21.11.2014, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 2.54 3.9 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jan Hejda (COL) – 0+0, čas na ledě = 21:31 (06:23:42)
Tři hvězdy utkání

1. Alexandr Ovečkin (WSH) – 1+1
2. Nathan MacKinnon (COL) – 0+2
3. Brooks Orpik (WSH) – 0+1
Hosté vítězí 2:3. Střelecký účet zápasu otevřel ve 22.minutě Backstrom o minutu později vyrovnal Briere, ale ve 33.minutě poslal Chimera znovu do vedení hosty. Ve třetí třetině vyrovnal Barrie, ale pět minut před koncem se nádhernou individuální akcí prosadil Ovečkin a rozhodl o výhře Capitals.

60:00

59:50

Duchene zkusil překvapit Holtbyho zpoza brány, ale ten v klidu přikryl kotouč a přerušil hru. Domácí mají deset vteřin.

59:25

O puk se bojuje v levém rohu.

59:07

Hosté vyhazují jen na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Holtbyho.

58:56

Konec oddechového času.

58:56

Oddechový čas pro domácí.

58:56

Landeskogova střela skončila ve výstroji Holtbyho.

58:49

Domácí hrají bez brankáře!

58:02

Briere měl teď na holi vyrovnání, ale z bezprostřední blízkosti neprostřelil Holtbyho! Velká šance domácího útočníka!

56:31

Nepřesná rozehrávka Hejdy končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude po levici Berry.

55:09

Domácí to teď budou mít težké. Hosté se začali soustředit na obranu a domácí se nemohou dostat do útočné třetiny.

Alexandr OVEČKIN- 2:3

54:04

Washington právě vstřelil branku!
Hosté se po třetí v zápase ujímají vedení. Ovečkin dostal kotouč do jízdy v obranném pásmu. Nabruslil do útočné třetiny a nádherně si prohodil obránce, ale jeho backhand šel těsně vedle, ale kotouč se odrazil zpět před prázdnou bránu a ALEXANDR OVEČKIN neměl problém ho zasunout za bezmocného Berru. Asistence:Brooks Orpik, Nicklas Backstrom

50:17

Domácí jsou znovu v útočné třetině a snaží se utkání otočit ve svůj prospěch.

48:59

Střela Guenina od modré čáry byla ztečovaná do ochranné sítě.

48:14

Domácí jsou v útočné třetině a kombinují.

2:3

Branky a nahrávky: 23. Briere (MacKinnon, Everberg), 47. Barrie (Landeskog, MacKinnon) – 22. Backstrom (Ovečkin), 33. Chimera (Beagle, Ward), 55. Ovečkin (Orpik, Backstrom)

Colorado Avalanche: Berra (Pickard) – Hejda, Johnson, Guenin, Barrie, Holden, Redmond – O'Reilly, Duchene, Tanguay – Landeskog, Mitchell, Iginla – Everberg, MacKinnon, Briere – McLeod, Cliche, Talbot

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Green, Schmidt – Ovečkin, Backstrom, Wilson – Johansson, Burakovsky, Brouwer – Chimera, Beagle, Ward – Latta, Kuznetsov, Fehr

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Jean Hebert – Pierre Racicot, Brad Lazarowich