53:32

Kolouch se po pravé straně dostal do útočného pásma a poslal zadovku na Koloucha, který ale opět nevystřelil, puk mu podjel pod hokejkou.

0:6

Branky a nahrávky: 2. Seniov (Dubský, Komárek), 10. Jeřábek (Kulda, Maršoun), 25. Pšenička (Michnáč, Jeřábek), 25. T. Jandus (Pšenička, Michnáč), 55. Kulda (Maršoun), 58. T. Jandus (Pšenička)

HC Dukla Jihlava: Brož (Škarek) – Pražák, Smutný, Huňáček, Krtek, Srnský, Klofáč – Oščádal, Vala, Kolouch, Kousal, Najman, Peschout, Berka, Mejzlík, Čermák. Trenér: Patrik Augusta.

HC Sparta Praha: Brízgala (Mičán) – Eliáš, M. Jandus, Bureš, Zeleňák, Duben, Janda, Jeřábek, Sedlinský – Michnáč, Pšenička, T. Jandus, Seniov, Komárek, Dubský, Kulda, Zídek, Maršoun, Kadlec, Šrámek, Procházka. Trenér: Richard Žemlička.

Rozhodčí: Pokorný – Klouda, Kuřítko