22.10.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 2.13 3.9 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jiří Tlustý (CAR) 1+0, 1 střela, čas na ledě 21:52
Andrej Sekera (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:28
Michael Frolík (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:07
Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 21 zákroků, 1 gól, 95,5% (04:46:49)
Domácí to zvládli a připisují si 2. vítězství v novém ročníku. Naopak Carolina na své premiérové vítězství stále čeká a nedočkala se ho ani na 5. pokus. V závěrečné dvacetiminutovce jsme žádný gól neviděli. Winnipeg se spoléhal hlavně na defenzívu a na výborného Pavelce, který nepustil za svá záda žádný puk ve 3. třetině a utkání skončilo tedy 3:1 pro Jets.

60:00

59:35

Puk je však za prázdnou brankou Caroliny.

59:06

Bogisan (WPG) dostává navíc 2 minuty za sekání. To bude krušných 54 vteřin pro domácí i jejich fanoušky.

58:54

Winnipeg se stále nemůže dostat z pásma.

58:34

Pavelec podržel Jets svými zákroky.

58:14

Ve stejný čas si bere Carolina oddechový čas. A bude hrát bez brankáře!

58:14

Harrisonova rána příklepem od modré nachází pouze Pavelcovu lapačku.

58:01

Poslední 2 minuty 3. třetiny.

56:44

Jets se soustředí spíše na defenzívu a dávají prostor k tvorbě kombinace Carolině.

55:29

Opět se po několika odrazech dostal kotouč až k Pavelcovi, který jej raději přikryl.

54:43

Pavelec raději přidržel kotouč před dotírajícími hráči Caroliny.

54:06

Přesilová hra zůstane navždy nevyužita. Little je na ledové ploše.

53:11

Opět se daří Winnipegu vyhodit puk.

52:47

Hurikáni ale musí začít od vlastní branky.

52:06

Šance pro Carolinu tu je. Za hákování se seznámí s trestnou lavicí Little (WPG).

51:56

Hosté jakoby mě poslechli a častěji střílí na Pavelce. Ten ale dnes předvádí jistý výkon.

51:00

Carolina s pukem za brankou, pokud chce ale vyrovnat, musí se co nejrychleji dostat na druhou stranu. Zbývá jí na to 9 minut.

3:1

Branky a nahrávky: 2. Ladd (Enström, Little), 3. Lowry (Clitsome, Postma), 37. Byfuglien – 8. Tlustý (Nash, Terry)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Trouba, Stuart, Enström, Bogosian, Clitsome, Postma – Byfuglien, Little, Ladd – Wheeler, Sheifele, Perreault – Frolík, Lowry, Galiardi – Halischuk, Slater, Thorburn.

Carolina Hurricanes: Chudobin (Ward) – Faulk, Sekera, Gleason, Harrison, Bellemore, Hainsey – Sjomin, Nash, Tlustý – Lonholm, rask, Skinner – Boychuk, Mc Clement, Terry – Malone, Brown, Murphy.

Rozhodčí: Dwyer, Rehman – McElman, Pancich

Diváci: 15 016