21.11.2014, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.7 4.15 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marián Gáborík (LAK) 0+1, 3 střely, čas na ledě 16:15
Jiří Tlustý (CAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:46
Andrej Sekera (CAR) 0+1, 2 střely, čas na ledě 22:54 (07:23:40)
1. Trevor Lewis (LAK) 1+0
2. Brayden McNabb (LAK) 0+0
3. Nathan Gerbe (CAR) 0+1
Dnešnímu utkání přihlíželo 18230 diváků.
Ve třetí třetině už branka nepadla a zápas tak končí vítězstvím Kings 3:2. Oba týmy vypotřebovaly střelný prach už do 23. minuty. V úvodním dějství poslal domácí do vedení Stoll, ale za Canes srovnal v 18. minutě Skinner. Hned po přestávce vrátil Kings vedení Lewis, hosté si však přichystali rychlou odpověď, se kterou přispěchal Staal. Již o 38 sekund později pak přišel poslední gól zápasu, který zaznamenal Tanner Pearson. Ve zbytku utkání již vládli oba brankáři, domácí Jonathan Quick i na druhé straně Cam Ward.

Střely na branku ve 3. třetině – 9:11, celkem – 39:27

60:00

59:57

Domácí vyhazují a je jasné, že Carolina už nevyrovná!

59:44

Také další dobrá střela Lindholma končí v lapačce Quicka.

59:33

Icing LA, buly před Quickem.

59:01

Ohlášena poslední minuta třetí části...

58:29

Jonathan Quick předvedl zákrok utkání! Lindholm si sjel před branku a jeho gólovou střelu Quick zastavil krásným zákrokem lapačkou!

58:20

Cam Ward na střídačce, hosté v šesti!

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34

Hostující kouč Peters si vybral time-out.

57:18

Domácí se již soustředí výhradně na defenzivu a jen vyhazují kotouče tak, aby pokud možno nešlo o icingy.

56:42

Puk opět na střídačce Hurikánů, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

56:37

Hosté v ofsajdu, hra je teď hodně kouskovaná.

56:13

Kings se dopustili zakázaného uvolnění.

56:04

Puk skončil na střídačce Caroliny.

55:34

Už se pomalu blíží konec, hosté musejí vložit vše do útoku.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Stoll (Brown, Williams), 21. Lewis (Gáborík, Doughty), 23. Pearson (Richards, Muzzin) – 18. Skinner (Gerbe, Bellemore), 23. Staal (Skinner, Sekera)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, McBain, Regehr, Greene (A), McNabb – Lewis, Kopitar (C), Gáborík – Toffoli, Carter, Pearson – Williams, Stoll, King – Brown (C), Richards, Clifford. Trenér: Darryl Sutter

Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Faulk, Sekera (A), Gleason, Harrison, Hainsey (A), Bellemore – Lindholm, E. Staal (C), Tlustý – Dwyer, Nash, Gerbe – Terry, Rask, Skinner – Malone, McClement, Boychuk. Trenér: Bill Peters

Rozhodčí: Sutherland, Watson – Heyer, Wheler

Diváci: 18230