konec (1:1, 0:0, 1:0)

21.11.2014, 18:00 • Hala Rondo • Michal Kuba (@MikKuba)

Tipsport: 1.52 4.75 5.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mojí strany je to dnes vše, přeji vám pěkný zbytek pátečního večera. (20:33:03)
Vítězí Kometa a zakulacuje tak počet zápasů v řadě, ve kterých bodovala, na číslo 10. V poslední třetině svojí brankou rozhodl o třech bodech pro Brno Vojtěch Němec.
Nejlepší hráči:
Tomáš Závorka (KVA) – Petr Kuboš (KOM)

60:00

59:58

Dvě vteřiny před koncem se bude vhazovat poblíž Čiliaka.

58:36

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, Kometa teď značnou dobu udržela útočné pásmo.

57:20

Vondráček vyvezl puk a Petr Ton již naskočil na led, Brno je v pěti.

56:49

Ostřížek posílá po mantinelu puk do bezpečí.

56:04

Čermák vyjel s pukem až do pásma Varů, kde málem i zakončoval, ušetřil tak cenné vteřiny pro Kometu.

55:44

Marek Čiliak podržel Kometu! Palátovu střelu z pravého kruhu chytá do lapačky brněnský brankář.

Vojtěch NĚMEC - 2:1

55:06

Kometa právě vstřelila branku!
Brno střílí rozdílovou branku ve vlastním oslabení. Jan Hanzlík vypálil z levého kruhu. K odraženému puku se rychle dostal VOJTĚCH NĚMEC a upravuje na 2:1. Asistence: Jan Hanzlík a Jan Hruška.

54:42

Nahozený puk ze středního pásma si Čiliak betonem odrazil do lapačky a hra je přerušena.

53:48

Akci Komety zastavil Tomáš Závorka, když ukryl pod lapačku puk poslaný k levé tyčce jeho branky.

53:19

Síly na ledě se vyrovnají. Petr Ton (KOM) – 2 + 2 minuty za hru vysokou holí.

2:1

Branky a nahrávky: 17. Kuboš (Honejsek, Káňa), 56. Němec (Hanzlík, Hruška) – 20. Bičánek (Hruška D., Sičák)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kempný, Ptáček, Hanzlík, Dujsík, Dlapa, Kuboš, Hájek – J. Hruška, V. Němec, Ton – J. Kána, Čermák (C), Honejsek – Burian, Koreis, T. Vondráček – Dočekal, Ostřížek, Mrázek. Trenér: Vladimír Kýhos.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Sičák, Harant, Bičánek, Šmach, Redlihs, J. Tomeček, Dvořák, Deyl – Vachovec, Kverka, Duda (C) – Heizer, Skuhravý, D. Hruška – Pšurný, Balán, V. Tomeček – Štals, R. Hruška, Gorčík. Trenér: Karel Mlejnek.

Rozhodčí: Tomáš Horák, Vladimír Pešina – Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan.